• Jurki
    11.7k
    IMG-0114.jpg

    Kaj reci drugo nego gospodin Kek.
  • Nolifer
    8.1k
    Bolje mu odgovara Dinamov grb, nego od bivšeg kluba
  • NORTE
    11.4k
    Primjetio sam već par zadnjih domaćih utakmica dosađuju s pjesmama s razglasa dok se sa sjevera još navija, a sad me i video grupe na to podsjetio.
    Nevjerojatno iritantno.
  • Zdravko Maček
    143
    Čini mi se da je autor mislio na gol u 90 (rašlje), ali dopustimo si malo kreativnije shvaćanje...super fotka :smile:
  • mali M
    5.1k
    Ma neće njega povlačit zalizani iz Dinama sada kad se Dinamo opet rasgoropadio. Malom treba dat nadimak Super Belinjo je je malom sve super :lol:
  • scooniepenn
    3.3k
    Simpa decec i nadam se da ce nas u buducnosti uveseljavati svojim majstorijama.
  • Mihaljević
    9.8k
    Ako bude pružao partije kao npr. Baturina prodat ćemo ga za duplo više jer je Brazilac, daj Bože da uspije ali sumnjam da ga Bara neće puknut u Kustošiju.
  • scooniepenn
    3.3k
    Gdje mu je tu racunica. Iz Dinama ga moze za nemjerljivo vecu lovu jednoga dana prodati nego iz treceligasa. A Baru jedino zanimaju brojke, tako da je za mene tu sve jasno.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Više i Bari i malom treba Dinamo nego oni Dinamu... Dinamo ovakvih može naći xy po Brazilu samo ne znam baš da se iz nekog drugog kluba može prodat kao iz Dinama...
  • dmil
    314
    Isao sam bas na Telesport gledati kako će oni spinovati Hajdukovu objavu VAR komunikacije, i prvo sto mi je upalo u oči na njihovoj naslovnoj slici je suptilno pljuvanje Dinama, znao sam da su dosta naklonjeni Hajduku, ali ovo je sramota i za objektivno novinarstvo kojim se kao diče i za koji žicaju pare (na Telegram hr), pa makar bilo i ovako suptilno u rukavicama.

    ZL3v7R1.jpeg
  • Keyser Soze
    10k
    To im je poznati tekst nakon što smo izbacili Tottenham.
  • plavac173
    2.6k
    Previse random pitanje, a jel netko nekad cuo da je intervju dao Theophile? :lol:
  • Mr Anderson
    8.1k

    Davao je intervjue. Ove sezone ne sjećam se, ali prije je.
  • Captain America
    17.7k
    Isao sam bas na Telesport gledati kako će oni spinovati Hajdukovu objavu VAR komunikacije, i prvo sto mi je upalo u oči na njihovoj naslovnoj slici je suptilno pljuvanje Dinama, znao sam da su dosta naklonjeni Hajduku, ali ovo je sramota i za objektivno novinarstvo kojim se kao diče i za koji žicaju pare (na Telegram hr), pa makar bilo i ovako suptilno u rukavicama.dmil

    A i ti isto lajkaš svakva govna :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.