• NORTE
    11.4k
    malo je to, zabilježene su svega 3-4 situacije. Ima tu puno više materijala.Eduardo
    Ja sam tamo ubacivao na sve što sam naišao, ne gledam utakmice drugih klubova.
    Ta tema je idealna za postavljanje svake značajnije situacije u kojoj se njima ide na ruku.
  • Facke
    3.6k
    "Dobar dan , ja sam Luksa, predsednik velikog Hajduka iz Splita. Opet su nas pokrali, to sto smo mi tribali zabit gol sa igracem vise nema veze. 50 minuta nije dovoljno vremena. Opet su nas pokrali HNS i Bruno Maric."

    Skoro svaka tekma se sudi v njihovu korist. Ruka Sarlije, Kung Fu Kick Sarlije sve presle bez kartona. I opet su svi drugi krivi. Umeste da oni smiriju situaciju oni su ju pogorsali. Sad budu si igraci na terenu zgubili zivce na saku situaciju. A kak igra Hajduka onda zgleda se zna. Sami sebe pocaju v nogu. Za ne verovati. Nisu mi jasni. Drugi si na tablice , v dobre si situacije i opet takve gluposti ides delati. Ja nemam pojma kak te normalni navijaci Hajduka glediju i vidiju al ove je presle saku granicu normale.
  • rioda
    4.8k
    Da ih bar Varaždin danas izbaci :love:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ovo je već i jadno i smiješno. Da su barem nešto dokazali, nemaju ništa i sad stvaraju pritisak za ubuduće. Mislim da bi sad mi trebali tražiti strane suce za derbi.
  • Kepec
    5.5k
    Ne volim uplitat ove dolje, ne znam koliko vas je vidjelo sada penal za Osijek koji je sviran zbog ruke Marića.
    Jako nategnuta ruka, uz tijelo i ovako na prvu bez usporene snimke nema govora o penalu.
    S obzirom na današnju aktualnu temu, pressice i slično, kaj bi bilo da se njima sudilo takvo nešto...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ovo sad za Osijek je još manje penal nego ono u petak. Marić je stisnuo još ruku uz tijelo, udarac iz sve snage oar metara od njega. Nije mi jasno kako je to penal.
  • Keyser Soze
    10k
    Smiješan penal stvarno, ja se uvijek stavim u poziciju da se radi o mom klubu i na ovakav penal bi popizdio.
  • reziser
    6.8k
    Obrambenima zavezati ruke iza leđa,a i onda bi bilo penala kaj se danas sve sudi...
  • Sajla
    5.1k
    što se tiče stranih sudaca - kad je zadnji put ozbiljno potegnuta ta tema u HNSu? bili su "na razmjeni", ako se ne varam Ciprani i Bugari nedavno, ali je li neko tijelo u HNSu u zadnje vrijeme pričalo o tome da se dovedu i plate strani suci, bar za neke bitnije utakmice? meni je više stvarno gadljivo gledati ovo svaki dan, koliko god se trudio zaobilaziti te teme, naslovi su posvuda. tražio bih od njih dole da sastave llistu od 10 imena stranih sudaca i išao prema tim ljudima da dođu ovdje odraditi završnicu prvenstva. pa koliko košta da košta.
  • reziser
    6.8k
    Dovođenje stranih sudaca bi bilo pljuska našoj organizaciji,ali bi bar skinulo teret s naših sudaca koji trpe ovaj teror.
    Osobno sam protiv stranih sudaca jer ni oni nisu bezgrešni,daleko od toga
  • Mr Anderson
    7.9k

    Znam da smo mi tražili 2009. (Mamić) poslije onog derbija s papirićima. Tad su to tovari odbili, kasnije je postalo jasno zašto (suđenje Širiću).
    Kasnije se to spominjalo nekoliko puta, ali u principu nije bilo suglasnosti klubova. Sad se krenulo s tom razmjenom sudaca i baš bih volio da nam derbi sude stranci. Ak niš drugi, ne čitaju naše medije i forume.
  • Sajla
    5.1k
    ma strani suci su isto ljudi, gledamo često kako se griješi npr. u Engleskoj ali želio bih da se ovima začepi gubica. ne zato jer su strani suci bolji, nego da im se i taj "argument" izbije.
  • striko
    1.5k

    Bolje da Karoglana Istra smjeni
  • The Undertaker
    5.1k
    Strani suci nemaju stigmu da nekome pogoduju i to im je već ogromna prednost. Kvaliteta je tu negdje sa našim sucima, barem ovih koji su sudili do sada. Ja bih isto bio za to da sude strani suci na bilo kojoj utakmici gdje ih neki klub zatraži a pogotovo na derbijima.
  • Marcinko
    595
    Zbog ovog silnog pritiska na sudce svirat će se i kontakt s trećom nogom. Ljudi ovdje skaču i na ispravne odluke, a i u jednoj Premier Ligi imaš grešaka koliko hoćeš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.