• San Lorenzo
    11.7k
    Oni su tip ljudi koje ne zoveš na obiteljska okupljanja jer znaš da će se napit, radit probleme i biti neugodni prema svima ostalima.
  • nwankwo646
    342
    Ima li video Ivanovićevog starta za potencijalni drugi žuti?
    Ako ih suci kradu nije mi jasno zašto su onda za ruku Bernauera dosudili penal???
  • Praskaton
    1.8k
    Definitivno se ne treba raspravljat s njima nego napravit kompilaciju grešaka u njihovu korist.Ima materijala itekako,i to samo ove sezone

    Meni je jako sumnjiva ruka Dabre,cini mi se da ga uopce nije dotaknuo volio bih to vidit pobliže
  • plavac173
    2.6k
    U slučaju da netko ima zapisane sve greške u korist Hajduka nek piše u inbox. Kad kažem zapisane mislim na to da ima zabilježeno o kojoj tekmi i kojoj minuti se radi.Eduardo

    I taj post zone svi trebaju dijeliti!
  • reziser
    6.4k
    Ovo mi se sve čini kao pravdanje loših rezultata i bacanje prašine u oči navijačima za svoj neuspjeh koji je očigledan
    Standardno okrivljavanje svih oko sebe
  • Laugreano
    1.3k

    Ovaj video je sve sto cu reci oko ove teme. Savrseno opisana situacija.
  • striko
    1.2k
    5 članaka od zadnjih 7 na indexu imaju u naslovu Hajduk. Šta bi bilo da naprave neki rezultat? Bojom se i pomisliti
  • über alles
    1.5k
    Live from Pyongyang
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ako osnuju ligu s Kastelima bar ce uvijek startat abecedno prvi..
  • Facke
    2k
    Nisem sokeran, ove je bile za ocekivati.
    Ljudi moji, pa gde toga ima. 50 minot imaju igraca vise i sad im je pak sodec kriv.
  • i more je plavo
    891
    Ako imaju malo ponosa nebi srali o povlacenju Livaje, jer taj covjek vec mjesecima svaki drugi duel vuce protivnika za dres i ne sjecam se da je IKADA sudjen faul za protivnika.
    A i ovaj puta je navlacil igraca Varazdina.

    I bilo bi lijepo da ubuduce suci obrate paznju na Livajinu naviku.
  • Noel
    4k
    Koji cirkus od kluba žalosno.. Da nitko dole nema i da kaže ljudi dajte stanite kaj radite postali smo ko Srbi živimo u laži i mitomaniji prestanite sa tim sami smo krivi. Sami sebe zakopavaju dublje i dublje. U zadnje dvije godine najviše sudačkih pogreški ima u korist hajduka i gura ih se ne normalno. I oni uz sve to nisu uspjeli postat prvaci. Kaj bi oni stvarno da im netko doslovno da titulu u ruke? Koji bolesnici. Ako se netko treba žaliti hnsu na suđenje to je ostatak lige na njih. Bilo bi sad dobro da svaki klub u HNLu javno se očituje i kaže istinu koji klub je priveligiran već dvije godine u Hnlu.
  • Jurki
    8.8k
    prijatel..njima bu uvek sudac kriv. Jebiga kad si nemocan i jadan onda je najlakse uprti prstom u suca. Da fokus sa svoje nesposobnosti i neopravdanog bahacenja usmjeris na nekog drugog.
    Uvijek sam za cim cisce suđenje i da se o tome ne lamentira sljedecih tjedana.. al sad bi bas htel da ih se osakati u jedno par sljedecih utakmica pa da onda imaju razloga kmecati.
  • kibic
    1k
    Jel itko od novinara na toj presici bil il je to bilo kao objava iz ovalnog ureda? Da nema novinara da pita di je problem kad je zaleđe.

    Netko je dobro prije napisal, to sve liči na presice našmrkanog nakon poraza di mu novinari jedva čekaju doć z mikrofonima i pustit ga da priča.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.