• Bruh
    901
    Nije da sad tu pametujem al dosta ljudi je govorilo kao da je izgubio autoritet da ne može izvadit Petkovića i takve stvari... dapače mislim da sam to i ja rekao kad sam vidio ono "veterani" stali iza Jakirovića. Mislim da je bila okej ta zamjena samo zamjeram kaj je Kaneka tak rano izvadio.
  • Kepec
    4.8k
    Dinamovi simpatizeri/gledatelji/publika(navijači ne idu u taj tor) su veći kmečavci od tovara,Muka

    Vezano za ovo, toliko me nervira kada nakon pobjede nad Betisom čitam komentare po Instagramu i Facebooku tipa "Di je sad Jarni", "Šta kažu tovari", pa komentari nakon pobjede danas "Čekamo kmečanje s juga", "Sad će tovari reć da nije penal" i tako dalje.
    Nisu mi jasni ti ljudi, tvoja momčad ostvari čudesan rezultat, a tebi su u glavi neki skroz nebitni likovi.
    Drago mi je da na Zoni to nije slučaj.
  • plavac173
    2.6k
    Uglavnom, vidjelo se da mu nije nimalo drago da je mijenjan.Mali dioničar

    Petko je bio do jutros upitan za Rijeku zbog problema sa sinusima i zbog tog je izasao, rekao je i sam Jakirovic..
  • Enkrete
    18
    Ja zelim vidit momcad s dve spice. Zakaj se to ne proba s Petkom i Brodicem? Obojica mogu igrat 1 na 1 a 2 spice upravo to omogucuju. Moze se i 3-5-2 i 4-4-2 i 4-3-1-2 slozit, sve smo to igrali sa Cacicem. Zadnji put kad nismo igrali 4-2-3-1 je bilo protiv Astane u 7. mjesecu
  • PlavacZRima
    273
    Onda moraš žrtvovat 10ku ,u našem slučaju Baturina koji nam je trenutno najbolji igrač
  • über alles
    1.5k
    Halilovic je katastrofa i previse ljudi tu ga ima u nekim poluozbiljnim planovima.
  • Droljo
    5.1k
    i smrdi zesce na cempreseJurki

    To ti je "Pino Silvestre"
    Niš ne znaš. Božica nije mogla naći ralon ni pitralon u dućanu šta mumija koristi pa je otvorila poklon što mu je manolić poslao 58' godine za rođendan.
    s-l1200.webp
  • Vratite nam Istok
    142
    Unatoč vidljivom dizanju forme i par odličnih utakmica, i dalje sam sumnjičav po pitanju tekme u Osijeku. Ne vjerujem da ih možemo lagano ili dominantno dobit.
  • Endeavour
    419

    Potpisujem bod. I smatram da je tamo bod ko kuća. Isto vrijedi i za Rujevicu i Poljud.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Zajebavaš se ili kaj?
  • javolimtebejako
    724
    pogledaj datum pa tablicu. nikakav bod, samo 3 boda i to sve do kraja sezone
  • striko
    1.2k
    Stavio je u prikladnu temu pa je bespotrebno komentirati
  • Endeavour
    419
    Samo sam realan. Trenutno smo prvi sa pobjedom protiv Varaždina.
    Hajduk prosipa bodove u Varaždinu, isto očekujem od Rijeke. Derbiji neće odrediti prvaka. Već tko će manje kiksati.

    Na nama je red da počnemo pobjeđivati "manje" klubove. I ne gubiti od rivala, jer nam nitko ne garantira da u Osijeku, Rijeci i Splitu nećemo izgubiti. U Splitu smo teško dolazili do pobjede kad smo bili duplo jači i sa +30 bodova prednosti.
  • Zagi
    5.2k
    Osijek je jedna od tih malih utakmica.
  • javolimtebejako
    724
    nisam upratio u kojoj smo temi :grin: neka ti je onda, nepopularno svakako haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.