• Jurki
    11.7k
    Heatmap Vidovića, Baturine i Petkovića skoro pa identičanSan Lorenzo

    I onda se cudimo zakaj igramo jalov i los nogomet. Protivnik nam stane u dupli blok plus nasi igraci guse jedni druge. Nemre to dobro zgledati da se jebes. Petka treba zacementirati u sesnaestercu.. katastrofa je da nam prvi napadac najmanje vremena provede u suparnickom kaznenom prostoru.
  • kikinho999
    2
    Gdje mogu vidjet heatmap određenih igrača?
  • austrijanac
    4k

    Najjednostavniji vjerojatno Sofascore.
  • Keyser Soze
    10k
    Vidović čak i kad nije krilo je klasa za Hoxhu, čovjek koji bi trebao biti pojačanje ima 0g/0a u sad već 6 utakmica u kontinuitetu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Meni se to lijevo krilo čini kao veliki problem, i ne sviđa mi se ni Vidović, ni Hoxha trenutno tamo.

    Vidović mi premalo ofenzivno donosi s te pozicije da bi mu mogli zanemarit potpuni nedostatak defanzive. Prvih par tekmi je imao onaj ‘dodir klase’, gdje je znao izmislit nešto, pogodit fenomenalno, proći igrača znalački… trenutno toga nema. Ne ponaša se kao krilo i patimo u napadu radi toga. Nogometno je puno potkovaniji od Hoxhe, ali na ovoj poziciji neće to baš iskazat čini mi se.
  • jedan u nizu
    8.2k
    trenutno toga nema. Ne ponaša se kao krilo i patimo u napadu radi toga. Nogometno je puno potkovaniji od Hoxhe, ali na ovoj poziciji neće to baš iskazat čini mi se.Mlađi referent

    Nasa igra se svodi na primanje lopti, stajanje i gledanje kome ce se lopta predati. To je trenerov potpis.
    Krila moraju biti slobodnija.
    Ako je to Kaneko onda on mora imati slobodu zabiti se u korner zastavicu, probiti dva igraca i centrirati ili vratiti povratnu na rub kaznenog prostora.

    Ako je to Vidovic ili Hoxha, on mora imati slobodu zabiti se unutra i na taj nacin osloboditi prostor beku koji utrcava iza njega. Onda ce mu dati na bok loptu, ili ce dodati na rub kaznenog prostora ili ce pucati.

    A oni svi kod nas rade istu stvar, malo potrce, pa stanu, pa se dodavaju sa bekom, Misicem i Baturinom i tako u krug dok ne postignu nista ili prodaju loptu bezveze.

    Igra mora biti brza i protocna, ne smije tu biti zadrzavanje i cekanje drugih igraca.

    Pogotovo kad ti drugi igraci ne napadaju prostor, ne trce, ne oslobadaju se flastera i cekaju loptu sa protivnikom na ledima.

    Rijetko odvratan tip nogometa igramo.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Jebi ga, tko se trudi skužiti nogomet, zna da igra krila dosta ovisi o suradnji s bekom. I Hoxha i Vidović su s Ogiwarom puno bolje izgledali, nego li kad tamo igra Perković kojem je primarna defanziva, to je jasno.

    A na sve to je Vidoviću jučer, čije nedefinirane partije ne opravdavam, iza leđa bio Ristovski koji je dešnjak na kraju krajeva. Nije lako, odnosno lako je s ove perspektive pričati o tome.

    Nastavno na to, ne znam jel mali dobar igrač, hoće li biti top nivo za koju godinu, ali je notorna činjenica je da nije krilo, ali i da ga je igrao u Vitesseu isto ? S druge strane moramo biti svjesni da nema puno toga što Baturina daje na "desetki" , pa je onda baš u nezahvalnoj situaciji, barem što se Dinama tiče.

    Meni osobno to kad su na terenu Vidović,Baturina i Petković djeluje tromo, još pridodajte i mogućnost Bulata u takvoj postavi..
  • rioda
    4.8k
    Jučer kad je ušao, izgledao mi je kao klasu slabiji igrač od Hohxe na krilu. Hohxa je baš prodoran, a Vidović često igra alibi igru, vraća loptu unazad i slično. Volio bih ga s Goricom vidjeti na poziciji Baturine, da vidim kako se tu snalazi.
  • Orc123
    7.8k
    Tehnicki je on miljama iznad hoxhe ali nema brzine za krilo i to sam govorio i prije nek je dosao. To je igrao u Nizozemskoj ligi i sve je bilo vec viđeno i znano. On nije krilo nego je klasicna ofenzivna 10ka ili lazna 9ka! Ovo na krilu se ponavlja slucaj Ljubicic i njegovo unistavanje na beku. Jednostavno nema brzinu ni obaveznu igru u obrani za krilo....definitivno ni ne vrijedi 4mil eura kolko bi ga trebali platiti.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Tehnicki je on miljama iznad hoxhe ali nema brzine za krilo i to sam govorio i prije nek je dosaoOrc123

    A baš da je miljama iznad...
  • Paggini
    19.8k
    Evo ne znam sta vidite u njemu, iskreno. Sjetim se onog Belupa, kad je bio okomit, razigran i opasan... Poslije toga apsolutno nista, osim onih 20 minuta protiv Lokse na Kranjci...
  • Jurki
    11.7k
    otkup Vidovica moze za milju max 2. Al prije toga ga isprobati u nekim utakmicama na desetki. Ako i tu ne pokaze nist onda karta u jednom smjeru za Minken.
    Al da slazem se da je s obzirom na status mladog reprezentativca i igraca Bayerna pokazal jedno veliko nista.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Problem Vidovica je sto ga je Biscan zelio za svoj stil nogometa s puno dodira. Ivanusec nam je svima malo zamazo oci svojim nastupima na krilu prije odlaska da smo pomislili da mozemo opet tesat neku 10ku za krilnu kombinatoriku.
    To izgleda bas i ne ide tj. moze bit s jedne strane, al s druge mora bit prodorno krilo sposobno igrat u oba smjera.
  • Orc123
    7.8k
    nije miljama ali tehnicki je puno puno potkovaniji....ali Hoxha nam vise odgovara.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Volio bih Vidovica vidjeti kao drugog, malo povucenog napadaca.
    Dok ima Hoxhu na lijevom krilu, i Baturinu malo iza sebe. (a Bruno tamo u sredini odvlaci igrace na sebe)

    Ova lopta danas od Sucica, i njegov perfektni dodir u trku i hladna egzekucija su ono sto treba ovom Dinamu, brz i efikasan prodor lopte, utrcavanje u prostor i miran finiš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.