• mali M
    3.5k
    Liberalizam je konzervativniji od ljevice, kao što je desnica konzervativnija od liberalizmaBosskovitz
    daj ohladi brate... to stalno vriskanje o lažima i spinovima je već izlizano.. moja poanta je bila baš to što sam ti citirao, konzervativnost varira, ovisno s koje točke promatraš... morao sam zbrisati pola upisa jer sam shvatio da hranim trola. Moraš dat ljudima da imaju svoje mišljenje. Tvoj stav je u mnogo tema na ovom forumu ili "reci da sam u pravu" ili "ste svi u krivu".. baš si težak (da budem blag) u socijalno-ekonomsko-društvenim temama, za razliku od nogometa gdje imaš zbilja kvalitetne upise.. Morat ću te ignorirati na ovoj temi kao i na onoj drugoj, samo unosiš nemir i kaos... Živio ti meni...
  • Bosskovitz
    7.5k
    daj ohladi brate... to stalno vriskanje o lažima i spinovima je već izlizano.mali M

    Pa kad lažeš i vrijeđaš konstatno, jbg, to je tvoj modus operandi čim se krene propitkivati ono što ti napišeš. A pišeš nekad putpune nebuloze. Mislim, ti si valjda jedina osoba na svijetu koja tvrdi da "desnica" ne simbolizira "konzervativnu" politiku. Ili si suludo, podsmjehljivo u krivu ili si takav politološki mastermind da će se za par desetljeća o tebi učiti o školama jer si uspio uspješno negirati posljednjih dva stoljeća teorije političkih ideologija.
  • Patak
    2.2k
    Zanimljiva je rasprava ali nije baš u temi, možda da se prebaci negdje.

    Evo mojih doprinosa :-)
    U današnje vrijeme nitko se ne može nazvati liberalom a da dio ljudi koji razmišljaju drugačije od njega naziva staljinističkim etiketama, npr. antivakser. Tu su pali mnogi lažni "liberali" u zadnjih par godina. S tim da to vrijedi općenito, ovo je samo jedna od etiketa. Live and let live bi trebao biti njihov moto.

    A lijevo desno ide od francuske revolucije, međutim uvijek se sjetim pokojnog Đure Perice koji je rekao u jednoj takvoj raspravi u Saboru, da lijevo desno potječe od kalvarije kad se razbojnik s desne strane Isusa pokajao i on je te večeri bio s njim u raju, a ovaj s lijeve nije.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Screenshot-20240225-075651-Brave.jpg

    Nadam se da osobe koje nisu vidjele ovaj članak, a nemaju sposobnost egzistiranja bez odlaska u dućan 7 puta tjedno, neće preživjeti ovu apokalipsu. Tim činom će učiniti uslugu kompletnom čovječanstvu!
  • mali M
    3.5k
    ma naviknut će se ljudi. Neš ti strahote, prije desetak godina bio sa ženom u Austriji za vikend i subota prođe podne i ja idem po pljuge, zaboravi. Nedjelju se svi gromko nasmijaše kad pitao dal šta radi. I ljudi nasmješeni šetaju gradom, piju kave, idu na tekme, idu u parkove s djecom. To se kod nas stalno povlači to pitanje, vani to nije neka umotvorina... Čak se i kod nas tu političku našlo u problemu jer kako ćeš se zauzimati za radnička prava ako želiš da rintaju 365 dana godišnje, a s druge strane moraš vriskati za kapitalizam, ono kaos... A samo treba gledat što je dobro za čovjeka...
  • Bruh
    901
    kaj nije netko pisao prije da je on bio redovan na dinamu...
  • Jaro
    5.7k
    to je on rekao nekad negdje...
  • Nolifer
    6.7k


    Jel on zna koja su uopće pravila nogometa? Ili reda radi "navijač po potrebi"...

    :lol:
  • Bruh
    901
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/33322

    Sjećam se da sam to bio pročitao davno pa eto
  • FrenchMontana
    320
    Dode mi na tren da zatajim svoju ljubav prema Dinamu kad vidim da Senf i ja drukamo za isti klub. Čovjek zvan Susramlje.
  • Bruh
    901
    taj čovjek je vrlo vjerojatno i dio razloga zaš imamo izbore kajgod ti mislil o njemu
  • deda
    28.1k
    A Bože mili, svi koji navijaju za Dinamo su sveci i zaslužuju prvi red u raju. Dinamo je iznad svih nas, kakve god političke, vjerske, nacionalne i bilo koje druge pripadnosti bili. Jasno je da je hrvatski, zagrebački, građanski, ali sigurno svi ljudi koji za njega navijaju nemaju takve atribute.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.