• Cosey
    434
    Prisjelo mi čitati ovaj topic. Kao da smo ispali od Betisa i izgubili od Rijeke.
    Samo nešto negativno. Kada nema onda treba izmisliti.
  • AC1593
    491
    upravo ove dvije pjesme koje si spomenuo su bas dobar izbor. Kada svi na sjeveru budu pjevali, skakali, navijali onda ce grmiti i bit ce dobro. Kada svatko sa svojom ekipom bude radio atmosferu na tribini, poticao ljude oko sebe, skakao i navijao iz sveg glasa popravit ce se stanje. Sjever ovoliko brojan nije bio godinama i potrebno je vrijeme da sve to sjedne do kraja na svoje mjesto. Ali na svakom od nas je da radimo na tome da navijanje bude bolje, da poticemo ostale da navijaju, a ne samo ljudi na stangi, i da ne jebemo sudcu mater zbog odluke pa prestanemo navijat vec da u tim trenutcima pjesma bude jos glasnija. Kada svi shvate da su dio iste price i da svojim glasom pomazu da sjever zvuci bolje, da igracima taj huk bude vjetar u leđa, onda ce to biti dobro.
    Na svakom od nas je da ovo prenese svima oko sebe, da na tribini navija i potice ostale da navijaju i rezultat ce se vidjeti.
    Pusti glas i navijaj!!!
  • Zagreb1992
    1.2k
    Dok na terenu srce ostavljaš je pjesma koja pokrene igrače još više kako pojačava ritam sa tribine
  • DrawTube
    2.8k
    Da se pridružim i dam neki osvrt na Sjever

    Ljudi su se ipak spraksali, puno lakše ide koreografija neg protiv Varaždina. Koliko vidim ni najmanje greške nije bilo.

    Kaj se tiče navijanja. Iskreno sam bio razočaran. Znam da na Rijeku dođe više derbi publike ali svejedno. Iskreno armada je jedno vrijeme bila i glasnija, imam osjećaj da su došli napaljeniji i organiziraniji od nas. Mi kao da smo svi došli polu pospani punog želudca nakon nedjeljnog ručka.

    Prvo poluvrijeme baš slabo, centar tribine dobar a lijevo i desno ni ne pokušava. A i kad se pjevalo par puta smo znali zvučati kao krepane mačke, baš je neko vrijeme podsjećalo na engleski tip navijanja onako lijeno i pregaženo.

    Drugo poluvrijeme bolje ali isto slabo. Isprike unaprijed ako sam prekritičan ali čovjeku sa štange ili nije radio megafon ili ne znam kaj jer ga se većinu vremena nije čulo iako se vidjelo kak navija i diže atmosferu ali čuo se naprosto nije.

    Mislim da se gro nas mlađih stvarno može sramiti. Mnogi dođu i glume frajere, hodaju kao pauni i šepure se po tribini a starije generacije ih posrame. Neka se ugledaju na starije koji dođu, navijaju i ne izvode nikj.

    Realno iako su 4 rasprodana Sjevera u nizu stvarno impresivna, ipak je broj ljudi odjednom prebrzo narasao i mnogi se trebaju prilagoditi tribini ili je promijeniti. Ne kužim, dođeš na sjever, šutiš i ne pjevaš ali eto bio si na Sjeveru. Nadam se da će naučiti.
  • IceMan
    1.5k
    Realno Petković i danas je bio za vađenje jer je bio jedan od lošijih. Dosta izgubljenih lopti (između ostalih i ona kad je Nevistić istrčao) i nije bio na razini uobičajnoj al to i ne čudi, ne može uvijek biti.

    Po meni najbolji danas opet KTC i Mišić.
    Doktorski oboje.


    Uskoro nam se priključuju Stojke i Rog, s ovom pobjedom usudio bih se reći da imamo “pole” i nekako sam siguran da više ne možemo ispusti priliku i zasjest ćemo di i pripadamo - na prvo mjesto.

    Daj mi samo pobjede!!
  • IceMan
    1.5k

    Al po meni čak i nije bilo tolko loše kolko je bilo lošije protiv Vž-a.

    A ostalo za stariju i mlađu ekipu kao i šepurenje a ne navijanje - slažem se u potpunosti.

    Ako dolaziš na sjever dolje ima da navijaš!
  • NitkoBitan
    11.9k
    Isprike unaprijed ako sam prekritičan ali čovjeku sa štange ili nije radio megafon ili ne znam kaj jer ga se većinu vremena nije čulo iako se vidjelo kak navija i diže atmosferu ali čuo se naprosto nije.DrawTube

    Pa dobro jutro :lol:

    Crklo ozvucenje kao na Betisu. Jasno da je bilo ozvucenja da bi navijanje bilo bolje.
  • Nino Bule
    11.3k
    Prekriticni ste, prvo pol vrlo dobro navijanje, drugo kad je cak momentum utakmice bio bolji i navijanje trebalo bit bolje smo stali al tu je puno do toga sto je crklo ozvucenje i ekipi sa strane se neda pratit sta se događa u sredini i hvatat pjesmu.
  • DrawTube
    2.8k
    Ma mislim da su dečki odlično odradili s obzirom na tehničke poteškoće, također velike pohvale za organizaciju koja je svaku tekmu sve bolja. Vidi se stvarno da ulažu trud
  • jedan u nizu
    5.8k
    Pa dobro jutro :lol:

    Crklo ozvucenje kao na Betisu. Jasno da je bilo ozvucenja da bi navijanje bilo bolje.
    NitkoBitan

    Na Betisu je crklo glavno ozvucenje, pa mikrofon nije radio. Ovu tekmu je mirkofon radio, i u pocetku se pricalo preko razglasa.

    Vjerujem da je kolega mislio na nekoga od ostale dvojice na stangama sa strane.

    Jbg megafon je takav da ak se prica u njega, treba mirovati. Dzabe ti pricas ako ga okreces malo na jednu, malo na drugu stranu. Onda cujes samo dok je usmjeren prema tebi.
  • Purgeri
    406
    Da, crklo je ozvučenje i to je na ovakvoj neakusticnoj tribini bas ogroman hendikep. Megafoni se na rubovima tribine uopce ne čuju i zapravo bi, kad je tribina puna, petero ljudi dolje na ogradi trebalo vodit navijanje duž tribine, jedino tako cijela tribina moze navijat skoro cijelu utakmicu i koliko-toliko skladno. Inace rubovi em sta nisu motivirani jer ne čuju megafon, em kad do njih dode pjesma se cesto ne moze sinhronizirat s ostatkom tribine zbog očitih problema s konfiguracijom tribine… S razglasom je to ipak bitno bolje
  • Jurki
    8.5k
    Dosel doma presretan, nebumo gledali pobjedi u zube.
    Otraga Rijeci nismo dali apsolutno nist. Napred imamo jebenog lufta za napredak.
    Vlovili vjerojatno zadnji vlak i zadnji kupe za naslov prvaka i time je ova pobjeda bitnija i slađa.
    Zrotirati 3/4 ekipe za kup i spremiti se za Pampas. Ajmoooooo Dinamo
  • NitkoBitan
    11.9k
    Jbg megafon je takav da ak se prica u njega, treba mirovati. Dzabe ti pricas ako ga okreces malo na jednu, malo na drugu stranu. Onda cujes samo dok je usmjeren prema tebi.jedan u nizu

    Gle, ja sam bio aktivan par sezona dok ozvucenja uopce nije bilo tak da otprilike znam kak stvari stoje.

    Glavni na stangi (vecina zna tko je on) SIGURNO zna zakaj se okrece sa megafonom malo na jednu malo na drugu stranu.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Ne znam kako njemu kao jednom Kapetanu, borcu i Vođi nije neugodno..
    Nije sramota reći, ja više nisam ta razina.
    emilperska

    Pa rekao je prije godinu dana i otišao, pa ga je taj isti Jakir koji bi ga trebao klupirati zvao da se vrati. Aki će povući kad najviše bude trebalo kao i prethodnih sezona.

    Bit ćemo prvaci unatoč Jakiru.
  • Purgeri
    406
    Pa i danas se koristio razglas samo do nekog trena u prvom poluvremenu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.