405
    Jesam dobro vidio da Petković nije dosao pod sjever?
  • M94
    444
    Da lupim malo kontru. Sjever danas - po meni je na Gorici navijanje bilo duplo bolje, a i na Betisu zeru bolje. Razočaran sam klincima (15-20g) kad ih ja stari konj pojedem kroz svih 90 minuta i glasnoćom i poznavanjem pjesama.miro

Sad će mi reć neko, ''pa reci to kome treba'' ali, neke pjesme se jednostavno krenu pjevat u loše vrijeme, ''dok na terenu...'' i ''kad igraš ti ja pratim te...'', zadnjih 20 minuta ili kad je krenulo, izgleda kao da će bit 0-0 i oba dvije ekipe čuvaju 0, kao što je bilo i onda još ove pjesme gdje pola ekipe uopće ne zna tekst i gdje je melodija u skladu sa stanjem na terenu, monotona. To mi je negdje za početak ili dok vodiš, dok se lovi rezultat daj neke stare one di se i zapad može uključiti, '' i naprijed plavi...'' ili nešto slično. Ne znam koliko one gore dvije potiču igrače da idu na glavu svi u napad. Moje mišljenje samo.
  • Revan
    55
  • NitkoBitan
    11.9k
    Zapad nedovoljan (1) kao i sjever gore. Ljudi kao da su poslije sprovoda dosli na utakmicu. A o jazavcima koji snimaju sa gornje tribine da ne govorim.

101 razlog zasto protiv PAOKa prvo otvorit jug pa sjever gore.
  • M94
    444
    jer se odmah pokupio u svlacionicu. Ako nije ozljeda, sramotno ponasanje kapetanaRevan

Valjda je popizdio šta ga je izvadio.
  • Zagi
    4.9k
    Valjda je ozljeda. Ne hranite pijavice neprovjerenim glupostima.
  • Bruh
    888
    ak je zbog tog djetinjasto ponašanje...
  • Revan
    55
    nema opravdanja, nije ni pozdravio Zapad prilikom odlaska na klupu, Jakirovica nije htio pogledati u oci + jos takav izlazak

Osim ako je bas bio u bolovima nevidjenim, lagano hladjenje ga treba cekati
  • Revan
    55
    ok, vidit cemo uskoro tko prica gluposti
  • Švabo86
    66
    i da je ozlijeđen nema nikakav razlog da ne dođe slaviti sa ostalima. Šteta to nam baš nije trebalo
  • kibic
    1k
    Da, evo dok se ne omogući prikapčanje vođe navijanja na razglas, teško bu ekipa po bokovima čula megafone kolko god se derali.
  • Purgeri
    405
    Možda mu se prisralo
  • Time
    528

Gol je proslavio,i to srcano sad sam isao provjeravat haha...vjerojatno je davao izjave za televiziju
  • Krizy
    35.5k
    U posljednjih šest utakmica koje su započela bar tri od sljedećih: Ristovski, Bernauer, Theophile i Perković, Dinamo je upisao pet pobjeda i remi protiv Betisa uz gol-razliku 7-1.
    U napadu može bolje, iako je vidljiv napredak.
    U obrani savršeno s pet utakmica bez primljenog gola i jednim primljenim protiv Betisa.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    ni ja ga nisam vidio ispod sjevera, ne znam jel ga žulja to što ga je izvadio ili mini ozljeda ?

što se tiče tekme, rekao bi zaslužena i slatka, sopa došao po bod, otišao kući praznih ruku.
    Miške, Bati, KTC pa i Petko klase, Max par klizavih lopti fino smirio i proslijedio dalje. Sad pogledao sažetke, ne kužim kako se Taki nije nadao onoj lopti, kao da ga je iznenadila ili se krivo odbila, baš šteta jer bi Sučić napokon bio nagrađen za asist.

Što se tiče navijanja, prvo poluvrijeme baš jako loše. 70% sjevera reagira na prilike i sudačke propuste umjesto da navija. Vrhunac prvog poluvremena kada je poništen žuti Nevistiću, onda je bila ludnica tu jednu minutu. Drugo poluvrijeme bolje, ali opet dosta loše izborom pjesama. Od kad traje ova mini euforija po kvaliteti tribine rekao bi gorica pa betis, varaždin i ovo danas.

Nije problem ekipa sa 40+ godina koja će se uključiti kad treba već likovi sa 20+ godina kojima se jednostavno neda jer su komformisti i užasno me to iritira. Radije 1000 pravih koji će navijati već ispunjen sjever bandwagonerima. eto