• Patak
    2.2k
    Odlično igramo već neko vrijeme, danas vrlo važna pobjeda. U srijedu moramo odmoriti dosta igrača, vidi se umor, Ristovski nije mogao do kraja odigrati, Petković mislim isto, i Mišiću treba odmor. Nadam se Halilu i Kuletu cijelu tekmu.
  • Nadmocniji
    6
    Daaaaj mi SAMO POBJEDE! d
  • Captain America
    14k
    U 80. sam odlučio ne ići više ove godine na utakmice jer kad god sam na stadionu bude kiks. Hvala Franu Brodiću na prekidu prokletstva!

    Daj mi samo pobjede!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Evo vratio se s utakmice.

    Rijeka ne moze u 2. poluvremenu preuzet loptu i stisnut izmoreni Dinamo koji je imao intenzivnu utakmicu prije par dana, kaj rec...

    Bit cemo prvaci.
  • Captain America
    14k
    Pierre mi se jako dopao i danas. U Osijeku s proljevom Mierezom bi radije Rilea i Thea na stoperskim pozicijama nego s Bernauerom.

    Mogo bi se Hoxha odlučiti na udarac s vrha 16 tu i tamo. Dovoljni su Taki i Bruno koji gledaju kako podvalit loptu umjesto zabit gol. Treći takav naprijed je i previše.
  • plavac173
    2.6k
    Baturina krenuo uzimat loptu za penal i mislim da Jakirovic sa klupe govori da dadne loptu Brodicu
  • San Lorenzo
    11.7k
    Stari smo i umorni, ali smo i dalje kraljevi džungle! :fire:
  • Peškaman
    2.6k
    Jedna za drugom,Čitluk je plav!!

    IMG-20240225-181502.jpg
  • Marley
    871
    Meni je i dalje najdraza pozitivna promjena zadnje vrijeme- napokon opet imamo obranu :starstruck:

    Samo ta realizacija na kraju, da je koju nijansu bolja, toliko bi sve lakse islo...
  • Doktor Kunić
    2.5k
    na sjeveru sa par čitlučana, ako je to ta ekipa živjeli!
  • Brusa
    734
    Čestitke svima na stadionu!
    DINAMOVO PROLJEĆE!
  • ksapi
    2.2k
    Dosta dobra igra, napokon smo napravili dosta dobrih šansi, ali sve to nebi vrijedilo ništa bez gola. Baš šampionska pobjeda, ovako prvaci pobjeđuju bitne tekme!

    Doista nikad bolja poruka od ove nedavne 'Ne damo da potoneš'. Bez ovakvog vjetra u leđa teško da bi prošli Betis i opet bili maksimalno u igri za naslov. Velika je ovo zasluga svih nas. A sada još jače!
  • emilperska
    3.1k
    Obrambeno jedna od najboljih utakmica unazad godinu dana..
    Napadacki uhh..Vratilo nam se za Plzene, Sparte,Aeke, jogurte i druge picke materine..

    Btw, Arijan Ademi je neupitno jedna od top 10 legendi kluba, neosporan autoritet.
    Ali molim Boga da on shvati, da Yakir shvati da je ovo sramoćenje i da on vise nije igrac ni za jebenu Goricu, a ne Dinamo..
    Ne znam kako njemu kao jednom Kapetanu, borcu i Vođi nije neugodno..
    Nije sramota reći, ja više nisam ta razina. Otezavam ekipi, sebi i treneru svojom pojavom..
    Arijane Ikono, molim te umirovi se (jer Yakir nema muda zabetonirat te za tribinu) i donesi nam naslov..
  • Peškaman
    2.6k

    Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!!
  • plavac173
    2.6k
    jer Yakir nema muda zabetonirat te za tribinuemilperska

    Pazi da se ne ugrizemo za jezik, govorili smo da nema muda izvadit Petkovica pa ga danas izvadio u 70 i nekoj :razz:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.