• Kepec
    5.7k
    Prvi put mi se više sviđa kaj je domaća tekma prva.
    2-3 razlike na Maksimiru uz 20 000 navijača, a tjedan dana kasnije tamo odigrati pametno, bez glupih grešaka i vratiti se u Zagreb s pretpostavkama koga izvući u četvrtini finala.
  • dinamozivivjecno
    2k
    posto nema gostujucih navijaca nema apsolutno nikakvog razloga da se juzna tribina ne pusti u prodaju
  • Mali Zeus
    13.3k
    Kad igramo prvu?
  • dinamozivivjecno
    2k
    odmah pustit karte u prodaju
  • plavac173
    2.6k
    4 dana poslije Osijeka na Opus Areni nam dolazi Paok
  • dinamozivivjecno
    2k
    vrijeme je da se osvetimo za onaj poraz iz 2010 :cool:
  • Twisted1
    537
    7.3. ali 2019 se igralo protiv benfice. Lijepa obljetnica.

    Izbacili smo prvi put Španjolce sinoć, vrijeme je da i Grke riješimo.
  • NitkoBitan
    17.7k
    Vrlo vjerojatno ce Grcima bit zabranjen dolazak u Zagreb pa je citav Maksimir nas i nece bit bojazni da ce netko izvisit za kartu.

    Ali sjever i zapad dole bu otisli u roku keks i tu ce spasit clanstvo clanove koji imaju pravo prvokupa.

    Ja bih otvorio jug prije sjevera gore, pa tek sjever gore kad se sve ostalo rasproda. Em je tribina atraktivnija em ce se smanjit pritisak na maksimirsku ulicu. A i ljudi na sjeveru gore vise odmazu nego pomazu navijanju sa sjevera dolje.
  • dinamozivivjecno
    2k
    cuj vrlo vjerovatno, sigurno nece biti nikakvih gostujucih navijaca nakon aeka
  • NitkoBitan
    17.7k
    Da izvisim za sve tribine i da mi ostanu na izbor sjever gore i jug uzeo bi jug bez razmisljanja. Kad je ta tribina puna makar nasih simpatizera to stvara akustiku sa svih strana, i obican pljesak se vrlo dobro cuje.

    Kakav je smisao ljudi na sjeveru gore kad je navijanje odlicno sa sjevera dolje i oni gore se ne cuje, a kad se cuju samo zeznu ritam il pjevaju svoju pjesmu. Nadam se da ce bit razuma i da jug ide prije sjevera gore u prodaju. Mislim da je bezveze da u prodaju istovremeno idu i jug i sjever gore pa da mozda obje tribine budu poluprazne.
  • scooniepenn
    3.3k
    Protiv PAOK-a iskreno ne vidim nikakav scenarij u kojem nije sve rasprodano. Osim što je nevjerojatno pozitivan vibe oko kluba, riječ je o 1/8 finala europskog natjecanja i kao šlag na tortu naravno sve što smo prošli s Grcima ovo ljeto. Očekujem sve tribine krcate i da pometemo odvratne Grke u maksimirskom paklu.
  • Petar86
    897
    Kakva je mogucnost da se navijacima Dinama ukine zabrana gostovanja u slucaju prolaska, pogotovo ako dobijemo Plzen ili Fiorentinu di bi par tisuca ljudi islo sigurno
  • dinamozivivjecno
    2k
    Bilo bi idealno uvalit im ovdje 3-4 komada pa lagano otic na uzvrat bez briga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.