• Captain America
    17.8k
    Ajmo gledat i sa te strane. Da su kupili jos 500 karata po 5 eura... Bome velika financijska korist.NitkoBitan

    Dao bi im kompletan jug. Znamo da naše racionalne štediše gledaju svaki cent ove sezone.
  • Liks90
    2k
    Dajte ljudi. Pa njih svaki put dodje 200-300 sad odjednom kad su prvi oce nekaj, to su gluposti
  • Mali Zeus
    13.5k
    Oni bi dodatne karte jer ih puno dolazi a kod njih gostujući u tribini konc logoru. Kak da ne.
  • Bruh
    966
    a gle ak nas je hns natjeral da prodajemo tovarima cijelu tribinu kaj su oni drukčiji od njih... mislim meni je svejedno kolko ih dođe kad ću svakako navijat.
  • Nino Bule
    13.9k
    Eto izinatili smo se i sad nakon te obavijesti je palo 2 sektora na zapadu gore, nadam se da ste sretni.
  • Liks90
    2k
    neće se ni tovsrima davat vise, a mi ćemo za Poljud tražit mimo kaveza dodatne karte
  • Mathiasovi Chageri
    2.9k
    nemoguce da svi kupe prvi, drugi dan prodaje jer tako dinamovi navijaci ne funkcionirajuNino Bule

    Dinamovi navijači bi se prvo trebali brinuti o tome da kupe karte za utakmice svog kluba na svom stadionu, a onda tek gledaju kako drugi navijači kupuju karte. Nije da je nemoguće da svi kupe prvi dan, apsolutno je moguće, imamo blagodati 21. stoljeća i iz vlastitog naslonjača se može kupiti karta odmah minutu nakon izlaska u prodaju.

    Druga stvar je to što Dinamov navijač prvo gleda vremensku prognozu, pa onda hoće mu frendovi ići, pa onda hoće bit ljudi, pa onda opet vremensku prognozu, pa onda jel ima neki koncert u gradu, pa onda dal ima nešto pametnije raditi u nedjelju popodne, pa dok se odluči hoće ići na tekmu bude subota i karte su već pokupovali ludi fanatici sa Sušaka, Turnića i Podmurvica, a on jadan izvisio.
  • Paggini
    22k
    Nek budu i na zapadu, šta će radit? Sjedit i jest koštice, isto ko i ostatak zapada
  • Purger
    360
    Ako Riječani žele dat Dinamu 15€ svaki, neka daju ja tu ne vidim problem
  • DrawTube
    5k
    čisto sumnjam da je iz inata 1000 Riječana u zadnjih 20 minuta odlučilo kupovat Zapad Gore.

    Šteta što deda nije imao izvještaje ali ti sektori sigurno nisu bili prazni pa da su odjednom rasprodani
  • Peškaman
    4.5k

    Koja dva sektora su pala,o čemu pričaš?
    Sektor 2 je pao prije sat sat i pol,što je prije nego je objavljena vijest o dodatnim ulaznicama.
    Sektor 5 je bio pred prodajom isto tako.
    Nema potrebe za širenje panike nekom invazijom na zapad.
  • Ivan0302
    504
    upravo to, ako im se daje 15 eura i to za zapad gore onda nek idu. To što ih uhvati euforija 2 puta u 5 6 godina to je njihov problem a ne naš. Kad je Jakir došao na klupu prvu utakmicu protiv Rijeke nije ih tresla tolika euforija, nije ih sigurno bilo 2 tisuće na jugu.
  • Nino Bule
    13.9k
    10 eura je karta, opet ponavljam njih ce svejedno doci koliko ih je htjelo samo umjesto da su na jugu ce bzvz zauzimat mjesta na zapadu
  • Miro Vugrinec
    5.2k
    Misljenja sam da ih na zapadu nece bit skoro nista. A klub podzravam skorz sto su ih odbili za karte. Na ovakav kapacitet stadiona dobit 2k ulaznica je i vise nego puno. Dinamo di god gostuje dobi manje ulaznica nego sto prima gostujuca tribina a kamoli da bi dobili vise ulaznice.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ja sam oduvijek bio stava 5% za gostujuću ograđeni kavez, ostalo u prodaju. Model prodaje naravno određuje domaćin. Ovo sa fizički odvojenom tribinom je debilana koju je izmislio neki naš veleum. Ajmo hipotetski, da je u onom ZG potresu umjesto istoka stradao jug, da li bi onda cijeli istok bio rezerviran za goste?

    Kaj se ove zadnje odluke kluba tiče, isto je bezveze. Ako se već usranim tovarima daje 3 soma karata, iz kojeg se razloga to ne daje i drugima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.