• Petar86
    611
    Ovo im je jednom u 10 godina, ispostujte tih par 100 ljudi

    Njima znaci puno, nama nista
  • Captain America
    14.6k
    Imate na Aircashu dodano par ulaznica za zapad dolje (sektor 9) pa požurite.
  • Robi T
    232
    Hajduk traži cijeli kapacitet tribine jug i Dinamo im,po HNS propisima,mora to dati.

    Rijeka je tražila 1200,to je prodala,tražila još,Dinamo odbio i to je to.
    Prvotnom zahtjevu su udovoljili
  • Mr Anderson
    5.7k
    Briga me za Rijeku i njihove želje. Oni su napravili kavez za goste i ne puštaju više od koliko ono...412?
  • DrawTube
    3.3k
    Najbolje da im cijeli Zapad Gore damo jer im eto znači i jer su eto najavili da ih dolazi puno

    Zapravo mogli bismo im i Sjever Gore dati
  • Peškaman
    2.8k
    Ljudi su dobili 2000 karata valjda,prodali su to,ekstra.
    Dosta više od 5%,kad oni prošire kavez može se dalje raspravljati
  • Mali dioničar
    14.7k
    Pa osim što bi bilo korektno, tako i tako Armade nema 3.500 nego bi većina tribine bili simpatizeri, moglo se i prihodovati još novca za 1.500 ulaznica.

    Organizacijski aspekt je tako i tako isti dolazi li ih 2.000 ili 3.500.
  • Dalmatinec
    586
    Nema do nas. Najbolji smo. Ni Caritas nam nije ravan.
  • Ivan0302
    276
    Ma svima po 1200 karti ni makac više, dosta smo i mi udovoljavali svima, pogotovo šugama s juga. I kakve veze ima interes s tim? Pa prošle sezone kad je Dinamo igrao protiv Hajduka na Poljudu za osiguranje titule bilo je veliki interes i nas i jesmo dobili više karti? Nismo.
  • Liks90
    1.2k
    @deda kakvo je stanje zapad gore i sjever gore, koliko je prodano?
  • Mali dioničar
    14.7k
    Znači li to da će se od sada i tovarima davati 2000 karata, a ne cijeli jug?Kepec

    To bi bila jedina logika iza ovog poteza. Znači za iduću sezonu ili eventualnu utakmicu kupa.
  • Nino Bule
    11.7k
    Evo nek mi objasne genijalci kojima je ovo super odluka kako cemo zaustavit sad tih 1000 rijecana koji zele kupit karte da uzmu online za zapad i uzmu mjesta nasim navijacima i samim time utjecu na bolju atmosferu sa zapada. Debilna odluka potpuno.
  • Liks90
    1.2k
    nisu dobili sektor na zapadu…
  • NitkoBitan
    13k
    nisu dobili sektor na zapadu…Liks90

    Koliko sam vidio zapad dolje 10 nije bio u prodaji? Mislim da na svakoj utakmici nas i Rijeke tam na rubu zapada budu njihovi simpatizeri.
  • Georg Koch
    3.8k
    upravo to.
    Sta smo dobili?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.