• Liks90
    2k
    ma to je za neke naše sponzore Itd…pa imaju jug slobodan zas bi im davali taj dio zapada, nema logike nikakve
  • Petar86
    899
    Svi zele cirkusa, kruha i igara, pune tribine... i sad kad sve mirise na vrhunsku utakmicu i ambijent mi odbijamo dati 500-1000 karata koje nam nista ne znace. Eto, sad pravimo statement, udaramo sakom od stol i govorimo NE MOZE... totalno bezveze
  • Nino Bule
    13.9k
    upravo to.
    Sta smo dobili?
    Georg Koch

    Samo smo izgubili zbog nekog glupog inaćenja di je napeto ljudima gledat poluprazan jug samo da ne bi dosao tuđi navijac pogledat svoj klub, sad ce oni ostajat bez karti, nadam se da ce upravo takvi ostat bez karte jer ih rjecani kupuju
  • NitkoBitan
    17.9k
    ma to je za neke naše sponzore ItdLiks90

    Nasi sponzori ne dobivaju rubne sektore bez brige.
  • plavac173
    2.6k
    zgleda da su dobili i sektor na zapadu.NitkoBitan

    Od kud ti to?
  • Liks90
    2k
    Zapad gore 5ica pred prodajom…
  • Liks90
    2k
    onda ciljano nije pušteno…neznam, al sumnjam da je za rjecane, nikad nije tak bilo, a idem na utakmice 17 godina…
  • Mathiasovi Chageri
    2.9k
    kako cemo zaustavit sad tih 1000 rijecana koji zele kupit karte da uzmu online za zapad i uzmu mjesta nasim navijacima i samim time utjecu na bolju atmosferu sa zapadaNino Bule

    Imam ja dvije ideje kako se uhvatiti u koštac s tim problemom:

    1) Da naši navijači kupe karte za zapad na vrijeme pa da onda nitko ne izvisi.
    2) Da se zapad malo uključi u navijanje izuzev poziva sjevera svakih 40 minuta. Neće im pasti kruna s glave ako malo poderu grlo na nekoj od utakmica.

    Mi tu spominjemo strah od riječkih navijača koji će pokupovati zapad. Ista spika je bila za derbi da će nam tovari pokupovati zapad pa će navijati sa zapada. Dajte molim vas, kupite kartu i dođite na tribinu pa nitko neće imati karata koje može preoteti vama, a kad dođete na tribinu navijajte pa neće biti bojazni od tuđih navijača. Ako netko želi doći na zapad i navijati nek dođe, kad se digne i počne navijati vas trojica napravite isto i budete glasniji. Pokažite malo prkosa, a ne stalno kuknjava.
  • Captain America
    17.8k
    Neće Riječani pokupovati zapad, ali se propustila dobra prilika za uzeti nešto novca i imati pravi derbi 2 glavna konkurenta za naslov i njihovih navijača koji dolaze navijati za svoj klub umjesto vrijeđati protivnika 90 minuta.
  • NitkoBitan
    17.9k
    zapad, ali se propustila dobra prilika za uzeti nešto novcaCaptain America

    Ajmo gledat i sa te strane. Da su kupili jos 500 karata po 5 eura... Bome velika financijska korist.
  • Bruh
    966
    E a kak sad nije cijeli jug u prodaji ovima a jebal nas hns u drugom mjesecu prošle godine za odvojenu tribinu i neš sa kapacitetom
  • Purger
    360
    Da se zapad malo uključi u navijanje izuzev poziva sjevera svakih 40 minuta. Neće im pasti kruna s glave ako malo poderu grlo na nekoj od utakmica.Mathiasovi Chageri

    Ja sam većinu tekmi na zapadu i problem je kaj za navijanje treba više ljudi, uvijek ima njih nekolicina kaj navijaju ali brzo prestanu jer im se nitko ne pridruži

    S druge strane ja svaku tekmu izgubim glas na jedan dan zbog dernjave ali to i nije baš toliko zbog navijanja

    Previše je na toj tribini staraca, žena i djece da bi se nekakva velika atmosfera digla i pola tih ljudi ni ne zna riječi navijačkih pjesama
  • Nino Bule
    13.9k
    Mi tu spominjemo strah od riječkih navijača koji će pokupovati zapad. Ista spika je bila za derbi da će nam tovari pokupovati zapad pa će navijati sa zapada. Dajte molim vas, kupite kartu i dođite na tribinu pa nitko neće imati karata koje može preoteti vamaMathiasovi Chageri

    Pa kupit ce, ovo ce bit prva hnl utakmica rasprodana od proslave prvaka prosle i pretprosle sezone, stvar je da je nemoguce da svi kupe prvi, drugi dan prodaje jer tako dinamovi navijaci ne funkcioniraju a ima mjesta na jugu za sve navijace rijeke. Vrlo jednostavno dva su razloga da im se da jos karata, nema razloga da jug zjapi polu prazan, niti ima razloga da dolaze rijecani na zapad i uzimaju nasima karte. Jos nijedan dobar razlog nisam cuo za ovu odluku.
  • NitkoBitan
    17.9k
    niti ima razloga da dolaze rijecani na zapad i uzimaju nasima karteNino Bule

    Pa sta nasi nisu vec uzeli karte? Koji k cekaju.
  • Liks90
    2k
    Pao zapad gore 5
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.