• quizzy86
    61
    Kakav fajt deckiju! Stvarno smo odigrali pravu musku utakmicu.. bio to karakteran i dopadljiv Dinamo, ni nalik onom u nedjelju..
    sad zgazit Rijeku!!
  • dinamozivivjecno
    2k
    Ima negdje mozda cijela utakmica da pogledam sad kad sam se vratio sa tekme doma?
  • Facke
    3.6k


    2006 Arsenal. Taman napunil 13 , tribina istok, atmosfera vrh , to nikad zabil nebum.
  • Bosskovitz
    12k
    Veselim se sutrašnjem ždrijebu: Viktorija i Maccabi definitivno klubovi kojima bih se veselio, nadam se da nećemo izvući Emeryja i Aston Villu, sa svima ostalima moze biti svega.

    Inače - zanimljivost - Maccabi domaće utakmice igra u Bačkoj Topoli u sjevernoj Vojvodini, svega 40-ak kilometara od Hrvatske.
  • plavac173
    2.6k
    Ima negdje mozda cijela utakmica da pogledam sad kad sam se vratio sa tekme doma?
    18m
    dinamozivivjecno

    Ako mozes vratit onda tako, ja gledam upravo.
  • NitkoBitan
    17.7k
    Inače - zanimljivost - Maccabi domaće utakmice igra u Bačkoj Topoli u sjevernoj Vojvodini, svega 40-ak kilometara od Hrvatske.Bosskovitz

    To nam je odlicno zbog kratkog puta. Vecinsko madarsko stanovnistvo...
  • dinamozivivjecno
    2k
    ma koristim maxtv pa nemam tu opciju, a nista potrazit cu na internetu malo pa se nadam da cu naci negdje cijelu tekmu da mogu sad u miru pogledat i gustat.
  • rob ljubavi
    868


    Mislim da čak nije fiksno. Maccabi Haifa je igrala skupinu na AEKovom stadionu, zatim na Puskas Areni. Nokaut su igrali također u Mađarskoj. Tko zna kaj će Uefa odlucit
  • dinamozivivjecno
    2k
    prva tekma osmine finala je na maksimiru
  • rioda
    4.8k
    Tomislav Globan, profesor na Ekonomskom fakultetu zagrebačkog Sveučilišta te stručnjak za sportsku analitiku i statistiku, upozorava: "Dinamo ima nešto veću šansu izvući Club Brugge, PAOK i Maccabi Tel Aviv nego preostalih pet potencijalnih protivnika. Razlog za to je što se u 1/8 finala ne smiju sastati klubovi iz istih država, a među nenositeljima s Dinamom su Union SG, Olympiacos i Maccabi Haifa."
  • dd29
    537
    Mi zapravo trebamo bit jači samo od 4 ekipe i eto pehara!
    11 ekipa nas ne zanima uopće
  • Probirštift
    344
    Ne znam na koju temu da stavim al eto da ima

    Ovih dana na sjeveru česta su pojava mali štakori od 15 godina kaj su 1.60m i 40 kila koju su se napokon pojavili na tekmama sada kad više nije 0 stupnjeva i gledanost se povećavala
    Začudo ih jedino protiv gorice nisam vidio kad mi je bila jedna od najboljih atmosfera na stadionu
    Znači ti mali jazavci nit navijaju a ak navijaju uvijek je neš prek kurca više im je do toga da si frulu smotaju i glume mangupe a već sam nekoliko puta vidio da nekoliko njih dolazi sa mamicom na sjever al su zato Bog i batina pred svojim frendovima
    Iz nekog razloga šute pola tekme i onda kad vođa povede pjesme i dere se da se pjeva glasnije se počnu naguravati da se nabriju i sve kaj naprave je da potpuno sjebu momentum pjesme i da ih cijeli sektor gleda kaj su retardirani
    Nije da mi smeta to njihovo naguravanje jer kad me prevagne alkohol jedan dan ću samo primiti jednog od njih i mali bu letil kao baklja sa tribine na teren ali jučer je bila jedna mala skupina jazavaca kaj su na poluvremenu rekli svojih frendicama da dođu do njih i na kraju su i curke ostale tamo
    I kaj oni rade krenu se naguravati da ispadu frajeri i zguraju te cure nekoliko puta kak su padali posvuda i naravno jedna cura se ozljedi i krene tulit tamo
    Nije da ih branim pošto nemaju kaj radit na sjeveru i još to u sredini ali ak su već pored tebe ne kužim poantu glumljenja debila da ih ozljediš
    Sve u svemu segregirao bi tu djecu u neki sektor na rubu da tamo divljaju i skaču sebi jedan drugome po glavi a nek nama ostave navijanje jer sa tim piskutavim pičkastim glasovima nit ih se ne čuje
  • ksapi
    2.9k


    Koja si ti sirovina :sweat:

    Bez te djece na tribini nemamo buducnost, zar ne?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.