• Kujtim Shalla
    2.9k
    Nakon pljuvanja blefera ,glupo bi bilo sad da ga zovem imenom odjednom . Ali pohvala treneeu i momcadi. Danas ponosan ,treb i pohvalit kad se zasluzi,najlakse je kritikovati. Dobi rijeku i onda se samo broje buduci rezultati
  • Infinity
    16.4k
    Daj protivniku loptu, jer ti ne znas sta ces s njom i imas taktiku.
  • Zagi
    7.7k
    Nismo li baš tako ostvarili sve najveće uspjehe?
  • Infinity
    16.4k
    Naravno. Nisam mislio omalovaziti taktiku, jer nam to u Europi prolazi, nego reci da Jakir i nakon ovoga nije nikakav trenerski mag, jer ce ga sutra opet izuti neka Lokomotiva ili Ballkani kad trebadne napasti.
  • Droljo
    8k
    Daj protivniku loptu, jer ti ne znas sta ces s njom i imas taktikuInfinity
    To ja već dugo govorim.
    jer ce ga sutra opet izuti neka Lokomotiva ili Ballkani kad trebadne napasti.Infinity

    Idemo do kraja ovak. Ne treba napasti nikoga! Bolje da smo odigrali 0:0 s lokomotivom nego 0:3. Isto vrijedi i za balkani tamo.
  • Mali Zeus
    13k
    Nek da Rijeci loptu i na kontre, ja nemam problem s tim, ako mu je to forte. Iako nemamo igrače baš za tu taktiku, al s Hoxhom i Kanekom svakako je moguće.
  • mali M
    5.1k
    Meni je samo žao da nije isprofilirao prvih jedanajst cijelu sezonu. Nešto sad pokušava zadnje dve tekme, ali jednako je iritantno što svi već znamo i zamjene. Ma da zabi 3 gola i 2 asistencije, vadi Kaneka i stavlja Špikića. Veza mu redovito se ugasi oko 60-te i on nešto poduzme oko 87 minute. Obranu većinom ne dira. Petka ne dira.. čini mi se da ide na onu ovo je jednom uspjelo toga se držimo... Bravo za Betis, ali ne da me nije kupio, nego reakcije na situaciju na terenu i postavljanje mi je još uvijek nešto najlošije trenerski što sam gledao u Dinamu
  • Zagi
    7.7k
    I nije, nema problema.
    Ofenzivne ideje mu padaju u vodu kada presing ne prođe, a presing ovaj kadar nikako ne može igrati duži period.
    Obrambeno je to dobro posloženo. Ovaj Betis je u dvije utakmice izgledao potpuno bezidejan, dobrim dijelom našom/njegovom zaslugom.

    E sada, došao je do točnih prvih 11 ali trebalo mu je jako dugo i izgleda dosta slučajno.
    Kaneka je dugo držao na ledu,a Max je bio kaj 4. opcija na desnom stoperu? Max je sve ove kvalitete pokazao u prvih 20 minuta prve pripremne kada je došao.

    Gledati kako ti u prvih jedanaest startaju Zagorac-Živković-KTC protiv Lokse je teror na logiku.

    No dobro, više -manje je većina toga riješena.
    Ostaje mu Ogiwarin povratak i tko će od trojica KTC-Mauro-Max na klupu, te Ademi.

    Jasno je da već 2 godine igramo bolje kada Ademi nije u prvih 11 ali...
  • kibic11
    131
    kad je čovjeku najveći uspjeh u karijeri kaj je izbacio betis, onda znamo o kakvom se stručnjak uradi. obraza nema ni malo ,odi što prije
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Daj prestani trovat vise
  • Mlađi referent
    12.3k


    Da je tebi u tvom profesionalnom životu najveći uspjeh takve magnitude, ne bi bio toliko frustriran
  • kibic11
    131
    hahah, kao prvo ne znaš ništa o meni, vidim da voliš svog yakira, a drugo nisam frustriran ni malo nego me ponekad sram kakvi su navijači dinama, postaju nojevi ko Hrvati na izborima. ti si očito frustriran jer napadaš na osobnoj razini, a ni ne poznaš čovjeka
  • Nino Bule
    13.8k
    Prestani maltretirat forum, ne moras pisat iste stvari po 3 puta dnevno, svi su svjesni tvojih stavova. Po stoti put ovo je forum a ne fejsbuk komentari ili whatsapp grupa da natuces 100 poruka dnevno.
  • plavac173
    2.6k
    kad je čovjeku najveći uspjeh u karijeri kaj je izbacio betis, onda znamo o kakvom se stručnjak uradi. obraza nema ni malo ,odi što prijekibic11

    Užas, bas uzas.
  • Ali
    2.2k
    Jakir ima mjesec dana za dokazati da je kapacitet za Dinamo !
    U nesto manje od mjesec dana do reprezentativne pauze mu slijedi tezak ritam 7 utakmica u nizu 2x tjedno. I to ozbiljni protivnici:
    Rijeka, Osijek, PAOK 2x, Gorica , Belupo i Rudeš za kraj.
    Zbilja test na max. Ako doceka reprezentativnu stanku na celu hnl eventualno drugom mjestu i prodje kup i udje medju osam u ECL bit ce mu to doktorski rad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.