• Mihaljević
    8.2k
    On je i pripremio Rijeku protiv Lillea koja je bila egal sa Francuzima.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Jedan sam od najvecih zagovornika za njegov otkaz, ali ovo danas je za pohvalu, prvenstveno igracima, ali i njemu.
    Konacno protocnija igra, vise pasova iz prve, malo brza mijenjajna strana.

    Ako su ovo zaceci njegovih famoznih automatizama, neka ih je jos vise takvih!
  • serbus
    3.6k
    "Lako" je spremiti ekipu da igraš iza čvrsto i na polukontre ,kontre. Tako bi se nas 11 sa zone postavilo kontra dinama. Njegov rad na kraju sezone treba biti procijenjen na manjim tekmama gdje treba razviti automatizam za razbijanje bunkera a mi to nemamo nego nam se odbijaju polukontre u glavu na tim "malim" tekmama. Stvoriti igru to je zadatak za trenera, više manje protiv jačeg od sebe bi svi postavili igru kako sam naveo iza čvrsto a naprijed što bude ali to dugoročno ne donosi ništa.
  • Zagi
    5.2k
    Kada i kako smo došli do "jebeš Europske tekme, dokaži se ti sinko protiv Varaždina" ?
    @serbus nisi baš fer. Guštaj večeras.
  • austrijanac
    2.7k
    Očigledno treneru bolje stoje utakmice gdje se mora nadmetat i dokazivat.

    Prvi sam koji će uvijek srat po njemu i govorit da nije trener za Dinamo, ali danas mu je 11 igrača odigralo odličnu tekmu.
  • Danko
    602
    Lik očito ima nekakvo znanje ali nezna motivirati ekipu za hnl.
    Ne može mi niko reći da s pristupom kakav je bio danas nebi gazili sve redom u ligi.
  • serbus
    3.6k


    Ma ništa loše, naravno da guštam samo njegova diploma je u HNL tamo mi pokaži da te Ćabraja ne dominira ko dijete tri puta istim načinom. Ovako iznenadio si Betis ali ako nema ideje idući protivnik će te još ozbiljnije shvatiti i doviđenja. A kamo sreće da pobjedi sve tekme do kraja sezone
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ako Jakir nije za nista vise od pragmaticnog nogometa, OK, ajmo to pocet igrat i u HNL. Vec vidim da cu bit razapet nakon ovog, al bolio bi me tuki da prepustimo posjed i Rijeci, i Hajduku i Varazdinu i Lokomotivi ako ce ekipa izgledat kao danas i u prvoj protiv Betisa. Ako nivo trke i zalaganja bude dovoljan samljet cemo ih sve i Jakirovim pragmaticnim nogometom.
  • Nino Bule
    11.6k
    Izgleda da je jakir kaneku rekao da ulazi sam u peterac a petko ostaje na povratnoj kad hoxha probije i bas taj odgovor na to kako betisova obrana stoji je donjelo gol i prolazak. To se mora pohvalit.
  • austrijanac
    2.7k
    l bolio bi me tuki da prepustimo posjed i Rijeci, i Hajduku i Varazdinu i LokomotiviImamo Dinamo

    Betis je danas odradio tekmu sa 62% posjeda lopte. Dojam je da smo bili bolja ekipa nakon 90min.

    Sapienti sat.
  • Jurki
    8.8k
    jebes ljepotu igre ako ne daje rezultat. Igra se za golove i pobjede..potpisal bi iste sekunde sve pobjede 1:0 do kraja sezone u ligi.
  • Somport
    556
    Sve dublje i dublje sam uvjeren da je Jakir samo simulacija. Skup svih najgorih i najboljih trenutaka i misli u ovih 5 (i nešto) godina što navijam za Dinamo. Ja ne vjerujem da ovaj lik postoji ali eto. Začepi nam usta svima u nedjelju!
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Novinar - "Vjerujem da je sad puno ljepše biti trener Dinama, u zadnjih šest utakmica četiri pobjede i dva remija, uz to naravno ubrajamo i ovaj prolaz protiv Betisa. U nedjelju ide Rijeka, ako dobijete približavate se maksimalno tom vrhu. Je li to sad taj trenutak, kojeg Vi i momčad priželjkujete, da se preokrene sezona, da tako kažemo."

    Jakirović - " Koliko je bilo tih trenutaka ? ".

    Ova izjava je subjektivni osjećaj svih nas, nakon što ubijemo Betisa, pa nas sačeka mučenje protiv Varaždina hahahahahahahahaha. Ali jebi ga, takva je godina očito.

    Idemo jako dalje!
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Nije mi drag, ali danas stvarno nemam primjedbu stoga bravo treneru i vidi se da mozes samo treba bit pametan sa taktikom i sa izmjenama

    Samo tako dalje :clap:
  • emilperska
    3.2k
    Ako to njemu olaksava stvari i pripremu, neka prepusti posjed Rijeci i Hajduku. Mene zanima jebeni naslov, od 60% posjeda i 2:2 s Loksom se ne zivi..
    Yakire, ako te to ispunjava, igraj na kontre protiv Rijeke i donesi 3 boda.. isto i za jogurt i osijek..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.