• luka modic
    609
    Cekam meme sa Jakirovom facom kad nam sudac nije dopustio korner
  • hardek
    1.4k
    Kaneko jako loš, Hoxhu neću komentirati više. Dečko jednostavno nije nivo za Dinamo
  • Markelo
    2.5k
    Teško zabijamo golove pa i kad smo bolji od protivnika
  • Dinaminjo
    512
    Da se nisu 10x dodali imali bi vremrna za korner.

    I sprint u 46. Ih ne bi ubio prema zastavici
  • Jaro
    5.6k
    Fali mu lijeva noga. Svaki put kad je prosao bilo idealno za odigrati lijevom, ali ili se mora namjestiti na desnu ili savrseno na lijevu - do tada jbg kasno. Kaneko bas los. A kod gola, kolektivno kiks - Perkovic fula loptu, KTC pusti igraca da bi pokrio ovog a loptom a Max ne preuzima...
    Ali i taj gol je dosao nakon 10 min u kojima je dinamo prestao igrati i krenuo s nabijanjem i izbijanjem lopte... Ako uspiju igrati u drugom poluvremenu, bit ce to OK...
  • Mihaljević
    8.1k
    Fali taj igrač prevage koji je bio Orša i to nakon skoro 1.5g još ne možemo nadoknaditi.
  • plavac173
    2.6k
    Samo mi mozemo ovako izdominirat nekog i primit najgluplji moguci gol, samo mi!!!!!!!!!!
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Fali nam kršteno krilo, al kako je Orša otišo i Ivanusec koji to nikad nije bio a igro je jebeno na njemu, mi smo goli kurac po tom pitanju, ovi baš imaju rupe na strani, al što naši to ne znaju iskoristit i što su limitirani u glavi je priča za sebe.
  • Sunja86
    1k
    Mi kontru jednostavno ne možemo završiti sa ovakvim krilima
  • runtothehills
    382
    Mi ovu utakmicu pobjedjujemo, bolji smo.
  • Petar86
    591
    Kaneko isto pomalo ispucava svoj kredit, mozda probati s spikicom na desnom krilu, Baturina lijevo, a umisto hoxhe ubaciti Kulena neka pokusa koji ubacaj skupiti... sredina je ionako previse zgusnuta
  • Patak
    2.2k
    Oršića smo prepustili turcima za parsto tisuća eura. To sam odmah rekao da je najveća pogreška. U drugim poluvremenu ubaciti Špikića, Vidovića i Kulenovića
  • Rex Ramae
    2.5k
    Fali jedan Despodov na krilu. :nerd:
  • Praskaton
    1.8k
    Nebi ih toliko bas kritizirao solidni smo.Naravno da moze i mora bolje.Protiv ovakvog protivnika moras zabit iz polusanse a ne falit ono sto je Petko uspio.Steta jedna loša reakcija i primljen gol.
    Vjerujem da cemo zabit nekako.Kaneko i Hoxha se dosta trose u obrani,jednostavno nemaju snage ni kvalitete onda nesto gore napravit.
    Petko jako dobar,motiviran.
    Samo da ne odemo u produžetke...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.