• dinamo u srcu
    1.2k
    Samo da ne primimo neki glupi gol u prvih 15 minuta. Očekujem 0:0 na poluvremenu, i Taki ga zabija u drugom, cca 57.min . 1:0 dosta bez previše fizičke potrošnje, ipak mi je tekma u nedjelju bitnija i rezultatski i predstavom na tribinamaGražvydas Mikulėnas

    Ma danas je najvaznija jer ako danas dobijemo sutra izvucemo atraktivnog protivnika i krece euforija i sve cemo pobjedit!
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Riječi vam se pozlatile kolege :)
  • superhik
    10.2k
    Nitko nigdje.

    Dinamo službena obavijest:

    GNK Dinamo najoštrije osuđuje nedavni napad na nekoliko navijača Real Betisa u našem gradu Zagrebu. Takvi incidenti nisu u skladu s vrijednostima sporta i naše zajednice. Osuđujemo svaki oblik nasilja i pozivamo nadležne institucije da poduzmu mjere kako bi osigurale sigurnost svih posjetitelja i gostiju u našem gradu. Naš klub uvijek će promicati poštovanje, toleranciju i fair play na svim razinama.

    GNK Dinamo
  • Riot
    1.7k
    Kakvi šmokljani
  • Olmic
    2.7k
    a kaj je tu krivo napisano?
  • superhik
    10.2k
    a kaj je tu krivo napisano?Olmic

    Pa jel' izbio negdje neki slandal oko neprovjerenih informacija? Čak ni mediji ne pišu o tome. Ali vjerojatno sad budu pošto je klub sam sebi pucao u nogu izlazeći prvi u javnost stvarajući sam skandal gdje ga nema.
  • wolfgang14
    1.1k
    čekamo sastav od nekog insajdera, ima li vas :eyes:
  • Olmic
    2.7k
    Kaj napali su ih Torcida, Armada ili Divlje svinje? Ili su izmislili mozda?
  • Paggini
    5.7k
    Solidno ChatGPT priopćenje
  • superhik
    10.2k
    ti si svjedok pa znaš?
    Uostalom, nisam se bavio samim sastavom objave nego načinom na koji klub reagira prije svih. Znači da bi trebali pisati priopćenje svaki put kad po gradu krene kružiti priča da je netko napadnut?
    Vrijedi li isto i za eventualno nasilje i nad navijačima Dinama?
  • Olmic
    2.7k
    koliko znam neki dan napadnuti klinci u Osijeku i reagirali su. Na svaki oblik nasilja treba reagirat.

    I da ti znas da nije istina?
  • wolfgang14
    1.1k
    Kako gledate na situaciju trenera Sergeja Jakirovića koji je stalno pod paljbom javnosti i medija?

    - Dinamo je takav klub, prava institucija. Čak i ako se pobjeđuje, traži se dlaka u jajetu, govori se o igri, teško će uvijek svi biti zadovoljni. Pritisak na trenere Dinama uvijek je ogroman, uvijek se traži više. To svaki trener koji radi u Dinamu treba prihvatiti. I treba se koncentrirati na momčad, na svoj rad, primarno mora uliti povjerenje svojim igračima, povjerenje u ono što radi. Igrači moraju vjerovati u njegove taktičke zamisli, njegove ideje, viziju. Moraju vjerovati da će u svakoj sljedećoj utakmici biti bolje - zaključio je Halilhodžić.

    Cijeli intervju Vahe za SN o utakmici protiv betisa:
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/konferencijska-liga/vaha-upozorava-modre-pazite-se-u-pomalo-ste-neugodnoj-situaciji-danas-izgubiti-moze-samo-dinamo-15430790
  • superSantos
    2.6k
    Zašto pred ovakve velike utakmice ili derbije nema kortea? I barem neko veće navijačko okupljanje ispred stadiona..Kutina 1986

    stvarno si ovo napiso za utakmicu koja se radnim danom igra u 15 do 7?
  • Kutina 1986
    15

    Govorim opcenito za sve utakmice, ne samo za ovu. Ne pamtim kad je zadnji puta bio korteo, neka me netko ispravi ako je.
  • Eduardo
    17.2k
    Čak ni mediji ne pišu o tome. Ali vjerojatno sad budu pošto je klub sam sebi pucao u nogu izlazeći prvi u javnost stvarajući sam skandal gdje ga nema.superhik

    Šta nisu mediji jučer pisali o tome, a klub je priopćenje izdao danas?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.