• plavac173
    2.6k
    Stoji tako da mozes u Dinamovom dresu svugdje ic
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Stoji tako da mozes u Dinamovom dresu svugdje icplavac173

    slika.png

    :love:
  • Patak
    2.3k
    Jučer pričamo o Dalmatincima i baš si mislim da napišem da se zna pročitati i glupe izjave o Slavoncima ili Osječanima, i evo danas zbog nekih budala odmah netko napiše kako su Osječani kompleksaši. Pa dajte ljudi malo razmislite, osim Zagreba tamo imamo najviše navijača.
  • Droljo
    5.5k
    Ljudi su skloni generaliziranju te etiketiranju. Brza se u svemu. Takvo je valjda vrijeme...
    Dešava se.
  • Olmic
    2.8k
    Kakav prc sudacke komsiije na instagramu. Bravo marketing
    https://www.instagram.com/reel/C3idBuxIfhB/?igsh=MXhjZXFtazhzcGR5bA==
  • Facke
    2.3k


    :lol: a jesu me nasmejali :lol:
  • Praskaton
    1.9k
    Kak stoji dubrovnik inace po pitanju Dinama?
    Na nekoj drugoj temi sam vec pisao o tome.Vecinski hajdukov grad,zapravo kao sto to mozemo vidit u drugim sferama glasniji su oko svoje pripadnosti.Rekao bih da nas dinamovaca ima cca 30-tak %.
    Kao što je kolega pisao postoje kafići za koje se zna da vlada dinamovstina.Dosta momaka je bilo aktivno i medu boysima(to oni upuceniji u pricu sigurno znaju).
    Imamo i dinamov šal koji je postao nadaleko poznat :grin:
    Vecinom mozes i bez problema prošetat u dinamovoj majici,dresu
    Zbog prometne (ne)povezanosti teško je bit aktivan na utakmicama al rekao bih nakon Šibenika sigurno najplavlji grad na moru.
  • badjibadara
    1.7k
    Vozac ROTO prometa izlazi jutros iz vozila i pjeva na sav glas: "...zbog tebe osvajamo tudje gradoveeee..."!
  • Rakovica1986
    537
    Davno sam već napisao, a vjerojatno je bilo upisa i prije mene o tome da je došlo vrijeme da se okupe plavi mozgovi i da se krene u medije sa istinom i samo maksimalno mogućom objektivnošću. Mlađi dečki ovdje sa Zone ako se nećkate di bi šta bi probajte s tim novinarstvom s ciljem da danas sutra pokrenete nešto svoje što će svaki Dinamovac, a i svaki drugi normalni Hrvat prvo ujutro otvorit umjesto govana koje nam svaki dan plasiraju.
    Znam da nije neka sreća biti novinar i odlučit se na to, ali nije ni u lovi sve. Puno toga je, ali nije sve.
  • Paggini
    8.5k


    Iz grane sam koja je jako bliska novinarstvu i druzim se s dosta novinara pa mogu iz prve ruke reci da je to ogromna kurčina od posla. Jedes govna godinama na nikakvoj placi pisuci "Necete vjerovati sto je Nina Badric rekla Dini Jelusicu u svom instagram storyu", da bi mozda nekad dobio šansu da pises ozbiljne clanke.

    Mislim da sam jednom i spomenuo to, ali Zona Dinamo ima potencijal postati fantastičan portal, ne samo forum/stranica na FB i IG. Upisi, razmisljanja, diskusije koje sam ovdje vidio su fakat na jako visokoj razini i to ima potencijal jos rasti jer mislim da dosta ljudi ovdje ima sta za reci i iskomentirati, a baza ljudi koji prate stranicu vec postoji.

    Naravno, razumijem da ce mi sad doci neki i reci "e jesi pametan, os ti to financirat?" Znam da admini ovo sve rade o svome trosku, da se pokriju serveri i slicno, ali nije na odmet vidjeti i tu opciju, plus dodatne opcije doniranja. Jer kazem, Dinamu NASUŠNO treba glas jer su svuda ugušeni, a Zona ima taj potencijal i dalje se širiti..
  • Krulek
    225
    Kao rođeni Osječanin i Dinamovac od rođenja, a od tada je prošlo dosta vremena, nije mi drago kad se generalizira jer u svim gradovima postoje kreteni koji će uz malo alkohola i "hrabrosti " u grupi napraviti svinjariju pa tako i u Osijeku. Prijatelji su mi mnogi Kohortaši koji, uzgred budi rečeno, najviše ne vole ajduka i bahatost njegovih navijača. Ja se ne bojim u mom gradu u autu na retrovizor staviti Dinamovu zastavicu, a nisam siguran da i u Zagrebu neki oko toga dvoje. Zato ne treba mladost poučavati destrukciji nego pravom navijanju i sve će biti u redu.
  • dBK
    97
    Sve si točno rekao, potpisujem
  • Somport
    557
    Mislim da sam jednom i spomenuo to, ali Zona Dinamo ima potencijal postati fantastičan portalPaggini

    Zona će i dalje rast, a s time i broj ljudi koji će biti u mogućnosti to pokrenuti. Treba imati strpljenja, korak po korak.

    Meni se stalno vrti ideja o podcastu, znam da je to isfurano već dosta, ali stvarno bih bio sretan kada bi se našlo par ljudi (na prvu mi pada @Gražvydas Mikulėnas ne znam zašto, ali je kolega predobar s izjavama) koji bi utrošili vremena da se razgovara o temama u klubu, nešto slično AFTV od Arsenalovih, ako netko to prati. Navijači za navijače, purgeri za purgere. To bi bio moj idealni porast za ovaj cijeli projekt. Zona stoji već 6 godina, ako se ne varam, a kroz te godine smo stekli svakakvih iskustava. Ne bi bilo loše to podijeliti sa drugima, samo kažem. :smile:
  • Juznjak
    3.2k
    Stoji tako da mozes u Dinamovom dresu svugdje icplavac173

    Pogotovo ako si stariji od 15 godina. Junačine znaju napast ove mlađe i iživljavat se na njima, ali se nažalost o tome ne priča…
    Dobar je Dubrovnik, teško će se nać neka veća ekipa gdje su isključivo navijači Hajduka. Mal je grad pa je jako teško radit neke velike podjele s obzirom na navijanje, ima čak i velikih prijateljstava između navijača iz dviju Mokošica.


    Vidio sam tek sad da si me spomenuo u predstavljanju prije 6 mjeseci pa ti se ispričavam što to nisam čitao niti primijetio, veliki pozdrav!
  • Antonio bbb
    246
    https://vm.tiktok.com/ZGeA2uNYo/

    Novi video na Dinamovom TikToku, prikazuju se jucerasnje sudacke pogreske
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.