• Mali Zeus
    12.9k
    ↪Jurki ha, vidi, ova Rijeka koja ima i igru i rezultat je njegovo djelo. Sopić nije doveo nijednog igrača u nju, svi su Jakirovi i stil igre je Jakirov.veselko tenžera

    :rofl:

    Znači Sopić samo kaže početnu postavu, a oni i dalje igraju što im je zadnje Jakir rekao prije par mjeseci.

    :lol: :rofl: :lol: :rofl:
  • SAS1987
    14.7k
    a oni i dalje igraju što im je zadnje Jakir rekao prije par mjeseci.Mali Zeus

    Nadam se da nece i nasi tako :lol:
  • Mali Zeus
    12.9k
    Nadam se da nece i nasi tako :lol:SAS1987

    Pa zašto ne, vidiš kak Rijeci ide dobro. :lol:
  • Jurki
    11.7k
    S obzirom da Jakirove momcadi igraju odlican nogomet po njegovim postavkama kad ovaj napusti klub.
    Zakaj nebi nasa uprava njemu dala otkaz i imenovala za trenera mumiju. on je iovak na platnom spisku kluba.. pa da se uspara neki euric. Ipak smo mi sirotinja koja nema za kifle i biber.
  • bongo
    842
    https://www.index.hr/sport/clanak/romano-je-sinoc-napisao-da-je-tuchel-na-rubu-otkaza-nocas-je-otkrio-novosti/2539773.aspx?index_tid=468299&index_ref=naslovnica_sport_najnovije_d

    Evo Bayern nastavlja s Tuchelom, a mi nastavljamo s Jakirom...

    Zapravo s financijske strane čak i bolje da još Jakir ostane, budu Bavarci platili odštetu za njega
  • hardek
    2.8k
    Jakirović i dalje ne razumije da sve pozitivno što mu se desilo ove sezone došlo je od igrača zakovanih na klupu. Prvo je to bio Perković, nakon toga Max i sada Nevistić. Za ekipu koja ima toliko široki roster i toliko utakmica za odigrat, sramota je koliko su igrači s klupe dobili prilika. A i ti koji dobiju priliku, dobiju je sasvim slučajno i neplanski
  • IvanS
    167
    Jakiroviću je izuzev prvih dvije/tri utakmice svaka sudbonosna. Isto tako psihoza se prenijela i na igrače. Ne znam kada se i kome zadnji puta dogodilo da dobrih 6 mjeseci u svaku utakmicu ulaziš s tolikim imperativom pobjede...

    Taj pritisak igrači vide i osjete i zato se po njihovim reakcijama vidi koliko im znači svaki gol, svaka obrana ili svaka dobra intervencija nekog od njih.

    I zanimljivo je što je Jakirović preživio sve do sada unatoč tome što nije spojio 5 pobjeda u komadu valjda niti jednom.

    Samo serija pobjeda izvlači trenutnu situaciju. S tim bi dobili sigurnost, a i Jakirović bi valjda djelovao samouvjerenije što bi se tijekom utakmica pozitivno odrazilo na ekipu.
    Ovako dok ga vidiš pogubljenog i u strahu, ne ulijeva povjerenje niti najmanje, a trebao bi.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Odlica tekst Dude Milicevica za 24 sata
  • Mali dioničar
    15.3k
    Jakiroviću je izuzev prvih dvije/tri utakmice svaka sudbonosna. Isto tako psihoza se prenijela i na igrače. Ne znam kada se i kome zadnji puta dogodilo da dobrih 6 mjeseci u svaku utakmicu ulaziš s tolikim imperativom pobjede...IvanS

    Ulet ti je zbilja vrhunski.

    Ne znam da li si svjestan u kojem je klubu Jakirović?

    Treneru koji izgubi utakmicu slijedeća utakmica jest sudbonosna upravo zbog činjenice da je trener Dinama, a ne jer je Sergej Jakirović ili Željko Kopić.

    Evo Tuchel je drugi u Bundesligi i u igri u Ligi prvaka pa mu je svaka iduća sudbonosna, a Dinamo je treći u HNL-u i trener bi trebao biti bez pritiska?

    Pa Dinko Jeličić je pod pritiskom u Gorici.

    Pogledao sam njegov skor - ima izjednačen bodovni učinak u utakmicama protiv Dinama, Belupa, Osijeka i Hajduka, bolji je od Rudeša i lošiji od Rijeke, Lokomotive, Varaždina i Istre. U kojem je svemiru to loše za klubić kakav je Gorica?

    I pod pritiskom je.

    Karoglan je dobio otkaz u Istri i sad s Hajdukom ima bolji skor nego ga je imao Leko koji je bio izvrstan u belgijskoj ligi.

    Dobro ti jutro da je biti trener Dinama pritisak. Pa trener JUNIORA Dinama Ivan Senzen je dobio otkaz iako je bio prvak države na kraju prošle sezone.
  • IvanS
    167
    Pa nisam niti rekao da ga branim, a više je nego očito da u zadnjih bar 10 godina niti jedan trener nije imao tako loš skor, odn. svi redom su imali pobjedničke nizove od 5+ utakmica. Ovaj to nema i naravno da je pod pritiskom kojeg si je sam napravio.

    A također, nigdje nisam napisao da je to loše i da trener Dinama ne treba biti pod pritiskom.

    Ne znam da li imamo primjer i jednog trenera (a i ekipe) kada se konstantno 6 mjeseci prije svake utakmice govorilo "gotov je ako ovu ne dobije".
    Odn. bilo je takvih primjera ali treneri nisu dugo trajali u takvom okruženju. Čim bi se primijetio pad u igri i/ili rezultatu obično je to završavalo promjenom trenera.

    Jakirović nije dobio otkaz unatoč nekonzistenciji rezultata i igre i očito neka druga struja radi svoje...
  • Jurki
    11.7k
    Jakirović nije dobio otkaz unatoč nekonzistenciji rezultata i igre i očito neka druga struja radi svoje...IvanS

    Nebi rekel da je druga struja u pitanju, vec cisto neznanje i nesposobnost uprave. Dali bi oni njemu otkaz ali ne znaju koga postaviti za trenera i time priznali svoju nesposobnost i los posao koji su napravili.
    Tajnica nema pojma o nogometu i nema tu mogucnost procjene koji trener bi nas zvlekel z dreka. Jakir im sluzi ko smokvin list koji apsorbira svu negativu zbog rezultata.
    Maknes Jakira onda je uprava na streljani.
  • Paggini
    20.5k
    Jakir im sluzi ko smokvin list koji apsorbira svu negativu zbog rezultata.Jurki

    Što je svojevremeno služio Šimić, pa su se samo prebacili na Jakira....
  • Mali dioničar
    15.3k


    U svakom slučaju dobro došao na Zonu. :up:
  • emilperska
    5.6k
    Ja sam od starta protiv njega jer po meni nije kapacitet za Dinamo, a i onako mucki otic iz Rijeka mogu samo posebne vrste pizduna.

    Ugl, sad smo u fazi sezone (13 kola do kraja) da de facto nemamo pravo na nijedan kiks. On sa X protiv Rijeke i paralelnom Jogurt pobjedom, nas vjv izbacuje iz igre za naslov. Da li s ovom igrom mozemo pobjedivati u nizu? To vjv i njegovi botovi znaju da ne mozemo i necemo..
    Trebaju se desiti 2 stvari:
    1. Prolazak protiv Betisa koji ce biti snazan moralni boost za ovu razjebanu ekipu i trenera i dati im podstrek za narednih 5 HNL tekmi..
    2. Hajduk i Rijeka ne smiju do kraja sezone biti na svom maksimumu.

    Drugih opcija nemamo. On otkaz nece dobit. Igra se nece sama od sebe popravit..
  • IvanS
    167
    Tnx :).
    A kao i vjerujem većina ovdje, samo želim najbolje našem klubu.

    I Zoni sve pohvale, dobar je izvor novih informacija, vidim da su i rasprave dosta konstruktivne.

    Poz
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.