• Jurki
    11.7k
    Jel nam trener prati pojedine igrace na treningu i zasto ne vidi odmah na treningu da je neki igrac materijal za prvu postavu nego je za to potreban "sretan" splet okolnosti.NitkoBitan

    Trener igra FM pa kaj upali upali.
    Kaneka je jebal 6 mjeseci, Bernauera 8. Trebamo se zapitati svi koje su njegove sposobnosti ako mu treba 8 mjeseci da vidi da je neki igrac dobar za ako ne udarnih 11 onda barem za cescu rotaciju. Njemu da neko dovede Belinghama on bi cekal pol godine da ga uvede u igru. Blefercina obicna. Limit mu je Gorica i Tuzla City.
  • Captain America
    17.7k
    Dodatno pitanje bi bilo koji kurac se radilo na pripremama i koji kurac koristis samo 14 igraca. Ostale si zakucal za recaro i koga jebe.Jurki

    Jakir je došo ovdje s pedigreom trenera koji voli rotirati i koristiti veliki broj igrača. Jakir je došo ovdje i s pedigreom trenera koji ima stav.

    Nevjerojatno je kakav zaokret mu se dogodio u 2 ključne trenerske kvalitete u par mjeseci. Baš smo mu bili prevelika stepenica.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Jel nam trener prati pojedine igrace na treningu i zasto ne vidi odmah na treningu da je neki igracNitkoBitan

    kojim treninzima?
    Ne stigne se toliko trenirati koliko utakmica imamo. Di si vidio trening ubaciti u 4 dana izmedu dvije tekme?

    Samo mi nije jasno kako Guardiola uspije tako istrenirati decke, a ima 10ak utakmica vpo sezoni vise nego mi
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Mi smo protiv najlošijih ekipa u ligi prosuli toliko bodova. Danas samo zahvaljujući Nevi smo dobili ne zaslužena tri poda protiv varaždina. Prave momčadi tek slijede, pravda se umorom a nadamo se prolasku protiv betisa. Već se pravda za poraz protiv rijeke. Dajte više skratite nam muke. Ostavite ga da se pozdravimo sa titulom onda. I ostavite ga do kraja je bo vam on mater
  • Guinness
    2.2k

    Lako je glumit barabu igračima u Gorici, Zrinjskom i Rijeci. Kao što smo vidjeli i Maribor je bio prevelik zalogaj, a u Dinamu će te pojesti.
    Od velikog mangupa koji odgovara sa kvazi stavom na konferencijama do tog da skrušeno bira riječi i nervozno vrti rukama (nakon Betisa).

    Ukratko, populistu...

    ywT52QZ.jpeg
  • austrijanac
    4.1k
    Jakir je došo ovdje i s pedigreom trenera koji ima stav.Captain America

    Isto tako je došao kao trener koji protiv jakih ne zna jednostavno. I nikad mu nije išlo.

    Volio bi da je on bio Taj, ali sve je upućivalo da neće.
  • Paggini
    20.5k
    Isto tako je došao kao trener koji protiv jakih ne zna jednostavno. I nikad mu nije išlo.austrijanac

    I ko za kurac, Varazdin, Loksa, Gorica, Ballkani, Viktoria postali nogometne sile :(
  • Jurki
    11.7k
    Nevjerojatno je kakav zaokret mu se dogodio u 2 ključne trenerske kvalitete u par mjeseci. Baš smo mu bili prevelika stepenicaCaptain America

    Otkad sam se registriral na Zoni.. trubim da trebamo dopeljati stranog trenera koji je treniral u jacim ligama. I nazalost nasa uprava svakim izborom trenera jos vise potvrđuje moj stav.
    Za trenirati Dinamo treba imati znanja, muda i vizije. U Dinamu se ne trpi prosjecnost.
    Angazman Jakira je isto ko da coravom das voziti Ferarija. Nema jebene sanse da ga ne slupa.
  • veselko tenžera
    2.1k
    ha, vidi, ova Rijeka koja ima i igru i rezultat je njegovo djelo. Sopić nije doveo nijednog igrača u nju, svi su Jakirovi i stil igre je Jakirov.
    Sve što je prošle i ove sezone napravio Zrinjski njegovo je djelo, Rendulić je to samo lagano srozavao.

    U oba ta kluba je imao čistu situaciju "na katu" i punu podršku, sve što kod nas nije. Osim toga, se(n/r)atorima se ulizivao umjesto da ih je postavio na svoje mjesto (možda nije ni smio to napraviti) i pretvorio se u karikaturu.
    Dinamo mu je prevelik zalogaj, u ovakvom kaosu jedino je jaka trenerska figura mogla posložiti svlačionicu, dobivati u prvenstvu i gurnuti pod tepih sav nered u klubu. On, nažalost, nije taj kalibar.
  • Jurki
    11.7k
    jebe se meni kaj je on napravio u Rijeci i Zrinjskom.
    Dinamo je preveliki zalogaj za njega.
    Vidim kaj radi u Dinamu. To je za nas jedino bitno.
    Ako je takva trenercina i ima znanje.. zakaj je onda forsiral Marina i Menala? Ako ima takvi nos za prepoznati igraca? Jebal je Ljubu na beku pola godine.
    Maura je zakucal čavlima za recaro tak dugo dok se nisu ozljedili Peric i Šutalo. Ne zna kojeg bi golmana del na gol. Inzistiral je na Zivkovicu djetetu od 19 godina a mali tek pocel igrati seniorski nogomet. Bernauera nije videl u rosteru 8 mjeseci, Kaneka 6.
    Trazio je igracinu Hoxhu za kojeg smo skipali minimalno milju eura i svaki put kad igra ko da gledam Antonia Marina kojeg je poslal v Ljubljanu.
    O tome da igramo nogomet za kurac i to kosta klub 60 milja eura godisnje niti nebum govoril.
    Poserem se po takvoj struci koja ima tolko gresaka.
  • mali M
    5.1k
    ma kakvo stvaranje mita od Jakira. Rijeka da osvoji slijedećih 4 prvenstva neki bi tvrdili da je to njegovo djelo. Dok sam u to vrijeme pisao na drugom forumu svi su mi se smijali kad sam govorio da će Rijeka završiti i da spada u prva četiri. Jakir je u Rijeci samo donio šok promjenu nakon klauna od bivšeg trenera i upalilo je.. da je ostao ove sezone u Rijeci sa svojom ekspertizom tavorio bi na sredini tablice. Prestanite mu davati zasluge koje nije zaslužio
  • Mali dioničar
    15.3k
    ha, vidi, ova Rijeka koja ima i igru i rezultat je njegovo djelo. Sopić nije doveo nijednog igrača u nju, svi su Jakirovi i stil igre je Jakirov.
    Sve što je prošle i ove sezone napravio Zrinjski njegovo je djelo, Rendulić je to samo lagano srozavao.
    veselko tenžera

    Čovjek ima paranormalne sposobnosti.

    Više utječe na igru momčadi koje je trenirao prije dvije godine i prije godinu dana nego što utječe na momčad čiji je trener zadnjih 6 mjeseci uključujući i famozne pripreme i još famozniji prijelazni rok.

    Sam postupak Sopića koji je Franju Ivanovića zaledio i s Obregonom maršira prema naslovu i činjenica da je i nakon Jakirovića Rijeka dovodila igrače (recimo Marić) te puštala igrače (recimo Liber i Lepinjica) ti ne govori dovoljno o tome da još netko radi kadroviranje u Rijeci i da mu u zadnjih godinu dana (nakon spaljene kuće koju je ostavio Palikuća) dobro ide.

    Čak i gole činjenice pobijaju tvoju tvrdnju.

    A nikad nećemo znati što bi bilo da Jakirović nije iz Rijeke otjerao Halilovića kao što je iz Dinama otjerao Ljubičića. Tu mu Tibor ne smeta, u Rijeci mu je Alen smetao. Nisu ista pozicija, ali opet…
  • Droljo
    8k
    Više utječe na igru momčadi koje je trenirao prije dvije godine i prije godinu dana nego što utječe na momčad čiji je trener zadnjih 6 mjeseci uključujući i famozne pripreme i još famozniji prijelazni rok.Mali dioničar
    Znači samo trebamo promjeniti trenera i dvije godine letimo na krilima jakirovog rada. Nemre bit jednostavnije...
  • xavier
    12.1k


    S obzirom da je kolega @veselko tenžera uvjeren da Jakir sjajno utječe na igru bivših momčadi, logičnom se čini odluka napraviti i Dinamo što prije njegovom bivšom momčadi kako bi napokon proigrali...
  • Droljo
    8k

    great minds think alike
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.