• jedan u nizu
    8.3k
    Ja sam uvjeren da bi i Oršič, da je stigao u dinamo za vrijeme Jakira, završio svoju maksimirsku pustolovinu nakon jedne polusezone i sjedenja na klupi.

    Ni Oršić ni Ivanušec nebi nista napravili sa krila u ovom sustavu igre.
    Ova igra nam ubija krila, Kaneko je od katane iz saitame dosao do bezopasnog covjeka. Vidovic je od prvih par utakmica i dobrog dojma dosao do toga da je samo popuna u prvih 11. Hoxha je jedini kojeg profa forsira, zato jer zeli dokazati da je njegovo pojacanje raketa u odnosu na Simiceva pojacanja. Covjek dribla i dribla, ali nista jos nije pokazao niti napravio.
    Špikić je Špikić, a Marin i Menalo su bili ispod svake razine ozbiljnog nogometa.

    Najbolje da igramo bez krila i natrpamo centar sa 5 veznjaka
  • Orc123
    8k
    najbezbolnije bi bilo da jos danas maknemo Jakira, garantiram da bi prodisala momcad....sad ko da imamo neki uteg kojeg se ne mozemo rijesiti...
  • Kruno
    325
    Sad citam da mu je opet zapad opet viko da odlazi.
  • ruicosta
    163
    Nema srece s trenercinom, vjerujem da i pomocni preuzme da bi bilo bolje. Iako ni on nije neki kapacitet ali svejedno, sve je bolje od ovog
  • emilperska
    5.6k
    Ovoj ekipi treba Europa da bi bila naspanana do kraja sezone. S ovim trenerom igrat samo HNL vjv isisava život iz njih.
    S druge strane, trenercina bez Petka i Miska nemre dobit Rudes jer su nam mehanizmi u minusu. Iscijedit cemo ih do Uskrsa sve s njim.
    Ovo u cet je lose-lose situacija.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Ovoj ekipi treba Europa da bi bila naspanana do kraja sezoneemilperska

    hoces reci da im trebaju Sparta, Balkani i Viktoria?
  • sport
    3.3k
    Ja sam jedan od mnogih koji su mu vikali "Jakire odlazi"
  • emilperska
    5.6k

    Kuzim na sta ciljas, ali ovo je zavrsna faza natjecanja sad i Petko je zdrav i naspanan i predvodi ostatke Cacketovih trupa od prosle godine..
    Velim, porazom od Betisa bi potonuli. Ovaj i dalje ne bi otkaz dobio jer bla bla bla..
  • sport
    3.3k
    Jakir veli"nemamo energije" a ja pitam za koji ste kurac prodali Ljubičića koji je danas na svojoj prirodnoj poziciji bio i strijelac za AEk
  • Jurki
    11.7k
    Jakir veli"nemamo energijesport

    Dodatno pitanje bi bilo koji kurac se radilo na pripremama i koji kurac koristis samo 14 igraca. Ostale si zakucal za recaro i koga jebe.
  • Praskaton
    2.3k
    Stvarno ne razumijem sta se ceka s otkazom.Vidimo svi da ne ide i da nece ic.Nikakve pripreme,prijelazni rokovi nista ne pomaze.Covjek ne zna.Nema teorije da on izvuce prolaz Betis,pobjede Rijeka i Osijek.A sve manje od toga za nas je sezona gotovo pa zavrsena.
    Ako ne ode sad otici ce nakon Rijeke il Osijeka samo ce onda bit debelo kasno.Siguran sam da tko god da dode ekipa ce prodisat.
    Zasto odgadate neodgodivo???
  • Crusades1986
    12.3k
    Jel netko vidio sa Zapada dal se Jakir svađao s Maxom ili sucima kad je par puta "oponašao" penal visoko podižući nogu?
  • austrijanac
    4.1k
    Da li dotični, ako već ne ide, može pročitat ovdje da može koristit i drugu formaciju, neku koja bi priličila igračima koje je zazivao i tražio.




    Ovo guranje 4231 s krivim igračima na krivim pozicijama je teško za gledati.

    Hoxha nije pojačanje, Vidović je najbolji kad ulazi unutra, gdje se već nalaze Petkovic, Baturina i Ademi. Max sa izrazitom.

    Smisli nešto, pokaži da imaš taj prokleti papir koji predstavljaju neku diplomu.
  • NitkoBitan
    17.4k
    Kaneko spasi Jakira - Kaneko dobije mjesto u prvoj postavi. Max napokon dobije priliku - dobije mjesto u prvoj postavi. Nevistic dobije priliku u prvenstvu igrom slucaja- zavrsit ce u prvoj postavi.

    Jel nam trener prati pojedine igrace na treningu i zasto ne vidi odmah na treningu da je neki igrac materijal za prvu postavu nego je za to potreban "sretan" splet okolnosti.

    Pa mi 30 metara od terena vidimo da je Nevistic bolji i sigurniji golman od Zagorca. Ovaj tulipan je 24/7 sa njima, pa valjda nesto primjeti a ne samo lajka butre na Instagramu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.