• Nolifer
    6.7k
    Jesmo li to prvi put u povijesti imali tri francuza u obrani?
  • DrawTube
    3k
    Nekakav osvrt na Sjever danas

    Dečki sa štange su valjda duže od pola sata govorili i ponavljali da svako sjedne na svoje mjesto i da nema praznih mjesta što je valjda ispoštovano tek na početku tekme. Na tribini ima dosta manje djece i starijih koji nažalost ne mogu držati papire 2 minute, neki su ljudi zato držali po 2 papira kad ovi ne bi mogli više.

    Međutim bez obzira na to ne vidim kako su gledatelji mogli toliko izmasakrirati desni dio koreografije, moguće da su negdje papiri krivo stavljeni.

    Što se tiče navijanja imam osjećaj kao da uz rubove treba staviti još jednog čovjeka jer bar lijeva četvrtina tribine nije navijala gotovo ništa (shvaćam da se ljudima ne da uvijek navijati ali može se potegnuti 10 minuta tokom tekme

    Navijanje je bilo slabije neg protiv Gorice ali mislim da je to i do igre jer se puno bolje i agresivnije igralo protiv Gorice.
  • runtothehills
    382
    Mi smo pročitana knjiga za svaku ekipu: predvidljivi i spori općenito u svim pokretima, pogotovo bez lopte. Malo je tu okomitosti i mozda premalo igrača koji su općenito raspolozeni za 1 na 1 igru. Kaneko vec 2/3 utakmice ne moze preci igrača i centrirati, Hoxha mi se ne cini razina za Dinamo, Vidović izgubljen, Špikića dobro znamo..
  • Hrc-Vg
    222
    Meni nije jasno zakaj su uopće gledai Koffia za 2 milje ak je RPG bio besplatan? Jel realno?
  • Marley
    870
    Ne znam jel se vec spominjalo, ali zasto Kule i Brodic ne smiju igrat, ili na kapaljku, koja je tu fora?
  • Mr Anderson
    5.4k

    Nisam siguran da smo ikad imali tri stranca u obrani; a da su iz iste države, a kamoli Francuza. Znali su igrati Carlos i Etto u obrani, ne sjećam se da smo imali trećeg Brazilca.
  • E46
    160


    Rekao si bolnu istinu, sad ce te vecina foruma prozvat trollom jer ne djelis misljenje vecine. Ali svaka cast na iskrenosti
  • Mlađi referent
    10.6k
    Za mene zaslužena pobjeda, ali ponovno ispod potrebnog nivoa.

    Mlake reakcije, loša realizacija, krila su nam na ovaj način beskorisna, nešto treba mijenjat… a Takuru treba reći da zaboravi sve upute kaj je dobio i krene igrat kao da je tek došao iz Japana.

    Max odličan na lopti, šteta da ga prati taj neki peh. RPG ok za prvu tekmu. Nevistić MVP

    Ako imaju potrebnu zamjenu, smijenio bi Jakirovića kao kaj je Osijek maknuo Bjelicu upravo nakon pobjede nakon tovara.
  • sport
    2.3k
    Stigoh doma sa tekme pa da čestitam Nevistiću što nas je ostavio na životu,čestitke ekipi na 3 boda ali mi nakon samo jedne utakmice u Europi dišemo na škrge,Baš me je strah utakmice protiv Rijeke u nedjelju.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Carlos, etto, sammir a i košta da košta anderson je tad bio
  • Crle
    359
    Jel može otkaz Jakiroviću?
  • cibona
    1.4k
    Ademi ponovno beskoristan, nitko pa ni on sam ne zna razlog zbog kojeg je ostao u igri tako dugo. Nevidljiv je bio cijelu utakmicu, medutim to nije nista novo.

    Kaneko na zalost u padu forme, ali za to je iskljucivi krivac nasa trenercina. Bolje bi bilo da nikada nije naucio engleski, pa ne bi znao za vizionarske jakirove ideje. Igrao je najbolje kada nije se nije znao prilagoditi trenerovim postavkama.

    Veznom redu kronicno fali igrac poput ljubicica i on bi nam u ovoj utakmici sjeo ko budala samar, ali ipak je nasa struka procijenila da je pametnije bulatu produziti ugovor jer ako se pita jakira, izvodenje kornera glavni pokazatelj je li igrac dobar ili ne :razz:

    Da sažmem. Nasa igra ce biti svakim danom sve losija i losija, a igraci ce nam biti gori i gori, sve dok je jakirovic na klupi. Pa on je unistio svakog igraca. Niti jedan igrac napredovao od kad je on trener. Sramota.
  • Georg Koch
    3.6k
    Neki kratki osvrt na utakmicu kaze to da sam prvi ocekivao uvjerljiviju pobjedu, sa nekih 3 gola razlike, euforicno.
    Ali kad se stane na loptu, mozda su to prevelika ocekivanja, iz vise razloga.
    Prije 3 dana teska utakmica u Spanjolskoj, let, i ostalo.
    Umor i opreznost su ucinili svoje.
    U iducih 7 dana - 2 jos teze utakmice.
    Nekoliko igraca je imalo rizik od 3.zutog te ne igranja derbija.
    I na kraju, nemamo mi vise tu kvalitetu kao prije, da bi nakon ove europske pobjede, pod muss bilo igra na top razini i pobjeda ne znam koliko razlike. Jednostavno nemamo.
    Od Uprave koja je sve zakuhala, do trenera koji na momente ne moze ni sam opravdati svoje poteze, do igraca koji su kvalitetom losiji u odnosu na proslih nekoliko sezona.
    Pa barem pola danasnjeg sastava, ne bi primirisalo prvom sastavu Dinama proslih sezona. Ni blizu!

    Kako god, nemamo mi nista od kritika sada. Mozemo svi dati sve od sebe i dati podrsku na najvecoj razini.
    Sa tim se nadati da mozemo iscupati nekako ovu sezonu, i nakon izbora ako Bog da, sa novom garniturom u remont, od trenera, igraca, do klupske (mrzim rijec) vrhuške.

    DINAMO ZAGREB ÜBER ALLES!!!
  • Ludovic IX
    5.5k
    Kaneko je danas bio loš po meni iz dva rwzloga:

    1. Već znaju kud će i ne daju mu da ih pretrci
    2. Rpg mu nije bio nikakav support. Samo je na obranu mislio. Ok, nije dugo igrao pa nije htio riskirat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.