• Captain America
    17.6k
    Vjerujem da smo svjedočili origin storyu Ivana Nevistića večeras.
  • IstokKa96
    671
    Danasnjih prvih 11 je spletom okolnosti bilo izrazito disfunkcionalno.

    Nevistic - igrac utakmice

    RPG - Kaneko i Ristovski - Vidovic

    RPG - debi u momcadi u tandemu s Kanekom koji nije pohvatao kretnje ni sa svojim standardnim bekom Ristovskim, a gdje jos s debitantom

    Ristovski - lb, vjerojatno prvi put, a svesrdno se nadam i zadnji put u Dinamu

    Vidovic - nije krilo, svi znamo, znaci na lijevoj strani dupla steta

    Bernauer/KTC - jako dobri

    Ademi - nije to vise to, bolje zadnjih 20 minuta

    Sucic - na vjetrometini

    Baturina - ne moze sve sam

    Petkovic - izubijan od cet, danas jos dodatnih udaraca, razumljivo nesto losiji od onog kaj moze i kaj ocekujemo.

    3 boda kojima smo blize tituli, uz vise nego zasluzeni dodir srece.
  • Lynx17
    4.1k
    Evo ga opet.. kadar.. naravno, Varazdin ima bolji kadar, Lokomotiva isto, o svemirskom Hajduku ni necu.Efes Pilsen

    Sam cu sebe citirati (od prije tjedan dana):

    Nemogu vise podnijeti ovu pricu o Dinamove igrace. Kao da nisu dovoljno dobri/kvalitetni.

    Ako cemo u kontekstu LP-a, ok, onda ima tu dosta za rec. Ali u kontekstu HNL-a???

    Ako STVARNO mislite da dobar trener nebi mogao stvoriti bolju igru uz ove trenutne igrace (u HNL!), onda je uzaludno vise o tome raspravljati.
    Lynx17
  • E46
    634
    Nece ti doc ni jedan dobar trener voditi ovako poslozenu ekipu..
  • Paggini
    19.7k


    Ovo je kao Kanekova Lokomotiva bilo, da!
  • NitkoBitan
    17k
    4000 na sjeveru MINIMALNO, kao i na zapadu 5000. Netko nas sabotira...
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    9 tisuca je minimalno bilo
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    mogao bi napisati nekoliko stvari koje me zivciraju, ali nije mjesto za to. Neka na tome ostane

    Zaboravih istaknuti Mišića, jednostavno i dalje naš najbolji vezni igrač
  • Captain America
    17.6k
    Koliko god grubo zvučalo, nama će najveću uslugu napraviti Betis ako nas izbaci u četvrtak. Ovaj vikend su kiksali Real, Bayern, Sociedad možda i City što samo pokazuje koliko su teške domaće utakmice nakon europskih tijekom tjedna. Svjesni smo svi da kod nas nema extra kvalitete ni u prvih 11, a kamoli na klupi za igranje tempom četvrtak-nedjelja.
  • Jurki
    11.7k
    Nece ti doc ni jedan dobar trener voditi ovako poslozenu ekipuE46

    Po tome onda se nikad treneri nebi mijenjali tokom sezone. Trener ali trener koji zna poslozi ekipu kroz par tjedana.
  • mosad
    434
    Give me six months!
  • Krizy
    43.2k
    Najbolja stvar na utakmici danas
  • sanjinlego
    3k
    Bravo Hoxha. Nemoj ići prema golu, idi od gola.
  • E46
    634


    Ma krivo si me shvatio, hocu reci da ni jedan trener a da je bolji od npr Cabraje, Cacica, Jurcica i takvih dostupnih trenera nece doc blamirat se i vodit ovu tromu ekipu sa 2 3 brža igraca a ostatak nije dorastao modernom nogometu, veznjak koji je dorastao modernom nogometu je prodan prije par dana.
  • Praskaton
    2.3k

    Ne pricaj gluposti,postoje treneri koji nisu bleferi i vjeruju u svoj rad.
    Dinamo je mamac za puno vece mangupe od turbofolk rakete jakira.
    Problem je sto ljudi koji sjede u upravi to ne znaju i ne zele napravit.
    Mora se ic na veci pritisak tribina,medija i svih mogucih sredstava da se ovaj klaun makne
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.