• Nolifer
    6.9k
    Igru briši, tri nova boda upiši... :victory: :strong:
  • EastsideZg
    173
    Ja jedva čekam da Petko ode iz klube na ljeto. Hvala mu na svemu, ali mislim da ćemo s nekim klasičnim napadačem koja traži dubinu i napada prostor prodisat u HNL-u.
  • E46
    160


    Problem su i trener i igraci, ajde mi reci koji to igrac osim Kaneka moze proc sam 2 3 igrača i dat gol kad ne ide(Rijeka i Hajduk imaju takvog igraca), na koji se nacin nadomjestio odlazak prvo Orsica pa onda Ivanuseca i na kraju krajeva na koji se nacin nadomjestio odlazak Sutala? Znaci nema u Dinamu 2 igraca koji su fizicki dominantni i brži od ostalih igraca u HNLu, svaki prosjecni skaut ili SD ce ti pronaci igraca koji je fizički dominantan. Trener igra svoj nogomet zahtjeva brže igrače nije ih uspio dobiti i treba se raskinuti suradnja s njim i onda dovesti Cacica koji jedini moze igrat s ovom. tromom ekipom jer ju je on slagao maltene.
  • E46
    160


    Nije teško zakljucit na koga mislis ako sam ja jedini koji je ovdje se usudio ista reci protiv kadra i vas koji mislite da bi s ovim kadrom trebali nakantat 80% hnla.
  • K3p
    131
    Najveći problem su nam krila, potpuno su impotenta za dat gol, sva 4... ne postoji realna opasnost od njih. Ovako oni nešto iskreiraju i nešto u gurnu u 16, a tamo nitko ili samo petko koji se posvađao s ulogom.
  • Jaro
    5.9k
    koji to igrac moze proc sam 2 3 igrača i dat golE46

    Ovom treneru je ovo jedina napadacka taktika...
  • E46
    160
    Svida mi se tvoj optimizam ali isto tako mi je zao kad te onda ova ekipa i trener razocaraju jer puno ocekujes od njih. I ne bih ja gledao na Betis rezultatski, nama odgovaraju ekipe koje igraju kao Betis, da je vise takvih ekipa u hnlu ne bi toliko dolazilo do izrazaja ta nasa neprodornost po bokovima. Problem ti dode kad 90% ekipe protiv tebe igra bunker a ti ih ne mozes probit jer u ekipi imas krila na razini te bunkeraske ekipe.
  • Petar86
    611
    Dojma sam da je proslogodisnji Spikic bolji od svih nasih krila ove sezone, Kaneko je krenija jako ali zadnjih par utakmica dosta tanko je to sve
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    znam koji ne moze. Raketa iz belupa
  • javolimtebejako
    763
    kolko je sluzbeno bilo ljudi?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Teški jad

    Ajmo vjerovati Petku kad kaze da nisu umorni i da jedva cekaju vise tekmi, decki realno ne mogu hodati

    Igra nista bolja od one 0:3 doma protiv lokomotive

    Jedini + Neva, dobio priliku jer je veteran slomio prst

    Sjever danas puno losiji u odnosu na tekmu protiv gorice
  • E46
    160
    Ako u kadru nemas igraca koji moze tako igrati na visak i napadat 2 3 igraca nema tu srece protiv bunkera onda..
  • Krulek
    225

    "Petko i Baturina dobri..."
    Uz svo uvažavanje mišljenja, što je Petko večeras napravio da je bio dobar....osim vezanja obrambenih igrača i dobrog izvođenja penala. Koliko je lopti izgubio, koliko šansi propustio, dosta mi je već gledanja kroz prste " izvanserijskom" igraču koji hoda po terenu i svaki dobar potez mu se broji dok se po drugima za svaki loš potez pljuje. Možda je igračina, ali samo povremeno. Ako on i Ademi i ostali rekao bih veterani , a ne senatori vode glavnu riječ , a ne slabić Jakir onda treba dovesti Vašu i Bjelicu da im....
    zna se već što i da napokon Dinamo bude Dinamo na koji smo navikli.
  • E46
    160


    Samo treba shvatit sto imas, sam si rekao raketa iz belupa i bayernov visak, nedovoljno dobro za Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.