• Bruh
    947
    Rudeš 0 4 19 :cool:
  • plavac173
    2.6k
    Nisam gledao cijelu utakmicu ali vrlo lako moguće da je problem teren, on ne omogućuje normalan nogomet, po podu se ne može normalno dodatPurger

    E vidis, zasto je tako govorila samo manjina ljudi na forumu za Istra - Dinamo di je i vise nego ocigledno bio cak i gori teren od ovog..
    Ali naravno kada to spomenes svi te napadnu da nije do tog nego je Dinamo los..

    Prema tome, Dinamo igra vrhunski od onog potopa 3-0:

    Istra - Dinamo (0-1, teren uzasan i gori od Kranjce)

    Dinamo - Gorica (teren dobar, najbolja utakmica sezone, 2-0)

    Lokomotiva - Dinamo (isti teren kao i danasnji los i 2-2)

    Betis - Dinamo (perfektan teren i dobra utakmica Dinama i pobjeda protiv kluba iz gornjeg dijela tablice La Lige 1-0)

    Onda neka standardi budu isti za sve..
  • Krizy
    43.2k
    ako sam dobro prebrojao, 13 utakmica u nizu nisu zabili gol u HNL-u :monkey:db-izbjeglica

    Da. 0-24 gol razlika u zadnjih 13 kola :grimace:
  • Purger
    360
    Onda neka standardi budu isti za sve..plavac173

    Slažem se
  • Mihaljević
    9.8k
    Jel' bi potpisali pobjede protiv Varaždina, Rijeke i Osijeka , ali uz uslov da ne prođemo Betis? :chin:
  • Krizy
    43.2k
    Idemo po sve. Nema više zajebancije.
  • BBBaranja
    2.5k

    Ne,mi smo Dinamo!
    Daj mi samo pobjedeee..
  • bbb medimurje
    3.2k
    Na stranu izgled igraca ali ovi tovari na zapadu kranje je nekaj najiritantije ikad
    Doslovno na svaku odluku kontra hajduka oni skacu, zvizde i vrijedaju
    Bila je jedna situacija u prvom poluvremenu kad zalizani nije stigao do lopte pa je pao
    Naravno da cijela tribina skace, vice i trazi penal
  • DrawTube
    4.8k
    Ako se sutra na Pampasu skupi 4500 Osječana najveći klub na svitu neće biti ni u top 3 najgledanija ovo kolo
  • miro
    4.4k
    ja ih fakat ne volim, ali po pitanju njihovih brojki, svi ostali (osim Rijeke) se mogu pokrit ušima
  • DrawTube
    4.8k
    Ma naravno sam kažem kao odgovor na njihovu mitomaniju da samo oni pune stadione i da svako kolo većinu posjete duguje Hajduku
  • jedan u nizu
    8.3k
    Lako tako kada su bili na stadionu koji prima 5 000 ljudi.
    Ne branim ih, ali hvalit se cinjenicom da cemo imati vise ljudi nego Hajduk na kranjci ili Rijeka na rujevici je promaseno.

    Apsolutno sam odusevljen da uopce razmisljamo da cemo protiv Varazdina imati vise ljudi nego rasprodana Rujevica, ali argument nije neki.


    njihovu mitomaniju da samo oni pune stadioneDrawTube


    Vec sam izvukao podatke vezano uz ovo (na nekih prvih 15 kola), i podatke koliko su gledatelja imali oni i mi na gostujucim stadionima u HNLu (bez Maksimira i Poljuda), i pokazalo se da imaju neznatno veci prosjek, te da smo mi imali vecu posjecenost kod Osijeka, Gorice i Rijeke, a oni kod Istre, Rudeša i Varazdina.
    Usporedit cu podatke i na kraju sezone. Sigurno ce oni imati veci prosjek, ali daleko od toga da mogu tvrditi da samo oni pune stadione po RH
  • Krizy
    43.2k
    Rijeka je zadnji put šest pobjeda u nizu imala u sezoni kada je bila prvak (tada su stali na sedam u nizu).
  • plavac173
    2.6k
    Iducu ce nedjelju opet stat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.