• NORTE
    11.4k
    Rijeka u prodaju pustila i kavez za domaće navijače

    To je klub dostojan Opus Arene, a ne NKOS
    DrawTube
    Krivo briješ.

    Rijeka je puno veći klub jer ima puno više trofeja.
    Sad je prva i bori se za titulu.

    Osijek je 4. i ima 16 bodova manje od Rijeke, dakle normalno je stanje stvari s posjetom.

    Rijeka ima i više stanovnika.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Rijeka je puno veći klub jer ima puno više trofeja.
    Sad je prva i bori se za titulu.

    Osijek je 4. i ima 16 bodova manje od Rijeke, dakle normalno je stanje stvari s posjetom.

    Rijeka ima i više stanovnika.
    NORTE

    Vidio sam na KN Armada da organiziraju bijeli vlak za Zagreb. i Koliko se očekuje njihovih navijača na jugu maksimira, ja procjenjujem do 2000 ako danas dobiju Lokomotivu.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Od Osijeka vise 2. mjesta ima Lokomotiva, a Slaven jednako. Imaju jedan kup i to ih izdize iznad ostatka HNL a, al daleko iza Rijeke, Hajduka..
  • Brusa
    1.5k
    a i taj kup je trebala Cibalia osvojiti.
  • Jurki
    11.7k
    A da ih sve zbrojis.. Dinamo ima troduplo vise trofeja.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Vidio sam na KN Armada da organiziraju bijeli vlak za Zagreb. i Koliko se očekuje njihovih navijača na jugu maksimira, ja procjenjujem do 2000 ako danas dobiju Lokomotivu.dinamo u srcu

    sto vise njih dode, mislim da ce vise nabrijati domacu publiku.
    Zamisli najavu da dolazi 2000 rijecana na utakmicu. Mislim da bi to diglo i vise ljudi nego inace :)
  • Droljo
    8k

    Eeee sa su svi zdravi. Imamo uvjerljivo naj bolji roster i po ovome bi trebali bit 20 bodova ispred svih.
  • Kepec
    5.5k
    Kako bi to bilo lijepo da naši zagrebački klubovi danas iznenade prve dvije momčadi lige, a Dinamo sutra dođe na -1, odnosno -3 s utakmicom manje.
    Treba ponekad živjeti i snove te se nadati nenadanom.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa pomogli su nam, ne znam vec koliko puta ove sezone. Dok ne udemo u seriju pobjeda ja ostale ni ne gledam..
  • jedan u nizu
    8.2k
    Jos kad bi Krivak bio prgav protiv Rijeke kao protiv nas
  • plavac173
    2.6k
    Rijeka - Lokomotiva 1-2
    Rudes - hajduk 1-1
  • luka modic
    622
    za Rijeku ce ionako iovako bit rasprodan sjever i zapad,jedino u slučaju da izgubimo od Varazdina i Betisa moglo bi negativno utjecat ali vjerujem u obe pobjede i 12-15k ljudi na Rijeci
  • NORTE
    11.4k
    Rijeka - Lokomotiva 1-2
    Rudes - hajduk 1-1
    plavac173
    1:0
    0:4

    Hajduk ima baš jakih prvih 11 i dugu klupu, trenutno su vjerojatno i favoriti za naslov, ali ako se mi dignemo imamo šansu okrenut sve u svoju korist pobjedom u derbiju dole.

    Za Perišića se pričalo sa bi se mogao vratiti 1.3. i ne bi me iznenadilo da tako i bude.
    Po svemu sudeći on će igrati derbi.
    Mi nismo odgovorili na njegov dolazak.
  • plavac173
    2.6k
    Za Perišića se pričalo sa bi se mogao vratiti 1.3. i ne bi me iznenadilo da tako i bude.NORTE

    Teoretske sanse nema, teoretske. Kao ni za derbi
  • db-izbjeglica
    15.3k
    po meni rijeka ima nekako najujednačeniju momčad, možda u sumi kvalitete nisu najbolji, ali oni jednostavno mogu popuniti momčad na svakoj poziciji sa više (za HNL) jako dobrih igrača, bez da to značajno utječe na ukupnu kvalitetu momčadi. primjerice, dinamu igra puno ovisi o par igrača, isto vrijedi i za hajduk... čim netko od bitnijih fali, nije to-to.

    kod rijeke je taj problem po meni dosta manje izražen...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.