• deda
    29.4k
    "Pala" je četvorka na sjeveru. :clap: :strong:
  • Liks90
    1.2k
    se zna kolko je otišlo ukupno i kolko sjevera je ostalo? Ovo je super zasad
  • bbb medimurje
    3k
    se zna kolko je otišlo ukupno i kolko sjevera je ostalo?Liks90

    Pogledaj par postova iznad
  • Liks90
    1.2k
    ma vidim kolko je prodano. Pitam kolko je ostalo, neam pojma kolko koji sektor prima, nebitno zapravo, otići će sutra, preksutra sve
  • deda
    29.4k
    Sjevera je ukupno preostalo oko 1400-1450 komada.
  • jedan u nizu
    6.8k
    ma vidim kolko je prodano. Pitam kolko je ostalo, neam pojma kolko koji sektor prima, nebitno zapravo, otići će sutra, preksutra sveLiks90

    za ubuduce, kada vidis info o prodanim kartama za sjever. Kapacitet je 4950, a godisnjih ima cca 2500 (neka me netko ispravi sa tocnom brojkom). tako da ti za svaku tekmu ostane cca 2400 karata u slobodnoj prodaji.

    Pa samo od te brojke oduzimaj dedine izvjestaje o prodanim kartama za sjever i dobit ces koliko je preostalo. :)
  • deda
    29.4k
    Godišnjih na sjeveru je oko 2750-2800, a u prodaju ide 2150-2200 komada.
  • Liks90
    1.2k
    ma znam da, nisam znao kolko je godišnjih prodano…pa zato :) sad znam ;)
  • deda
    29.4k
    Ponoćni izvještaj 16.2.

    Za utakmicu s Varaždinom u nedjelju prodan je sljedeći broj ulaznica:
    Srijeda - 260
    Četvrtak - 240
    Petak - 700
    Ukupno - 1.200

    Sjever - zapad: 700-500

    Usporedba s Goricom u isto vrijeme: 1.200 naprama 1.180, dakle zeru jače.
  • rob ljubavi
    791
    S tim da ako se sutra i preksutra nadmasi danasnji dan ici ce to fino preko...
  • wolfgang14
    1.1k
    Evo napravio sam grafički prikaz za zadnje 3 domaće utakmice
    mali sidenote: gorica je krenula dan ranije u prodaju u odnosu na varaždin i lokomotivu. Također na dan utakmice s lokomotivom, deda je otišao par sati prije na tekmu tako da nemamo broj ulaznica koji se prodao u zadnja 3 sata prije tekme

    EDIT: napravio sam mali update jer nisam uračunao za Goricu zadnji dan gdje je otišlo cca 1000 ulaznica
    Update-ana verzija:

    ulaznice.png
  • bbb medimurje
    3k

    Za vz si stavil 1 dan previše
  • Rakovica1986
    537
    Bit će to opet jedna lijepa posjeta, gotovo pun Sjever i opet popunjen Zapad kojeg bi volio čut češće da se svi nabrijemo.

    Ne znam koliko bi izvedivo bilo da Sjever galami Serbus dragi Zagreb moj, Zapad pjeva kaj se skrivaš v megli toj i tako nastavimo dalje.
  • Paggini
    10.2k


    Zapadu nemoj davat nista kompliciranije od "ZAGREB" na sjeverni "DINAMO"...
  • Mandelinho
    331

    A pariz nema kaj ti imas? :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.