• Orc123
    7.8k
    Hoxha igra obranu a protiv ovakvih protivnika to je kljucno!
  • marcio amoroso
    36.4k
    Onda možemo i dva beka staviti na tu stranu. Čak ne bi bili prvi sa tom idejom.
  • austrijanac
    4k

    Čime?
    Obrambeno propuh (doduše obranu ne gledam kod krila), igrač koji je srušio sve rekorde po izgubljenim loptama u svojim nastupima za Dinamo, dribling katastrofalan.

    Statistički za sad na putu da bude jedan od najgorih igrača ove sezone. Statistički, brojčano dokazano.


    Vidović je loš na krilu, ali naspram njega izgleda ko igrač.

    Ono što se davno govorilo, sad se samo potvrđuje. On nije pojačanje nit igrač za Dinamo.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Vidović je lošiji obrambeno od Hoxhe, a ni napadački gotovo ništa ne doprinosi, tu je puno duže od Hoxhe, a ne vidi se nikakav napredak. Najviše što mu zamjeram je nedostatak inicijative, ne pokušava ništa, igra neku alibi igru za razliku od Hoxhe. Možda krilo nije najsretnija pozicija ze njega, ali očekujem barem da se potrudi vratiti u prvih 11.
  • austrijanac
    4k

    Ja sam pitao da li je Hoxha zaslužiio ičime da bude ispred Vidovića, ti kažeš da je.

    I dalje ne vidim po čemu je zaslužio. Onh 10 minuta protiv Istre je Vidović pokazao više nego Hoxha u 5 svojih starteva ove sezone za Dinamo.
    Govorimo o igraču koji je otkad je došao u Dinamo izgubio 62 (!!!!!!!!!) lopte. Pa tko to može istrpit?
  • Orc123
    7.8k
    Nije niti Vidovic igrac za dinamo ako se gledaju krilne pozicije! Covjece zadnjih 20 min ni jednom nije ispratio svojeg igraca, ono sto je Hoxha konstantno radio. Ako đi ne vjerujes pogledaj snimku tekme i reci da li sam u pravu. Hoxha je bio impresioniran ali je radno pokrio dve sta je trebalo! Opcenito krila su patila defenzivno i zato je falilo ofenzivne koncetracije plus da su decki imali respekt. Nista, ali bas nista ofenzivno nisu vise napravili ni vidovic ni Spika. Samo je spika donio trku i agresiju laj je i normalno jer je usao svjez! Tako ste i Maxa svi otpisivali, ali trebaju igracindobiti barem pola sezone ili sezonu! Spika i Bulat su tu vec 3 godine pa jos nisu standardni a dovedeni za puno vecu lovu. Kritike treba ali ne treba pretjerivati. Svi su dali svoj obol jucer!
  • serbus
    4.1k
    Mlad je kad je došao top tekme Vide, pa pad sad malo oscilira ali ima potencijala da bude jak igrač...

    Vidovića bi ostavio za budućnost sigurno ima mjesta ako se dogovore oko cijene.
  • Zagi
    7.6k
    Kada Baturina ode, uzet će njegovu poziciju. Do tada nek skuplja minutažu na krilu.
    Krilo ionako preuzima Stojković.

    Jedino me u svemu tome muči gdje sa Vrbom.
  • austrijanac
    4k

    Dragi orče, ne znam s kim se boriš i zašto, ali tupiš nešto što ja ne komentiram niti što treba gledati.

    Boli me ona stvar kako je Hoxha pratio igrača, to je igrač kojeg se forsira bez ikakvog pokrića i tu lažnu demagogiju da zaslužuje igrat ispred Vidovića ne mogu razumjet.
    Nije Messi da ćemo trpit njegovo izdrkavanje po lopti, igrač koji je protiv Lokomotive izgubio 19 lopti. Nema te trke prema nazad s kojom može nadomjestit te gubitke.


    Drilaš po tome kako je dobar jer Vidović nije ispratio svog igrača, onda poslušajmo Marcia i zaigrajmo s dva beka pa da vidimo.

    I nakraju, lakše naučit jednog igrača da isprati nazad, nego albancu objasnit da ovo nije slavonska livada gdje može što hoće.
  • miro
    4.4k
    Mislim da nema nikakve šanse da Vidović zamijeni Baturinu. To će puno prije napraviti Kačavenda ili Stojković. Vidović je nekakva desetka, lažna devetka i tu može dat najviše, ali da on vodi igru, po meni nema šanse. Krilo isto nije, tako da se mora poprilično uozbiljit da dokaže da je spreman za neku ulogu u ovom Dinamu
  • Zagi
    7.6k
    Da, on mi je profilom najsličniji Krami. Povučeni napadač.
  • Krizy
    43.2k
    Onda možemo i dva beka staviti na tu stranu. Čak ne bi bili prvi sa tom idejom.marcio amoroso

    Čačić i dupli bekovi na obe strane.
    Screenshot-20240216-184844-Chrome.png
  • San Lorenzo
    15.4k
    Vidović jučer meni dobar, odigrao jednostavnu utakmicu, par puta lijepo otvorio beka i surađivao sa Petkovićem i Baturinom...za razliku od Hoxhe koji zasad izgleda ko sirovina što spusti glavu i udari po gasu, a zadnji duel dobio prije 20 dana protiv Istre.
  • austrijanac
    4k
    puta lijepo otvorio bekaSan Lorenzo


    Pogledat heatmap od Rileta i njega jučer i shvatit ćeš koliko je ustvari dobro taktički odigrao.

    Savršen par po meni za Ogija.
  • San Lorenzo
    15.4k

    Heatmap Vidovića, Baturine i Petkovića skoro pa identičan...žalosno da je trener toliko bezmud, pa ni u ovakvoj utakmici ne želi dati makar poluvrijeme Kulenoviću.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.