• rob ljubavi
    791


    Mijesas kruske i jabuke
  • Noel
    4.3k

    Možda,al kad vidim onu Mojmiru koja je prije par mjeseci odvratno pričala o dečkima u Grčkoj pa prije neki dan radila jadni prilog o raspadu Dinama,a poziva Zajeca i Naukovića u RTL direkt povraća mi se. Nemam želudac za nju i takve stvari. Jebiga. Svaka čast Zajecu i Naukoviću koji su gospodski to odradili.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Tako stvari funkcioniraju. I opet će pričati i pisati odvratno kad bude prilika. Svejedno ih trebaš u situacijama kad nama paše radi promocije kluba. S tim se moramo pomiriti.
  • Patak
    2.5k
    Te dnovinare treba maksimalno ignorirati. Rade isključivo društvenu štetu, ne znam kakvu promociju oni mogu odraditi bilo kome?
  • Li d1986
    83
    Završavaju li danas i kandidature za izbore?
  • deda
    29.2k
    Danas je rok za podnošenje kandidacijskih lista ako si na to mislio.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Sreo jučer Globana, pitam kak ide, veli super Otto nam pol posla odrađuje. :rofl:
  • sport
    2.4k
    Kako komentirate ideju DP da u sklopu novog stadiona saživi dinamov dječiji vrtić
  • Mali Zeus
    10.4k
    Kako komentirate ideju DP da u sklopu novog stadiona saživi dinamov dječiji vrtićsport

    Komentiram da ću napraviti još jedno dijete samo da mi može tamo ići.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Kako komentirate ideju DP da u sklopu novog stadiona saživi dinamov dječiji vrtićsport

    Nisam upoznat s detaljima. Jeli bi to bio vrtić koji bi stalno radio preko tjedna ili bi bio otvoren samo za vrijeme utakmica da tateki mogu ostaviti dijete da ga tete paze dok oni navijaju na stadionu? Nešto ko igraonica.
  • Dudu9
    562
    odlična ideja ostavit malog i neku igraonu na stadionu a tata lagano gleda utakmicu :)
  • miro
    3.5k
    je, i dreger prije nego kaj pokupiš klinca :lol:
  • i more je plavo
    891
    Mojmiru koja je prije par mjeseci odvratno pričala o dečkima u GrčkojNoel

    Mene zanima kako ce decki koji sa tribine pređu na operativne poslove kluba, objašnjavati "navijačku subkulturu" kada ce trebati braniti interes kluba pred npr. uefom a da se ne zamjere grupi ?
  • marcio amoroso
    33.6k
    Nisam upoznat s detaljima. Jeli bi to bio vrtić koji bi stalno radio preko tjedna ili bi bio otvoren samo za vrijeme utakmica da tateki mogu ostaviti dijete da ga tete paze dok oni navijaju na stadionu? Nešto ko igraonica.Mr Anderson

    Bio bi vrtić koji bi stalno radio, a bila bi i igraonica koja bi također stalno radila, a ne samo za vrijeme utakmica. Cilj je da novi stadion privlači ljude i kad nisu utakmice i da donosi neki novac. Osim toga je cilj naravno širenje Dinamovštine.
  • Mali Zeus
    10.4k
    je, i dreger prije nego kaj pokupiš klinca :lol:miro

    Vrtić pa organizirani prijevoz za sve do doma. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.