• Paggini
    19.8k
    Uglavnom se radi o jednom cendravom liku koji svaki dan ostavi post ili dva gdje se zgraža nad sadržajem ili traži zaključavanje teme.San Lorenzo

    A jesam jebiga hahah i mrzim što sam takav, samo mi smeta što se filamo tom nekom negativom i vrlo vjerojatno lažnim insajderskim informacijama i clickbait neprovjerenim člancima koji se uzimaju kao istiniti. Imamo dovoljno problema i bez toga, ne mislim da nam trenutno treba neka dodatna negativa u tom smislu
  • Mr Anderson
    7.9k
    Uglavnom se radi o jednom cendravom liku koji svaki dan ostavi post ili dva gdje se zgraža nad sadržajem ili traži zaključavanje teme.San Lorenzo

    Ak si mislio si na mene ja se uopće ne zgražam. Naprotiv, smiješna mi je tema, nije zabavna, ali je apsurdno smiješna i ne mogu odoliti da ne napišem nešto na njoj.
  • Mihaljević
    9.8k
    Treći prijelazni rok zaredom u kojem niste doveli poštenog igrača, čestitke.
  • kibic11
    131
    svaka čast svima: podnaru, onom s bradicom nekom nez kak se zove uopće taj fikus, vječnoj tajnici i našem spasitelju tutankamonu, svaka čast još jednom ,ekipa možete slobodno u emisiju noćna mora nakon ovog
  • Jurki
    11.7k
    ,ekipa možete slobodno u emisiju noćna mora nakon ovogkibic11

    Kakva nocna mora?
    To je uvreda za Bracu, Ševu i Jajana.
  • Captain America
    17.6k
    onom s bradicomkibic11

    Gospon Danijel Tomačić!
  • San Lorenzo
    15.4k

    Nisam mislio na tebe. :smile:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nemoj biti pussy kakav si bio i na S-netu. Budi muško, reci u glavu, a ne plakat moderatorima.
  • Paggini
    19.8k


    E jebiga onda, al sam se pronašao u tvom postu i realno ste i ti i Marcio u pravu, bar što se mene tiče, da ne bi bilo!
  • ruicosta
    120
    Ovaj prijelazni rok me jako podsjeća na ispitne rokove na faksu. Šatro se pripremaš od 10.mj i na kraju izađeš na 3 ispita od kojih prođeš 1 (Hoxha) ali si sretan jer si dao i kolokvij iz engleskog (Živković) za koji kasnije skužiš da ti niš ne znači pa moraš na cijeli ispit.
  • Dudu 9
    284

    Što točno dotični radi u upravi?
    Za što je zadužen?

    Ako je Podnar zadužen za transfere, a Vlatka je tu da ih blokira, što je točno njegov zadatak u tom cirkusu?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ocjena upravi 1/10Gražvydas Mikulėnas
    ocjena upravi ipak 0/10Gražvydas Mikulėnas
    ocjena upravi -1/10Gražvydas Mikulėnas

    nisam iznenađen
  • igorvg1989
    73


    Danijel Tomačić direktor je Lana grupe, jednog od vodećih Dinamovih sponzora. Rođen je 12. travnja 1979. u Karlovcu, a uz poslovnu pozadinu ima i bogato iskustvo u samom nogometu. Nakon igračke karijere bio je nogometni sudac, pa instruktor, delegat na utakmicama, povjerenik za suđenje, djelatnik Županijskog nogometnog saveza, član desetak različitih komisija, član Uprave NK Karlovac 1919.

    Velika je čast i iznimno zadovoljstvo raditi u tako velikom klubu. Posebni je osjećaj kad uspijete spojiti poslovni i nogometni svijet, a kad pritom napravite značajan sportski i financijski rezultat, to znači napredovanje u svakom smislu. Veliki je izazov uopće i uhvatiti se tako ozbiljnog i odgovornog posla kakav je u Dinamu, a sve ostalo je nadogradnja, implementiranje ideja, planiranje, odlučivanje, korekcije, odgovornost, lojalnost i, naravno, ljubav … – kazao je Tomačić čiji je stric Josip bio ratni zapovjednik 110. karlovačke brigade.
    Objasnio je i što će biti djelokrug njegova rada:

    U Upravi ću participirati u odlučivanju o temama za koje nisam izravno zadužen, ali i uže određena područja što ponajprije uključuje cijelu stadionsku infrastrukturu, članstvo, sigurnost, prodaju ulaznica …
  • austrijanac
    4k
    stadionsku infrastrukturu, članstvo, sigurnost, prodaju ulaznicaigorvg1989

    doslovno ne znam koji je dio gori
  • Paggini
    19.8k
    stadionsku infrastrukturu, članstvo, sigurnost, prodaju ulaznicaigorvg1989

    Hvala mu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions