• Georg Koch
    4.5k
    Lovren da dođe na godinu dana, platimo odšetu Lyonu i milijun godišnju , ugovor na godinu dana je tebi , OK? Tip ima 34 godine, ako ćeš davati tolike novce za plaću nećeš sigurno dati veteranu već nekom ko garantira budućnost, golove, profesionalnost narenih 5-6 godina , a ne Lovrenu koji ovdje dolazi završiti karijeru!Mihaljević


    Zasto mijesas kruske i jabuke? Sta sam ja rekao da je ok?
    Drzi se prvotne price svoje, a to je da je za Pohjanpala(kako god se pise) ok dati 1m placu, za Lovrena nije.
    Btw. zar on garantira burucnost, golove narednih 5-6 ?!? Do tada ce se umirovit 3x.
    Pricas o njemu kao da je Elber u najboljim danima.
    Da rezimiram, ok je igrac, ali je Lovren za njega Maldini, Zidane i Ronalno u najboljim godinama zajedno!
    Smijesno je da pricas o turskoj te tal.2 ligi, pored Lovrena koji je sve i sve osvojio. Znaci presmijesno.
    I da, Lovren moze 2 sezone odigrati bez ikakvih problema, cak i 3 u ovom smijesnom hnl-u kao najbolji stoper.
    Sa pola gasa ;)
  • Georg Koch
    4.5k
    opet citam i ne mogu vjerovat sta si ti pisao, i koliko si slova i rijeci posvetio tome.
    Dakle ti karijeru Dejana Lovrena usporedjujes sa nekim Fincem koji ima 1 u Turskoj, te 2 u Seriji B.
    I za njega je ok dati 1m placu
    Za Lovrena nije.
    Ili onog Afrikanca iz Ligue 2. Pazi, LIGUE 2 :fire:
    Hahahahahaha, pa ovo treba ici u the besto of forumasi :broken:
  • Mihaljević
    9.8k
    Shvati ti to kako god hoćeš, nisam rekao da treba dovesti Pohjanpala ili Krassoa , rekao sam da ih je trebalo dovesti na početku sezone kada su bili bez ugovora, a imali su 20+ golova. Igrači koji se vraćaju u klub da završe karijeru na 1-2g "IZ LJUBAVI PREMA KLUBU" NEMAJU plaću od 1M€ jer nisu dugoročna opcija + se za njih mora plaćati odšteta.
  • wolfgang14
    1.4k
    Dinko Jeličić pred otkazom a uprava (navodno) izjavila da ima riješenje spremno ako Jakir dobije otkaz... Hmmmmm

    Kolike su šanse da Dinko namjerno igra loše da dobije otkaz jer je u dealu sa dinamom, da dinamo ne mora platiti odštetu :lol:

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/gorica/sve-su-glasnija-pitanja-sprema-li-se-novi-otkaz-u-hnl-u-predsjednik-odrzao-sastanak-s-jelicicem-15428053
  • Nogo
    3.6k
    Kako god, tema koja je dominirala tijekom leta za Malagu i poslije na večeri bila je informacija da Dinamo radi na dovođenju Dejana Lovrena. Iskreno rečeno, odmah nam je bilo jasno da od toga neće biti ništa, čak i bez insajderskih informacija koje su, uzgred rečeno, bile posve negativne.

    Ma, tko još posuđuje drugom klubu igrača na kojeg računa i još financira glavninu plaće. Nisu Francuzi sisali vesla, a ni Lovren, čini se, nema baš namjeru smanjiti potraživanja, a kamoli značajno.

    Druga tema je bila što će biti s Jakirovićem ako Dinamo loše odigra i izgubi od Betisa? Naime, kruže glasine da mu je dano na znanje da ne smije šaptom pasti u Sevilli.

    Netko će reći da to nema previše logike jer su seviljska brijačnica i općenito Konferencijska liga označeni u Maksimiru manje bitnima u odnosu na prvenstvo.

    Doista se tako čini, no u Plavim salonima već podulje malo toga ima veze s logikom. Na maksimirskim daskama godinu-dvije igra pravi cirkus Colorado i nema naznaka da će ubrzo stati. Realnije je da će se čekati ishodi s Varaždinom i Rijekom.

    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/dinamovi-navijaci-stizu-u-sevillu-jakirovic-dobio-ultimatum-je-li-opasno-cekati-derbi-s-rijekom---828536.html
  • Captain America
    17.6k
    18 stranica danas, može neki TL;DR :pray:
  • Vučko53
    210

    TLDR
    Lovrena (ne)treba dovesti, sto je na kraju i nebitno jer ga ni necemo dovesti.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Jesam li ja stvarno ovdje pročitao da su našli zamjenu za Jakira ako izgubi od Betisa??? Ili sam si počeo umišlja neke stvari? Neznam vide ni sam što je san a što java. Ko koga jebe, osim oni nas sve ovdje. Ako je stvarno ro neko napisao onda je stvarno to lagani antiklimaks na valentinovo:lol: lokomotivu ne mora pobijedit nikad, nema veze to. Ni baøkanija it'd. Ali Jakire nedo ti bog da izgubiš od Betisa hahaha mislim da je neko od ovih samo prozvanih stručnjaka u klubu malo pomiješao Betis i Belišće ovdje
  • dd29
    536
    Eh, šta sve čovjek doživi, omalovažavaju se naši hrvatski igrači, legendarni igrači, jedan od najboljih naših stopera ikad, drugi i treći na svijetu, branič dinama, liverpoola i lyona, koji igra poziciju na kojoj smo praktički ostali na juniorima
    A valjaju nekakvi drugoligaši, igrači kojima su plafon karijere klubovi koji nisu ni među 20-30 u svojoj državi
    Radije bih pola godine lovrena platio milijun eura nego 3 godine tog krassoa kojem je najbolji stoper protiv kojeg je igrao bernauer
    Da nije smiješno bilo bi žalosno
  • mlinchica
    1.8k
    Eh, kaj sve čovjek doživi…
    Bivši branič Dinama, Lyona, Liverpoola, osvajač srebra i bronce s reprezentacijom, potkrada svoj klub, svoj “voljeni” Dinamo.
    Nije smješno niti malo, jako je žalosno.
    :victory:
  • Crni86
    3.5k
    Tresla se brda rodio se miš, ukratko nas prijelazni rok na zimu….
    Tolike najave, price vec od pocetka prosinca. Najave i price nastavile do danas, a u stvarnosti doveli opet samo igrace za popunit kadar. Nadao sam se kao i vecina ovdje da cemo se stvarno pojacat u ovom prijelaznom roku, ali sad razmisljam koliko smo naivni bili i da nista nismo naucili na ljeto. Ista prica, samo nema Simica da prima udarce
  • Crni86
    3.5k
    Trener neznalica: : “zato smo i tražili još jednog iskusnog stopera, da Perković i Živković rastu uz njega, ali nismo ga uspjeli dovesti, morat ćemo se snaći s ovime što imamo ”

    To je to od naseg transfer roka i sluzbeno.

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/jakirovicne-mislim-da-mi-je-ovo-kljucna-utakmica-lovren-probleme-je-napravio-lyon-a-ostali-stoperi-su-skupi/125603
  • Orc123
    7.8k
    Boze mi oprosti kako jedan Cipranin npr. Moze biti skup? Kakvi panjevi na celu sa Upravom i trenerom!
  • diebalo77
    184
    Samo nas Betis može spasiti
  • Jurki
    11.7k
    Hahahah kaj reci.. 3 mjeseca priprema, gledanja igraca, 2 mjeseca trajal prijelazni rok.. i na kraju su se kolektivno usrali i trenercina i uprava.
    Bravo. Treba vas sve nabit nogom u 3 picke materine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions