• scooniepenn
    3.3k

    Kamenski ti sigurno neće podržati Barišića kao predsjednika i zadržavanje sadašnje vrhuške. To je jedan kroz jedan. A jednako tako ti neće podržati listu skupštinara po podobničkom ključu pa time dolazimo do ovoga što smo kolega @Jurki i ja napisali.
  • Jurki
    11.7k
    navijaci imaju 2 u IO. Kamenski po tome svemu kaj izlazi van nije nimalo zadovoljan s mumijom. (vanredni sastanak s upravom je i on trazil)
    I da ako uzmemo digitron u ruke 2 nasa plus Kamenski ti je oko 25 posto IO. I ako tih 25 posto nemre izabrati 3-4 ljudi koji bi bili nakloniji nama onda u kurac sve.
    A nakon izbora za skupstinu tek onda ide pravo lobiranje i sastancenje za izbor predsjednika. Bit ce i onih koji budu promjenili misljenje u to sam siguran pa zabili mumiji noz u leđa (jbg ljudi to rade).
    Dovoljno ti je dobit 2-3 iz njihove kvote.. 2 nek budu suzdrzani i pa pa mumija.
    Jbg otisli smo offtopic
  • Sajla
    5.1k
    I da ako uzmemo digitron u ruke 2 nasa plus Kamenski ti je oko 25 posto IO. I ako tih 25 posto nemre izabrati 3-4 ljudi koji bi bili nakloniji nama onda u kurac sve.Jurki

    znam da je tema o transferima, ali samo ovo moram napisati - ako sam dobro pohvatao, IO tajnim glasanjem bira 35 skupštinara na način da na popisu kandidata svatko zaokruži 40 imena, pa 35 s najviše glasova ulaze u skupštinu. 13 članova IO = kandidat maksimalno može dobiti 13 glasova. makneš Naukovića, Skendera (i Kamenskog) = 10 (11) glasova.
    ako ovih 10 dobije upute za koga glasati i izaberu istih 35 ljudi, to je to, svatko od njih dobija 10 glasova, a ostala trojica ne mogu nekome dati 11 pa da ih preskoči.
    po meni je veća šansa da među tih 35 ipak bude ljudi koji misle svojom glavom, koji nisu bespogovorni poslušnici i da postoji šansa da glasaju drugačije kod izbora predsjednika.
    a hoće li biti nekih drugih iznenađenja, dogovora, koalicija...
  • Haza
    4.1k

    Hvala puno na jasnom objašnjenju.
    Naravno, svi se možemo samo nadati najboljem, da će proraditi razum, ljubav prema Dinamu, dostojanstvo, da će barem neki shvatiti da klub ne može voditi starac od 88 godina, i bivša tajnica i jebačica Zdravka.
  • sanjinlego
    3k
    Sve je super .. prodajemo igrača u AEK, koji nam je kao donio toliko problema a prozivamo Baru jer eto ukazuje na probleme u klubu što je istina.

    Promašeni transferi, propali transferi, bez vizije i strategije za izlazne juniore, bez sportskog direktora, hrpa ozljeđenih i ostali agenti koji ti žele uvaliti polovnjaka od 28 godina za 3 milijuna. Sve je bajno i sjajno!

    Nemoj Ničota pisat’ istine, nemoj Tironi iznositi informacije, nije to lijepo od vas, nemojte ukazivat na probleme ..
  • Jurki
    11.7k
    vidli bumo kak bu to na kraju zislo. Ali je cinjenica da bi mumija odjebal navijace da ima bas tak lojalnu vecinu. I među tim "njegovim" lojalnima sigurno ima onih koji mu rade iza leđa koji bi opet nekaj trecega.
    Moj dojam je da je nas blok od 25 cvrsci od njegovih 35.
    Ima on krtica u svojim redovima kaj bi ga sjebali taj cas ohoho.
  • Facke
    3.6k


    Kulke je Nicota ove sezine fulal. Bolje nis reci.
    A Tironi je scera objavil da je Laifis resen. A kak sam i tebi rekel. Nije. Al eto. Stvara se same opet bezveze nemir. Nek ti novinari delaju svoj posel , al njihov posel je citanje twittera. Cemu se opce zivcerate. Kad vise od pol toga koj nasi novinari napiseju nije istina. S male truda se te informacije daju lafke proveriti. Saki klub se more kontakterati. Vecina ih i odgovara. Al to je nasim novinarima "teske". I Haza je odma napisal da nis od Laifisa. I covek je v pravu.
  • Sajla
    5.1k
    upravo to. ne mislim da IO glasanjem može izabrati nekoga tko sigurno nije mumijin kandidat, već da ti na koje on računa nisu baš toliko njegovi koliko on misli.
  • sanjinlego
    3k
    Protiv ljudi koji će ući, nemam ništa. Sudit ću nakon nekog vremena, kad za to vrijeme bude .. ili dobro ili loše. Samo da ne bude kasno ..

    Ja sam protiv trenutne Uprave, i trenutne strukture ljudi koji odlučuju o transferima, igračkom kadru i treneru koji nema plan A, a ne plan B za jebenu Lokomotivu.
  • i more je plavo
    1k
    Ovo opet postaje šizofreno.......neki kazu da imaju info da Jakir nije smijenjen jer nemamo rezervnog trenera, ali da nema podrsku ni veceg djela uprave ni dijela svlacione, onda drugi ima info da Jakira nema sanse smjeniti jer ga trust menađera koji je u sprezi sa upravom čuva i senatori su uz njega ????

    Jedni pouzdano tvrde da stoper dolazi, a drugi isto tako pouzdano da ne dolazi...

    Jedino sto je pouzdano bez ikakvih insidera je da bi ovdje svi smjenili sve one tamo, jer mi fala bogu znamo za razliku od njih, koji nemaju pojma ni o cemu.

    Mi ovdje smo prilicno jedinstveni da se treba posvaditi sa vecinom menadjera i nogometnih radnika, jer su svi u zadnjih 20 godina bar nesto radili sa Mamicem, evo u cudu sam kako jos nitko nije Roga ispljuval, jer je i on dosao u, najblaze receno, cudnom transferu koji je mamic odradio sa farbacima tunela.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Raspali smo se na prste faktore. Smješno je kad spominjemo sd ovdje, pa mi nemamo jebeno trenera. Nama deda od 88 godina predsjednik, i drži se za luster da još ostane na čelu kluba, glavi a tajnica glavna u klubu. I najsmješnije ne može im baš niko ništa. Svi protiv Jakira ali oni ga ne daju. Jer je sve to dio tala i dogovora. Klub nam se ruši kao kula od karti. Majku vam jebem lopovsku. Odjebite iz dinama
  • sanjinlego
    3k
    Lovren je bio dogovoren, milijun eura godišnje! Ali problem je Lyon koji ga ne pušta, a trebaju mu isplatit’ skoro 5 milijuna. Samo da su ranije započeli!

    Imao je dogovoren i Besiktas, i to je predsjednik odbio!

    Ovaj iz Standarda bio opcija, možda prva tri sata .. a nasa lijepa i draga Uprava čeka Betis i rezultat, i kažu da već imaju spreman odgovor na otkaz Sergeja Jakirovića!
  • Jurki
    11.7k
    kažu da već imaju spreman odgovor na otkaz Sergeja Jakirovića!sanjinlego

    Znaci Čabraja, Jelicic ili neki takvi šalabajzer
  • E46
    640


    Meni je Čabraja ako već moraju ta jeftina noname rješenja okej.. ako ništa trke neće izostajat i uigranih kombinacija.
  • Peškaman
    4.3k
    Znači ljudi će ako izgube od Betisa dat' čovjeku otkaz,3 dana prije utakmice s Varaždinom,pa di je tu logika?
    Ako ćeš mu dat' otkaz daj đu otkaz u subotu navečer gdje je iksao s Lokomotivom a ne u petak pred 3 važne utakmice.
    Kakvi idioti sjede u upravi,nemoguće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions