• austrijanac
    4k
    Isto tako, Mladen Vedriš je osobno mog prijatelja pozvao da bude na listi Barišića, pod uvjetom da ga podrži.Haza

    Drago mi je da navijači stoje sa suprotne strane dotičnog HDZovog paćenika.


    Ali nije mi drago da on još drži konce jer njegov modus operandi je namjesti sve što možeš i budi na vlasti dok ne krepaš.
  • mali M
    5.1k
    ma nisi nas razumio, pa ne govoriš ništ krivo, al mi Dinamovci smo mazohisti, mi se volimo nadati do zadnje sekunde, nikad ne odustajemo. Kaj bi odlazil sa Zone, kaj god... piši dalje, samo ja ću tebi klimat glavom i slagat se s tobom, ali mali M će u meni čučati s Dinamovim šalom i trčati u krug i vikati: "ajmo Dinamo, nema predaje"
  • Bernard
    521
    pederi,na sve su spremni.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Pa nije do naše uprave nego je Andy Bara sabotirao i ovaj transfer.

    Andy je nazvao Lovrena i rekao, Dejane, iznajmit ću ti Lanu Banely na dvije noći ako ne odeš u Dinamo i tako pomogneš njihovom padu. Onda je Dejan rekao, u redu Andrija, onda ostajem!

    Istinita priča, uprava je dala 100% od sebe da se ovaj transfer realizira, ali ponovno je ovo bila zavjera protiv naše sposobne uprave. Još jedna priča kao Juda, Titraoui, Bakrar, Koffi, Khaoui, Pjaca… nažalost, ponovno niti slučajno nije problem do nas, nego se s drugima ne da razgovarati.
  • mali M
    5.1k
    e muka mi je kad se ovako stavi na papir kolko je nas uništilo što nemamo, ne vrhunskog, nego bilokakvog iole sposobnog SD. Sve je moglo bit tolko jednostavnije u životu, ali eto.. moramo se malo pomučiti ako hoćemo naš Dinamo..
  • Ginger Baker
    28
    Stoper je, po meni, potreban i to apsolutno tipa Lovren ili netko sa iskustvom i znanjem igranja u jačim ligama nego što je to HNL. Do sada nije bila politika da sami sebi razvijamo igrače već su to činile posudbe i druga momčad pa su oni bolji upadali u momčad koja je bila, tko god šta mislio, europska. Po tom pitanju sve češće se sjetim Dilavera. Svaki igrač kojeg imamo u momčadi vrijedi dvostruko više nego sličan kojeg dovodimo i tako treba gledati i dalje. Za nas, svaki naš vrijedi dvostruko (Ogiwara je nešto bolje odigrao nego bi Bočkaj?) i sto puta razmisliti prije nego se ikoga rješimo ili ga popljujemo.
    Pošto su svi naši kapaciteti trenutno na stoperima bacio sam pogled na naše napadače i ljetni prijelazni rok...Petković odlazi, ostaju Kulenović, Brodić, Emreli...već sada mi je muka...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nemamo glavnog čovjekaza transfere, sportskog direktora. Kak se kaže, puno babica-kilavo dijete. Skauti traže, kad nađu nekog onda to Strateg mora pogledati, ak se njemu sviđa, onda mora i Vlatkica pogledati i tak stalno u krug. I nitko za ništa ne odgovara.
  • plavac173
    2.6k
    Ne znam zasto ste otpisali Lovrena kad je (vjerovat cemo novinarima) SN objavio da su zvali u Maksimirsku 128 i da se odgovor Lyona ceka i da bi trebao doci do popodnevnih sati.
  • Peškaman
    4.2k
    Inače Robert Murić novi igrač Slaven Belupa
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ma kolega, toliko brzo idemo strmoglavo dole da sam čak postao optimist. Ovakve bruke, sramote i poraze na svim poljima ne može preživit nitko. Brzo će se miševi morat povući.

    Izbori sami po sebi neće ekspresno riješiti stvar, ali su prvi korak da napakiramo klub našim i sposobnim ljudima. Više im se veselim sad, nego prije 2 tjedna. Dalje će se idioti sami međusobno pobit kad krene prebacivanje krivnje.
  • rioda
    4.8k
    Pa sigurno nije pametno staviti igrača koji ti je dosad skupljao mrvice, da od prve minute igra najtežu utakmice u ove sezone. Nema nikakvog plana, sve se radi stihijski, zato i dolazi do takvih odluka.
  • Orc123
    7.8k
    Kaj ocekivati od kluba u kojem ti jedna "gospodicna" odlucije o transfer politici, a garantiram da ne zna najosnovnija pravila nogometne igre. Dapace, mislim da ne bi znala nabrojati 20-25 igraca Dinama...jos smjesnije od svega je onaj, a nezz kak da ga nazovem a da budem pristojan, onaj Tomacic za kojeg ne znamo ni sta radi u klubu, nisam mu cuo ni glas i takav nam dize ruke Za i Protiv. Jedini sta nesto zna je Podnar, a i to je toliko siromasno da nije za razinu Dinama definitivno. A gadi mi se sve vise ovo i hvala dragom Bogu da sutra zavrsava ovo sranje od prijelaznog roka da ne slusamo vise jeftine populističke fore kako gledamo kapitalna pojacanja i da maksimalno radimo. Da, mozda ovi skautini rade ali cim to ode na visu razinu ovi samo poniste. Ali to je klasika u Dinamu, jedna stepenica gore, tri dole!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Dajte prestanite prozivat ljude i pitat sta ako?? Na Zoni se dnevno nadrolji toliko stvari i kad bi svako nekome na nesto isao pisat oces prestat pisat ako nisi u pravu nece ostat niko.
    Haza nemoj se dat navuc bezveze, nastavit pisat, kome smeta neka preskoci.
  • Kruno
    307
    Evo pisu sportske nista od Loovrena.
  • Ivdzo11
    4.2k
    oni pisu da dolazi Laifis sutra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions