• Mr Anderson
    7.9k
    ↪Haza ti si novi insajder tu ili kaj?bbb medimurje

    Hahaha...više insajdera nego stopera.
  • badjibadara
    3.1k
    Jedini koji koči razvoj igrača je kvazitrener uz potporu kvaziuprave.
  • mali M
    5.1k
    Ono što znam sigurno i provjereno je da je Dekiju kuća skoro gotova. sad ide već i fasada i unutarnje uređenje. Malo iznad Maksimira. On će doć tu doma uskoro, samo je pitanje dal će bit vezan povratak i za Dinamo ili za penziju.
    Neka nam je njega rađe u Dinamo prvo. Uopće se neću smarati ovim povezivanjima sa glavom, jer isti koji njega osuđuju za glavu su pljeskali Ademiju, Petku, ma moru igrača (valjda 90% Dinama u zadnjih 20 godina) ali im Dejo vjerojatno ne sjeda kao osoba pa ga odma režemo u startu. Glava je bežaniji s razlogom i neće više nikad stupit nogom u Dinamo pa da ga proglase i sto puta nevinim.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Jakira ne žele smijeniti, jer još nemaju ime novog trenera. Samo zato je još trener.Haza

    Ako je ovo istina, to je potencijalno dobro jer da je ime trenera Tomić, Čačić, Jurčić, Garcia, Dambrauskas ili netko drugi iz plejade medijskih favorita, onda bi to ime već imali.

    Sori, i sebi se gadim s ovim neopravdanim optimizmom.
  • javolimtebejako
    1.5k
    previse insajdera imamo...dolazak lorenza laporea ce sada kociti razvoj sanjina
  • mali M
    5.1k
    .dolazak lorenza laporea ce sada kociti razvoj sanjinajavolimtebejako

    aaaaaaaaaaahahahahahahha!! možda ga uzme pod svoje mentorstvo! daj zamisli, jednom ćemo s ponosom govoriti ljudima oko sebe: "ja sam ti znao sanjina dok je tek počinjao na Zoni, a gledaj ga sada, najveća tračerica Europskog nogometa!"
  • kariola86
    69
    kako je vrbancic na popisu za betis ako je na posudbi u dubravi?
  • San Lorenzo
    15.4k
    Baš će izbori maknuti Upravu;) inače je 25 više od 35.Haza

    Šta se događa ako šestorica od 35 prijeđu na stranu 25orke...kakav je onda odnos snaga?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Dvojna registracija
  • Mr Anderson
    7.9k
    previse insajdera imamo...dolazak lorenza laporea ce sada kociti razvoj sanjinajavolimtebejako

    Hahaha, da...evo, Miro nestao totalno, ali dolaze nove snage.
  • Facke
    3.6k
    Bitne da je Tironi napisal za Laifisa "da je gotove i da dolazi u Zagreb na medicinski". Jake teske mu je valda bile napisati upit i e-mail klubu iz belgije. Pa bi i on vec scera imal odgovor da od toga nis. Bitne da se siriju poluinformacije.
  • mali M
    5.1k
    Šta se događa ako šestorica od 35 prijeđu na stranu 25orke...kakav je onda odnos snaga?San Lorenzo

    tih šest onda dobiva dvojnu registraciju
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ono što znam sigurno i provjereno je da je Dekiju kuća skoro gotova. sad ide već i fasada i unutarnje uređenje. Malo iznad Maksimiramali M

    Neki dan je pisalo da radi kuću za obitelj kraj Bosiljeva. To je valjda za svaki slučaj ak pređe u Hajduk.
  • CastAway1986
    1.4k
    Haza a što ako Bernauer ipak ne bude u početnih 11 protiv Betisa kao sto tvrdis da hoce , hoćeš onda sam sebe blokirati :lol: nekako vas ima previše tu na Zoni koji kao imaju neke informacije a jedino je Miro većinom sve pogodio..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions