• plavac173
    2.6k
    Pa maloprije je SN stavio da su im u klubu rekli da ce Lyon odgovoriti na ponudu do ranih popodnevnih sati.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Do cetvrtka 23:59
  • plavac173
    2.6k
    Znaci prakticki jos 2 dana prijelaznog roka?
  • Orc123
    8.2k
    Traje i 15. Ali realnija opcija je Cipranin....nadam se da nasi nisu pali na glavu i da krenu mozda nadoknađivati Lovrenu raskid ma njegovu stetu pa da mu mi dajemo koju milju eura za potpis...to bi bilo pogubno....nek dođe ako stvarno otvorenog srca zeli pomoci Dinamu. Ovako bolje ne....ljubav i privrzenost klubu se ne kupuje parama na zalazu karijere u kojoj si zaradio 30+ milja eura...

    Ne, kaj se dogovori sutra dogovori se jer cetvrtak mora bilo tko od njih proci lijecnicki...
  • NitkoBitan
    17.9k
    Traje i cijeli cetvrtak. Znaci ako se danas (srijeda) ne dogovori sa Lyonom u cetvrtak potpisuje Cipranin.

    Siguran sam da bi nam igracki obojica bila pojacanje, znaci na slatkim smo mukama. Samo da obojica ne propadnu, a ni to me ne bi zacudilo :sweat:
  • i more je plavo
    1.1k
    Lovren je igrac koji varira od vrhunskog stopera do nevjerojatnog kiksera, ali ima gard koji fali ovom Dinamu.
    Gdje god je igrao nametno se tim gardom.
    Ja nisam poseban štovatelj njegovog lika i djela, ali u ovom trenutku nam treba.
    Ako se moze napraviti korektna transakcija, koja nece Dinamo baciti u bankrot ako Rijeka nastavi ovim tempom, svakako bi nam dobro dosao.
  • wolfgang14
    1.6k
    Pa maloprije je SN stavio da su im u klubu rekli da ce Lyon odgovoriti na ponudu do ranih popodnevnih sati.plavac173

    vidio sam da, ali to ne znaci da ce biti finalni odgovor koji ce zakljuciti posao. Mozda lyon kaze da povise cijenu, pa ce dinamo morat razmisljat, pa ce dinamo slat novu ponudu pa ce se lyon cekat da odgovori itd... na to sam mislio
  • Orc123
    8.2k
    Steta da smo propustili na ljeto Jedvaja kad smo ga mogli dobiti za kiliriki a extra mlad stoper. Inace ovaj Cipranin ima jako lijepu karijeru i jedan od najboljih Ciparskih igraca ikad. Usporedio bi ga sa onim Guntnerom od ljeta kad smo svi bili u ekstazi da ce potpisati a na kraju dosao Sosa. cipranin uopce nije nista losija akvizicija od Lovrena. Tehnicki potkovan stoper, polivalentan, brz, 5 godina mlađi....samo ne pristati na neke basnoslovne cifre, placanje necega ili nekakve bonuse u miljama eura....

    Jedino sto mi nije jos jasno zasto smo odustali od Krila koje bi radilo razliku i donosilo konkretan ucinak u golovima.
  • plavac173
    2.6k
    Ti imas neki fetiš na mladje igrace :lol:

    U ovom trenutku samo titula je bitna i nista vise, krizaljke ce se na ljeto radit. Ako moze Ronaldo Nazario pomoc, vratit ga iz penzije i dovesti.
  • Crni
    43
    Jedino sto mi nije jos jasno zasto smo odustali od Krila koje bi radilo razliku i donosilo konkretan ucinak u golovima.Orc123

    To i meni prolazi kroz glavu. Nekako je sav fokus na podebljanju obrane, a napad nam se gubi i dosta je bezidejan. Najveća enigma mi je kako pravilno uklopit Petka i Baturinu. Petko sa svojim pozicioniranjem ga dosta gura unatrag, van njegove idealne, prirodne pozicije. Ali to na stranu, brzo, ubojito krilo nam svakako fali.
  • Captain America
    17.8k
    cipranin uopce nije nista losija akvizicija od LovrenaOrc123

    IMG-2613.jpg

    Dejo po ovoj usporedbi (nažalost za Laifisa nemaju podaci od ove sezone) rješava našu najveću boljku iliti visoke lopte. Nama treba instant pojačanje koje protiv Varaždina može u vatru, a to je jedino Lovren.

    Cipranin može doći i na ljeto s obzirom na istek ugovora, ako ima tu želju.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Po ovoj statistici nama treba vise Cipranin, odnosno kreativan stoper koji zna povuc prema naprijed.
  • Orc123
    8.2k

    Pa Lovren je definitivno vece ime ali u situaciji kad razbijas protivnicke bunkere i trebas posjed od stopera onda je tu cipranin mnogo jaci ali i ovaj graf ne pokazuje nista jer podaci ne mogu biti komparativni kad je uzorak minuta Cipranina vise od 4 puta veci tak da ...nezz nek dodje bilo koji al nek bude pojacanje...reko sam kaj ocekujem od Lovrena, a to je da dolazi ovdje iz ciste ljubavi prema klubu koji mu dao sve! Vrijeme mu je da se oduzi, za to mu pare ne trebaju, pogotovo ne neke cifre od kojih boli glava.
  • sanjinlego
    3k
    Pogledao koju utakmicu Standarda, mislim sažetke. Dosta jak stoper, kad igraju tri nazad - on je centralni, vođa!

    Ima u toj ekipi još finih igrača, nek Podnar i ekipa završe nešto.

    Edit: https://youtu.be/wx7gDQuV_qE?si=K8JP5iXkW9xsxn_E (na 0.26, jako lijepo se snašao, pokazao zavidnu tehniku).
  • Captain America
    17.8k
    odnosno kreativan stoper koji zna povuc prema naprijedNitkoBitan

    Već imamo kreativnog stopera u kadru koji ne može do minutaže. S obzirom da smo uglavnom primali golove ove sezone zbog groznih reakcija u skoku, Lovren mi je ipak prvi pick.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions