• Imamo Dinamo
    3.7k

    Po kojem kriteriju?
  • GaijiZG
    1.3k
    Btw što se tiče koncerata Prijovićka, Zagrebpčani su tamo bili manjina. Dalmatinke, Slovenke i Bosanci su bili najzastupljeniji na koncertu, znam neke koji su išli, nažalost.
  • kinfa95
    489
    Po kriteriju kvalitete
  • Jaro
    7.5k
    OK, on moze i bez nekog velikog PRa. Realno je najveca zvijezda u Hrvatskoj - bez obzira na necije zelje i ukuse. Ja sam bio prije nekih 15ak godina na jednom koncertu (Dom Sportova mislim) - produkcijski je to daaaleko ispred svih ostalih domacih i u rangu s nekim tadasnjim stranim bas zvijezdama.
    Na rock sceni, daleko najjacu produkciju ima Bare i njegov koncert zvuci kao rock koncert, dok vecina ostalih "velikih" bendova zvuci kao da si dosao na kakvu vecu svadbu. Al realno Bare nemre napunit Arenu (i ovaj koncert je trebao biti u Ciboni, ali dvorana nije prosla tehnicki) - sad je dosao do 90ak posto popunjenosti uz (za njega) nevidjenu reklamnu kampanju, dijeljenje ulaznica na valjda svim Zg radio stanicama i uz (za Arenu) dumpisnku cijenu.
    A kaj se tice ovih Doris, Grase i slicnih - za prvu Arenu napunit im je trebalo X mjeseci i onda je PR lagan, kazes rasprodan koncert, dodas drugi datum i proda se u par dana. Prijovicka je imala slican zadatak za drugi, treci, cetvrti... Jednostavno ekipa pada na hype..
  • GaijiZG
    1.3k


    E i Gibonni mi pada na pamet, rekao bih da on napuni Arenu s najmanje PRa, i cetinski.
    Btw najveći koncert u Zagrebu unazad par godina jest bio baš koncert duhovne glazbe na našem Maksimiru. Neironično branitelji zagrebačke časti.
  • Jaro
    7.5k
    Gibonni je rekao da on ima vjernu publiku pa zapravo njemu uvijek dodju isti ljudi, al da nebi mogao 2 arene napunit recimo...
    Ali nit Gibonni, nit eto taj koncert duhovne glazbe nit recimo cak i neki strani koncerti (Maideni svakih par godina napune Arenu), ali to nije medijski zanimljivo i isplativo pa se ne pise previse o tome, nit su ti izvodjaci vanscenski zanimljivi pa nemaju ni o cem pisati nasi mediji...
  • GaijiZG
    1.3k


    Pa zna se kako dišu mediji. Sve ove novinarke s RTLa su svako malo u BG na "splavovima".
  • Kreten
    114
    Koncert Domu Mom je napunio čitavu Arenu a jedva bila iakava medijska popraćenost za razliku od svakodnevnog bombardiranja Prijovićkom po svim portalima i televiziji.
  • Kreten
    114
    I pohvale BBB na trganju plakata :clap: , takva smeća nemaju kaj raditi na plakatima u gradu.
  • Kreten
    114
    Ne samo to neg majčinska firma RTLa Hrvatska ima ozbiljne veze s Kinom tak da vjerojatno plasiraju stvari u eter po srpskom navođenju. Nova kvazi nizozemska televizija zapravo čista srpska televizija, N1 isti vlasnik. Mi u hrvatskoj nemamo televiziju u hrvatskom vlasništvu van HRTa koji je leglo jugoslavenstva, političke pristranosti i kvazi novinara.

    Novine su još u goroj situaciji po pitanju vlasnika sa "bliskog istoka)".
  • NitkoBitan
    17.9k
    Mi u hrvatskoj nemamo televiziju u hrvatskom vlasništvu van HRTaKreten

    Z1?
  • Kreten
    114
    Kaj nije to sam naša lokalna televizija? To znam da je Vujnovac vlasnik al nisam uključio zbog ovoga.
  • Patak
    2.9k
    Dizajnerski su 30 godina iza Končarevih. Moram se dobro za gledati sa strane da ih razlikujem od onih starih čeških Katica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.