• Crni86
    3.6k
    nek se gospodin neznalica malo zapita jer taj decko mu je spasio dupe svojim igrama na zimu, taj decko je zadnjih nekoliko kola sam nosio dinamo na zimu i bio nas najbolji igrac… vrlo vjerojatno ako gospodin neznalica ostane trener necemo ni otkupiti kaneka pa bolji je spikic od 3. asistenta lige ( a krenuo dobivat ozbiljnu minutazu nakon polovice prve polusezone). Mislim si da sam sve cuo, vidio i dozivio od tog debila ali evo ocito nas moze jos necime iznenaditi
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ušao Torrente za Granadu protiv Barce.
  • Jurki
    11.7k
    nebu taj jos dugo trener..ako ovo jucer i prezivi nekak.. sljedeci kiks je bivsi.
  • Krizy
    43.2k
    Kopira Miru :lol:
  • Crni86
    3.6k
    ma to vec pricamo tjednima, mjesecima…. sve me strah
  • Facke
    3.6k


    ne kopera. Ima on svojega coveka v Zagrebu koji mu informacije da. A i dosta je povezan s agenti. Mozda je miro njegvov insajder iz Zagreba :lol:
  • Krizy
    43.2k
    Ma Miro maloprije napisao pa se zezam :razz:
  • Facke
    3.6k


    A znam haha :lol:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Meni je Hoxha ok, a uz pravog trenera i on bi izgledao puno bolje kao i cijela momčad. Ovaj se pogubio u vremenu i prostoru pa igrači ovdje kod nas puše kritike. Svi su pali pod njim, definitivno baš svi. U ovakvoj gustoj ligi di se tri momčadi bore za titulu potreban je i golman koji će pogurati momčad i ponešto obraniti di se utakmica lomi. Mali su detalji bitni. Ne igramo mi nešto puno slabije neke tekme koje smo naučili dobijat 1-0 prije. Livi skine zicer, dva mi nešto ubacimo i bodovi se kupe. A puno puta nismo bili zadovoljni tim pobjedama. Sad nam to fali jer sve što se opali po golu ulazi. I što bi trebalo i što ne. Neka dovedu golmana, cavlinu ili nekog trećeg nebitno. Jer to će odlučivat na kraju. Detalji, a xoxha, petko, krenut će zabijat
  • Haza
    4.2k
    Sve stoji šta si napisao (uz boljeg trenera bi to bolje izgledalo), ali treba biti realan, dok Rijeka ima Pjacu, Hajduk Brekala, mi na krilu imamo Hoxhu, koji je do jučer igrao u Belupu, dok je Brekalo do jučer igrao u Fiorentini, a Pjaca bio dio Juventusa koji ga je platio 25 mil eura. Nemoj se ljutiti, ali usporediti Pjacu i Brekala s Hoxhom je uvreda za svakog Dinamovca. Ono što boli, je da su Pjaca i Brekalo Dinamovci, a nisu u Dinamu, nego u konkurentskim ekipama, i trenutno su najjače oružje naših konkurenata. Hoxha ne može kopačke očistiti ni Pjaci, ni Brekalu, ni Kleinheisleru, ni Pašaliću, ni Fruku. Dinamo prema naprijed trenutno ima treću ekipu lige, zato i jesmo treći.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Nije Brekalo nikakav Dinamovac.
  • Mihaljević
    9.8k
    Nemoj se ljutiti, ali usporediti Pjacu i Brekala s Hoxhom je uvreda za svakog Dinamovca. Ono što boli, je da su Pjaca i Brekalo Dinamovci,Haza


    Staviti Pjacu i Brekala u isti koš je uvreda za svakog Dinamovca.
  • IstokKa96
    671
    Plakati za J.B. je uvreda za svakog Dinamovca.
  • sport
    3.3k
    Pjaca je Dinamovac a Brekalo je .....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions