• kajsitilud
    370
    ako cemo se zadovoljit Hoxhom i igracima njegove razine, mozemo se nadat eventualno 2. mjestu. Daleko je on od razine na kojoj smo bili zadnjih godina i na kojoj bi trebali bit.
  • Orc123
    7.9k
    napisao sam ti, on je ako se sjecas trebao biti u paru s Brekalom, kasnije je vrli Jakir najavljivao da imaju jos opcija i da im treba jos jedan igrac koji ce biti realizator....3mj, sad vec 4.mj ganjamo toga igraca i ja ga ne vidim u Zagrebu....Hixa je tu da zamjeni uloge Marina i Menala i definitivno je puno bolji od njih a cak i od Vidovica koji bi se preporodio da dođe na 10ku!
  • MarK
    635
    sve stoji ali taj dečko se trudi i daje koliko može i nije ga red prozivati kad imaš tzv. senatore koji se šetaju, pimplaju, zakuhavaju kontre i sl. Sramota je da neki od njih prozivaju Kaneka(ako je istina), a dečko gine kad god igra.
  • FBOY Thot Leader Supreme
    37
    Pljujete Hoxhu bezveze. Prodoran je i dobar 1 na 1. Trudi se i vraća u obranu. Često ubacuje u 16 ali tamo nema nikoga. To što je promašio je bila jaka lopta i unatrag, nije to tako lako poentirati. Bolja je opcija od Menala i Vidovića, to su jako loši igrači. Valjda ste očekivali Ronalda za milju? Znate li vi kako je to smiješan novac danas?MarK

    Ostavio je Ogiwaru samog protiv dvojice kod drugog gola, a kad primi loptu doslovno se zabija ravno u protivnika. Za promašaj mislim da si u pravu da je bila oštra lopta i za to ga ne bi trebalo kritizirat.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Marko Rog sutra dolazi na ljecnicki pregeld u Dinamo.
  • Izet Hajrović
    2k
    vezano uz Kaneka...navodno Jakir nije zadovoljan njegovom taktičkom disciplinom, u smislu da ne pomaže u obrani dovoljno i u napadu napravi sve što treba i na kraju ubaci tako da ništa ne ispadne iz toga. Po meni ima u tome istine, ali veći je problem što nemamo automatizme jer da imamo, Kaneko bi imao više kvalitetnih opcija za odigravanje nakon prodora i jedna bi valjda po utakmici trebala ući. Tako da odgovornost u tom dijelu više ide na dušu trenera.
  • Izet Hajrović
    2k
    ima li kakvih info o otkazu za Jakira?
  • Mali Zeus
    12.7k
    to bi mi bilo baš tipično za profu da zamjeri igraču da ubaci pa ništa ne bude od tog. Pa ne bude jer nikog nema u šesnaestercu.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Marko Rog sutra dolazi na ljecnicki pregeld u DinamoMiro Vugrinec

    Opet upadamo u euforiju?
  • MarK
    635
    sad sam išao na sažetak i vidio da je u početku akcije Ristovski visoko i da se čitava obrana zbog toga pomakla udesno. Kad je lopta došla na našu lijevu stranu Mišić i Sučić su nigdje. Njihov igrač prilazi, prima povratnu loptu i asistira dok Ristovski lagano šetucka. Hoxha je trebao kvalitetnije ispratiti igrača koji se desno priključio. Dakle sukrivaca za gol ima malo više.
  • Orc123
    7.9k
    realno nece nam moc odmah pomoci tak da ono, nema neke euforije, ali mi drago da dolazi....nama bi prioritet trebali jos biti stoper i krilo....
  • NORTE
    11.4k
    Opet upadamo u euforiju?NitkoBitan
    Zbog čega točno?
    Nema ga na terenu još dugo i ne znamo kakav će bit kad krene igrati.

    Naravno da nam je drago da je tu, ali euforije trenutno nema.

    Njegov dolazak je trenutno u rangu "novi igrač dinama je Boško Balaban".
  • San Lorenzo
    15.5k
    .nama bi prioritet trebali jos biti stoper i kriloOrc123

    Netreba nama nitko dok god je ovaj fejk opaki dasa na klupi.
  • Orc123
    7.9k

    Na to ne utjecemo mi nazalost....ali svaka i mala pomoc igracima da nekako ostanu konkurentni usprkos ovom na klupi je dobro dosla, tj. Vec je trebala biti tu.
  • FBOY Thot Leader Supreme
    37
    Hodža i Rile, napisal sam ranije. Hodža mora registrirati brojčanu situaciju na svojoj strani. Za vezu se slažem, oni su sa Riletom i Hodžom ostavili naš zadnji trojac odsječen i na streljani.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions