• sport
    3.3k
    To i je problem,potpišem dobar ugovor,imam uglavljenu otkupninu,a za uzvrat ne garantiram NIŠTA.Ako trener u jebenom HNL ima strah potpisati ugovor sa Dinamom u kojem jamči osvajanje xy bodova u nekom ciklusu onda nije ni trener za Dinamo.Zato i imamo razne Jakiroviće koji ne bi dali ostavku ni da su na 8. mjestu jer morala nemaju i nikad u životu neće više zaraditi.
  • Klenx
    5.6k
    Bilo bi zanimljivo kad bi klub kod potpisivanja ugovora sa trenerom uglavio stavku i o broju bodova koji se mora osvojiti u određenom ciklusu utakmica.Ako si ispod toga klub ti bez odštete može otkazati.Naravno da naši svjetski treneri koji za sebe misle da su najbolji nikad ne bi pristali na takvu soluciju.Ja sam imao situaciju da je jedan trener pristao na takav ugovor i na obostranu žalost mu je klub otkazao bez da mu je morao bilo što isplatiti.sport


    I dobro, onda nek ga trenira Pero iz Žerjavinca ako jedini hoće.
    Pa ćemo s vremenom evoluirati.
    A ne da idioti iz Uprave i sa klupe sjebu sve što su mogli, a onda za to još budu masno plaćeni.

    Frende, ako si retardiran, bit ćeš kruha gladan - tvoj problem!!!
  • Haza
    4.2k
    Jadan je klub i Uprava koja se boji dati otkaz ovakvom bleferu pod imenom Sergej. Svaki dan koji ta moralna nakaza provede u klubu, nas unazadi za mjesec dana. S njim ne da nećemo biti prvaci, nego ćemo biti tek treći. Otpremnina sigurno nije problem, problem je što tajnica, koja je umislila da nešto zna, a zapravo cijeli život je samo odrađivala zadatke Mamića, s kojim je u plavom salonu godinama imala videokonferencije, misli da je pametna, i da nas ona može izvući iz krize.
    Za sad, osim što nas je unakazila rezultatski, nas je posvađala s Rijekom, Osijekom, svim menadžerima, sad nas je još dovela na razine da ne možemo pobijediti svoju polufilijalu Lokomotivu.
    Bez uvrede, ali čemu lažna demokracija u vidu izbora, kad je jasno da će sve ostati po starom, obzirom će Mirko odabrati sebi odanih 35 skupštinara.
    Promjene u klubu se neće dogoditi očito mirnim putem, ovu Upravu se moralo nakon Lokomotive naglavačke izbaciti iz kluba.
  • Jurki
    11.7k
    Bez uvrede, ali čemu lažna demokracija u vidu izbora, kad je jasno da će sve ostati po starom, obzirom će Mirko odabrati sebi odanih 35 skupštinara.Haza

    Proucit statut. 35 skupstinara ne bira mumija nego izvrsni odbor tajnim glasanjem.
    Inace u ovom sazivu io sigurno ima ljudi koji nisu odani mumiji a da dolaze iz postojece garniture u klubu.
  • Haza
    4.2k
    Aha, a tko je birao izvršni odbor, i na čijoj su oni strani? Tko ima većinu u tom izvršnom odboru, svih 35 skupštinara koji budu birani će biti za Mirka Barišića, ili koga oni već odluče, spominje se sve glasnije Kamenski. To uopće nije tajna, uostalom, moj dobar prijatelj je dobio ponudu da bude među tih 35 i odbio je, baš zato jer je dobio upute za koga treba kasnije glasati.
  • SAS1987
    14.7k
    odbio je, baš zato jer je dobio upute za koga treba kasnije glasati.Haza

    Trebao je prihvatiti i glasati za po njemu najboljeg kandidata.
  • Haza
    4.2k
    Nije se htio uvlačiti u blato, jer bi kasnije bio prozivan vjerojatno. Daj Bože da nisam u pravu, ali Zajec neće biti predsjednik, jer jednostavno 35 je više od 25. Znam nekoliko imena od tih 35, bezveznjaci su, ali će svi biti odani i lojalni mumiji i ekipi.
  • Ivan0302
    474
    Imal novosti za Roga i onog ukrainca štopera? Nisam ovu temu baš pratio u zadnje vrijeme.
  • NORTE
    11.4k
    ne da nećemo biti prvaci, nego ćemo biti tek treći.Haza
    Ako već ne možemo bit prvi ne vidim problem u tome da budemo treći.
    Još je i bolje biti treći nego drugi, znaš da su nam onda toliko rasturili dinamo da se nešto mijenjati mora.

    Doduše ovo je tema transferi.
  • Jurki
    11.7k
    gle nezadovoljstvo je sigurno jako veliko. I to nitko nemre sakriti. Mumija da ima stabilnu vecinu odjebal bi navijace 100 posto.
    Dosta je da 6 ljudi pređe na nasu stranu i moze se ovaj jebat.
    Isto tak predsjednik ne formira novu upravu vec io.
    Pa ne znam dal bi del i 1 cent na to da bu kucketina prezivjela rosadu nakon izbora.
    Tesko je reci kaj se bude dogodilo. Budemo pametniji za 2 tjedna.
  • Haza
    4.2k
    Ma sorry nije tema transferi, ali hebiga, moram negdje ljutnju i bijes izbaciti. Iako, odlazak Jakira bi bio najbolji transfer unazad 10 godina;)
  • keppi
    208
    Sada se opet vrti....smjena ili ne, i u tome nam može iscuriti prijelazni rok. Teško da Jakirović razmišlja o pojačanju kada su mu i samom koferi spakirani. Uprava treba što prije odlučiti jedno ili drugo da eventualno novi trener dovede bar nekog sebi po ukusu.
  • Nogo
    3.6k
    Jel vi vidite da je Pjaca top igrač i za Hoxhu i za Brekala.

    Ja vam cijelo vrijeme govorim da ga dovedemo umjesto Kentova i drugih sranja, a ljudi mi se smiju. Ima fixno odštetu i ako mu prijatelj Rog dolazi to je samo +.
    Sve novce od ostalih sranja uložiti u Miereza i nekog stopera i to je to.

    Za početak smijeniti Jakira!
  • Mihaljević
    9.8k
    Mi da njega dovedemo on bi se ozlijedio drugi dan.
  • Nogo
    3.6k
    Mi ćemo s ovim igračima izgubiti prvenstvo i to je sramotno. Nas ni Mourinho nebi spasio.

    1. Trener
    2. Lijevo krilo
    3. Stoper

    Ovo je pod mus!
    Ako ima novaca i igrač želi doći, dovesti i Miereza.

    Inače prvnestvo by by!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions