• Danko
    751

    Pa ljudi nisu uspjeli i to je to, znači da nisu kalibar
    Tko im je branio da budu uspješni?
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    pa možda jedno 50 faktora koji dokazuju da je ovaj Dinamo u padu. Ja bih rekao recimo da su dekadencija i pad krenuli od tjeranja Bjelice, a otjerao ga je onaj čije se ime " ne smije spomenuti". Sezonu iza, pa još i dvije smo živjeli na takvim postavkama, i onda rekonstrukciju takve momčadi započeli sa Bernauerima, HNL transferima od 3 miliona, Šutalom od 4, pa danas imamo ovo što imamo.

    Jasno da će se prosječan pratitelj nogometa uhvatiti trenera, jer su oni jedini istureni. A to što se događa iza kulisa i zavjesa, to što i igrači na terenu sigurno osjećaju ovu lošu klimu i nestabilnosti oko kluba, koja će se nadamo se riješiti nakon izbora, sve to itekako utječe.
  • Captain America
    15.1k
    Ili jesi ili nisiDanko

    Zašto je Bjelica uspio kao trener kod nas? Zato što je išao postepenim putem. Vodio je niželigaša u Austriji pa austrijskog prvaka s kojim je igrao u Ligi prvaka pa malo Serie B i Poljske i kao formirani trener je došao ovdje.

    Ja sam se nadao da je Jakir dovoljno sazrio nakon Zrinskog i Rijeke za preuzimanje Dinama, ali to vidimo ni blizu nije slučaj. Dobar je trener, ali nije za današnji Dinamo. Nama treba iskusni trener koji je prošao dosta toga jer za ovo što nas čeka trebaju čelični živci i man management kojim će opustiti igrače koji su evidentno u grču.

    Banoviću je preveliki rizik to natovariti nakon što 7 mjeseci vodi juniore Dinama.
  • Orc123
    6k
    Zasto jucer nijenimao presicu?
  • Danko
    751
    Ok, onda čekamo travanj ili svibanj dok se uprava konsolidira i idemo dalje u nove pobjede.
  • Jurki
    9.6k
    Zasto jucer nijenimao presicuOrc123

    Zato kaj je pizda. Vidi da je ujebo sve pa ne zna kakvu bi demagogiju prodaval.

    Koji kurac cekaju da ne objave da je bivsi?
  • hardek
    1.8k
    Toliko nam se puta otvorila prilika da se vratimo tamo di pripadamo unatoč svemu što se desilo u ovoj sezoni. Kad god dočekamo kiks nekog konkurenta, mi kiksamo odma u sljedećoj. Tako se prvenstva ne osvajaju.

    Upitno je da li ćemo ove sezone osvojit naslov, ali sigurno je da ga nećemo osvojiti ako blefer ostane trener.

    Prva stvar koju je klub trebao jutros objaviti je da je Jakir bivši, pa sve da nas i Mirko Barišić vodi protiv Betisa
  • Vrdjuka
    48
    Upitno je hocemo ove sezone zavrsiti drugi
  • DiddyGuela
    1.3k
    Prvenstvo necemo osvojiti jer nemao najbolju momcad u ligi, jednostavno. Prestanimo se zavaravati, losi smo.

    Jakir mora biti smjenjen sto prije da bi novi trener imao sto vise vremena snimiti kadar i povuci odgovarajuce kadrovske poteze, zajedno sa novom upravom, i pripremiti nas za iducu sezonu.

    Mi niti u jednom trenutku ove sezone nismo bili 1. na tablici. Naslov je iluzija.
  • Jurki
    9.6k
    Mi niti u jednom trenutku ove sezone nismo bili 1. na tablici. Naslov je iluzija.DiddyGuela

    O ovome nisam ni razmisljal da nismo ni u jednom trenu bili prvi.
    Bome porazavajuce.
    Samo dokaz koji debili nam vode klub s proracunom od 60+ milja eura. Katastrofa.
  • runtothehills
    382
    Uprava loša, trener loš, pojedini igrači loši i neraspolozeni.
    Teško se moze do titule uzeci u obzir sve ove faktore, Rijeka melje a tovarima se konstanto nude prilike za povratak u igru. Na malim utakmicama se prvenstva osvajaju, mi smo ove godine kiksali dva puta sa Lokomotivom i Goricom, jednom sa Varazdinom, da ne nabrajam i dva derbija bez ispaljenog metka.
  • DiddyGuela
    1.3k


    Tovari za razliku od nas imaju momcad koja je u peaku i nanjusili su krv. Sada ili nikad.
    Mi smo zakasnili napraviti remont jer 2 godine zivimo od danas do sutra i cekamo da se nesta dogodi.
  • Nolifer
    7.1k
    Prije ću dobit žgaravicu od loše rakije, nego jakir dobit otkaz
  • wolfgang14
    1.2k
    sve nade polažem u to da je glupa uprava čekala rezultat hajduka da vidi oće Jakir dobit otkaz ili ne. Tako da očekujem još večeras vijest!
  • Mali dioničar
    15.1k
    sve nade polažem u to da je glupa uprava čekala rezultat hajduka da vidi oće Jakir dobit otkaz ili ne. Tako da očekujem još večeras vijest!wolfgang14

    Dobar tračak nade, da.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.