• Orc123
    7.9k

    Imamo daleko najkvalitetniji kadar, to kaj trener ne zna u prvi plan izbaciti vrline vec mane je druga strana medalje.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    to je i problem, nikad niko neće iz dinama jer su nekako ovi poluproizvodi dobili ugovore i svjesni su da NIKAD nigdje nemogu dobit ni trećinu ovoga šta dobiju u dinamu. Ovaj novi Gabriel, čovjeku trener kaže da je treći izbor. Okrene broj menagera i kaže nadji drugi klub. Iz nanta, igrač koji je igrao u bundesligi, koliko toliko, po francuskoj, monaku. Samo mu bitno da igra. A ovi bi Ko drma trčali po Maksimiru 5 godina i hvatali se za lustere,jurić,stefulj itd. I niko ne odgovara što je najgore. Nego Bulatu još novi ugovor daju, da nam ga neko ne preotme mukte. Bože ovo nisu istine
  • Crni86
    3.6k
    pa di nece igrat ispod razine kad je loksa svojim postavljanjem jucer u prvih 20 minuta napravila da izgledamo ko da igramo sa dva igraca manje…. Fali trener koji svoje ideje za prenijet na ekipu, nakon prospavane noci i malo razmisljamja koliko jakir radi gluposti i ne logicne stvari:
    1) vracanje zivkovica s posudbe obecavanje prvih 11 pored ktca i perkovica (sad trazimo jos jednog stopera kapitalca…)
    2) ne vracanje cavline koji je najbolji golman lige, koji ima i potrebnu igru nogom i sl. Drag mi je zagi ali nije za vise od rezervnog golmana, zasto se tako lako odustalo od nevistica?
    3) ekipa se sastavlja po imenima, dva najbolja igraca na pripremama (halilovic i kule) imaju u dosadasnje 4 tekme 20 minuta sve skupa, ne kazem da trebaju igrat od prve minute ali ako nejde pa daj deckima priliku mozda preokrenu nesto ili cemo stalno jedno te iste igrace ubacivat i imat uvijek jedno te isti ucinak, pardon ne ucinak
    4) postavljanje taktike i ideje di se ti branis protiv ultra slabijih ekipa i di po tebi pisaju treneri poput Cabraje. Imas 2:2 pucas sam svojoj ekipi u noge…. Cacic je bio svakakav al je pokazao pet puta veca muda od ovog klosara, cacke gubio isto od lokse 2:0 i u 12. minuti je krenuo igrat sa dva napadaca i dobio tekmu sa 3:2. Nama treba mudonja, covjek koji ce doc u svlacionu i rec sad cemmo svima da j…. mater, mi smo dinamo! A ne mlakonja koji se prestrasi i kad neko malo glasnije prica.
    5) ali vrhunac svega je jucer kada covjek govori da je stavio spikica ispred kaneka da optereti krilo, istog kaneka koji nas je cupao na zimu, istog kaneka koji da mu dajes loptu moze lomit beka do jutra, istog kaneka koji se rugao protiv rivala, kaneka koji je bio nas najbolji igrac na zimu… poslije tvrdis da si vadio batija da dobijelo vise duela, a sucica si mjenjao bulatom radi cega? Mislim bulat je ipak poznat kao dule igrac i tkac a sucic kao veliki šonjo…. Prodao se ljubicic a ostavio se nepokretni igrac koji mozda zabi slobodnjak svaka 3,4 mjeseca. Trazi covjek rakete a prodaje ih rjesava ih se.

    Ovo je sustavno i namjerno unistavanje kluba i ocekujem od ove jebene uprave da bar jednu jedinu odluku donese kako treba a to je da ovaj mamlaz vise nikad u zivotu ne kroci na 500 metara od maksimira. Imali smo mi svakakvih trenera i dobrih i losih ali svi su bili karakterni, svi su voljeli dinamo i davale su se ostavke i na vec osvojenim titualama. Gospodine Jakirovicu, vi ste najslabija karika, vi ste uteg ovog kluba koji nas trenutno kosta titule, da vam je i trunkicu stalo do kluba vec bi nakon Balkanija bili bivsi!
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Apsolutno. Pravi trener će i iz prosječnog kadra izvući najbolje. Jbt,jedan Perić je pod Bjelicom bio reprezentativac Hrvatske.a pod trenerčinom i zadnjih par trenera prije njega izgleda kako izgleda...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    mrki, svaka na mjestu:clap:
  • dumitrumitu
    1.3k
    Jakir je prevara od trenera ali Karlogan i Sopić nisu ništa bolji. Ako su igrači toliko kvalitetniji ne bi im trebao biti problem osvojiti ligu i s ovim trenerom.
  • E46
    648


    Nemamo. Zadnja linija nam nije bajna i Rijekina i Hajdukova zadnja linija je daleko stabilnija i mirnija od naše, premladi smo. Vezni red nemamo igrača kao Rijeka, Osijek i Hajduk(Selahi, Nejasmic, Zaper) imamo Sucica koji nije jos dorastao zadatku. U napadu imamo covjeka koji se izvlaci na centar po loptu i nonsalantno reagira u vecini slucajeva kao da igra kutiju sibica i onda imamo svaki put kontru na centru kad oni izgubi loptu. Golman je teska rupetina, igra nogom mu je nula velika nula, i igra se svodi da on koji ne zna igrat nogom izbija lopte u bunar i poklanja ih protivniku, tako se ne dobija utakmica ni protiv Rudeša.
  • Orc123
    7.9k
    po pozicijama nemamo svaku poziciju najkvalitetnije rjesenje u hnl ali kad se uzme prosjek imamo najbolji i najsiri kadar i trener ranga Bjelice ili Vahe vec bi bio na +10u hnl, cak dam siguran da je ostao Biscan da bi bili daleko bolji!
  • E46
    648


    Dinamo ima velikih problema u igri, previse se oslanja na to sto ce Petkovic i Misic napravit, cesto se desi da se Petkovic spusti nize sve do centra pa izgubi loptu kad su nam krila i vezni duboko gore pa onda njih vezni otvara kontru sa puno vise igraca nego sto je Dinamovih u obrani a i ti u obrani su spori, tromi i niski(dugo nismo imali tako loše stopere i desnog beka), jedino taj Ogiwara moze zatvorit donekle brzinom a ovo ostalo sve jad i bijeda,KTC nemam sta zamjerit covjek ima 35 godina i dalje je najbolji ali nedovoljno za stil igre koji mi gajimo.
  • Mihaljević
    9.8k
    Umjesto da se zadnja 3 dana pokušava dovesti neki igrač, mi ćemo tražiti trenera po treći put ove sezone...
  • Joza
    455
    To je problem kaj mi, ekipa s foruma trazi novog trenera, a dam se kladit da ovim glavesinama jucer ni u jednom trenutku nije palo na pamet da bi mogli odjebat ovog krkana jer eto nismo izgubili i bod smo blize naslovu (ili 2 boda dalje).
  • laznjakAndrejaKramarica
    190
    Čavlinu već danas treba vratiti ako je bar malo pameti u klubu
  • sport
    3.3k
    Bilo bi zanimljivo kad bi klub kod potpisivanja ugovora sa trenerom uglavio stavku i o broju bodova koji se mora osvojiti u određenom ciklusu utakmica.Ako si ispod toga klub ti bez odštete može otkazati.Naravno da naši svjetski treneri koji za sebe misle da su najbolji nikad ne bi pristali na takvu soluciju.Ja sam imao situaciju da je jedan trener pristao na takav ugovor i na obostranu žalost mu je klub otkazao bez da mu je morao bilo što isplatiti.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Kao i igraci, nijedan ozbiljan trener to nebi potpisao.
  • FBOY Thot Leader Supreme
    37
    Imamo širinu kadra s kojom bi izvanredan trener mogao suvereno osvojiti ligu, ali takvog trenera nemamo i nećemo imati. Početnih 11 nam je u par deka sa Rijekom i Hajdukom, samo imamo više prostora za varijaciju ili kvalitetnu prilagodbu protivniku i situacijama na terenu zbog širine kadra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions