• Noel
    6k
    Sergej Jakirović je bivši. To je rečenica koju svi čekamo. Ispričavam se kog sam malo dignuo prvom rečenicom.
  • wolfgang14
    1.4k
    Jel realno očekivati večeras još vijest da Jakir nije trener više? Ili ćemo morat vidjeti ujutro tek. Vjv je sad već kasno da izađe. Znam da je za Leku izašlo oko 22h navečer ako se ne varam
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    idi spat brat, ništa na žalost od toga. Da čekaš njegov otkaz razbolio bi se od insomnie, jbg ima čovjek imunitet
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Kaže Denis u podcastu 8 24 da trener i igrači (čitaj senatori) nisu bili zadovoljni Kanekom to jest njegovim ''taktičkim manama'' i da je zato Špika upao. Još kaže da je Jakir već bio bivši nakon 0-3 protiv Lokse ali da su senatori otišli do uprave i ukinuli odluku.
  • LaznjakProsineckog
    646
    Uf, pitao bi ih da su u ligi petice, spiče im takvu kaznetinu financijsku pa nece bit senator nego posrani mali miš, kakvu im kaznu treba zapijepit to je strasno, obavezno financijski kazniti za ovo..
  • Ero
    961
    Ako su "senatori" veći od kluba onda je sve otišlo u tri lijepe
  • veselko tenžera
    2.1k
    koji senatori u 3 PM!? Em ne igraju ništa, em vode politiku kluba ravno u provaliju i još im se titra.
  • Jameson
    425
    Dinamo - taoc Sergeja Jakirovića?

    Moram priznati da sam imao velika očekivanja od Sergeja Jakirovića kad je ljetos došao u Dinamo. Ostvario je dobre rezultate u Zrinjskom, Rijeku je dignuo iz knockdown-a i vjerovao sam da ima sposobnost probuditi naše igrače iz kome i letargije u koju su upali.

    Na njegovoj prvoj press konferenciji naglašavao je kako prvo može i mora psihološki ojačati igrače. Onda su uslijedile utakmice sa Spartom. Neki su odmah rekli da je to blamaža i prozreli su ga u startu. Ja sam to pripisivao prilagodbi. Ballkani ga je u potpunosti razotkrio. Ajde, nije imao prijelazni rok ni pripreme s igračima i tješim se tako. Sve manje je pokazivao taj “stav s mudima” kao na početku i nakon utakmice na Maksimiru protiv Hajduka, gdje smo osvojili bod uz već standardno lošu igru, vidio sam kako su šanse da on da ostavku minimalne. Već tad smo debelo bili taoci njegove otpremnine.

    Prijelazni rok i pripreme su davale nadu koju je Lokomotiva bezobrazno razbila. Na krilima Hajdukove loše igre smo uletili u euforiju i razmontirali aerodromskog diva 2:0. Nisam htio previše secirati igru, uživao sam u dinamovštini.

    I danas sam vjerovao. Ali u igrače, ne u njega jer vidim da ni on više ne vjeruje sam u sebe. Vjeruje u tu otpremninu i čeka da platimo kako bi pustio klub iz talačke krize.
  • Crusades1986
    11.9k
    U kojoj banci ima kredit? Da pitamo i mi jel možemo dobit takav na temelju ničega?
  • hardek
    2.8k
    Ovo za Kaneka mora bit maslo od Ristovskog.

    Al on je trener i umjesto da porazgovara s Kanekom i objasni mu kako da nešto popravi, njemu dođu senatori i rade mu izmjene prvih 11. Pa jebote imaš li ti ikakva autoritet? Al s obzirom da mu oni čuvaju guzicu nije ni čudo da ih moraš slušat.
  • cibona
    2.9k
    Ovo za Kaneka mora bit maslo od Ristovskog.hardek

    To sam ja rekao prije utakmice pa su moj komentar proglasili najglupljim komentarom tjedna :smile:

    Vec tjednima govorim da tzv. senatori, pocevsi od ristovskog, najvise koce ovu momcad. Jakir im nece nista napraviti jer mu oni drze leda. U prijevodu - ako su senatori sretni, jakiru je klupa sigurna.
  • Captain America
    17.6k
    Senatori nisu zadovoljni Kanekovim taktičkim manama :lol: :lol: :lol: Zato je jedan od tih senatora napadač samo na papiru, a ima heat map Sučića, drugog možeš samo vidjeti kako lamata rukama bilo da negoduje ili da nabrijava navijače, a trećem udarci redovito završavaju 10 metara dalje od okvira gola.

    Taktički mastermindovi :vomit:
  • Crusades1986
    11.9k
    Ček jeste vidjeli vi u izjavi poslije utakmice "ran and gan" :lol: :lol: :lol:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ja sam ubijedjen da bismo danas bolje igrali bez i jednog senatora
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.