• dmil
    299


    Ulazim i izlazim sa zone cekajuci da mi se ukažu sanjin i Miro s vijestima
  • Jaro
    7.3k
    Kao i kad je dosao, nije on trener za dinamo vec za Skaven. Takvima je bod kod Lokomotive vrh i uspjeh. Cak i kad nas je iznenadio sa Spikicem koji je izgledao dobro - ovaj ga izvadi. Baturinu necu ni komentirati jer ovaj lik ne zasluzuje ban koji bih popio...
  • FBOY Thot Leader Supreme
    37
    Jakire, vrijeme je.

    Krajnje vrijeme.
  • Kruno
    307
    Ma ostaje on i dalje.
  • Sajla
    5.1k
    ovakva nedoraslost onome što pokušavaš napraviti je zadnji put viđena kad se Josip Katalenić upucaval Mirni Berend
  • veselko tenžera
    2.1k
    :lol: hvala ti dobri čovječe, nasmijao sam se prvi put u zadnjih 5 sati, i to pošteno.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Nezadovoljni huligani su se spustili pred svlačionice, željeli čak ući unutra kako bi se obračunali s igračima!? Cijelu priču spriječili su zaštitari, pripadnici "Klemma" koji im nisu dopustili ulazak unutra. Kako saznajemo, tu je bilo naguravanja, palo je i nekoliko ozbiljnih udaraca, bila barem jedna razbijena glava. Ipak, nitko od njih na kraju nije ušao u svlačionicu.


    Nemas sta vise Sergeje trazit u klubu... Nadam se da je to jasno i ovima u Upravi....
  • manikk
    230


    hvala ti na jedinoj stvari koja me u ovoj tužnoj večeri nasmijala



    šta nisu htjeli ništa Jakiru reći?
  • FrenchMontana
    625
    Takve nelogicne poteze vuče iz utakmice u utakmicu… Ne vjerujem da bi se puno toga promijenilo s novim trenerom, ali Jakir je puno losiji nego sto sam mislio.
  • Lukas87
    52
    Sanjine uskrsni i donesi radosnu vijest da je Sergej prevara Jakirović bivši!
  • Mali Zeus
    12.7k
    Izvadiš igrača koji ti može driblingom probiti obranu, kojem je teško oduzeti loptu i koji je asistirao i radi duel igre staviš mekanog Bulata. Ademi je legenda al nije razina ko prije i Sučić je trebao ostati. Zamjenama je ubio tekmu i ne zna promijeniti stanje na terenu i situaciju, očajno čita igru.
    U napadu slabo sve skupa osim Petka a u obrani strava, opet su nas na potpuno istu foru prolazili. Vraćanje Živkovića je debilan potez, mali se kali u situaciji u kojoj se grčevito borimo za naslov.

    Lik ne zna što radi i baca poteze očajnika, a kaj je najgore nemojte očekivati ikakvu smjenu.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Kad je on pobjegao u svlačionicu iste sekunde nakon sučevog zvižduka, onaj linijski sudac koji je bio bliže tunelu je jedini uspio istrčati prije njega... joj, Jakire. Sramotno je ovo, sramotno je tvoje ponašanje i sramotno je kako igrači izgledaju pod tvojim vodstvom - ja imam dojam da svaki igra barem 20-30% ispod svojih mogućnosti.

    Nadam se da će ga smjeniti večeras, ali siguran sam da neće. I na kraju krajeva, ja se zaista ništa ne ljutim na Jakirovića. Više ne mogu. One čaše pive, kartoni i kovanice koji su poletjeli prema klupi trebali su letjeti prema loži jer ako u firmi imaš lošeg zaposlenika koji konstantno radi loše, ali ga njegovi nadređeni toleriraju i puštaju da radi kaos onda je puno veći problem u nadređenima jer on može biti loš, ali ako oni ne vide da je loš - kako da nađu boljeg...?
  • Mali Zeus
    12.7k
    I koji su kurac sve te poluniske, poluvisoke lopte nikome bezveze. Sve nešto pimplanje bezveze, bez ikakve ideje i reda.
  • Os doc do sta
    61
    Neka je Jakir ugasio komentare na instagramu. Nema ocito pametnijeg posla.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Uvrijeđena tinejdžerica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.