• Neki tip
    21.3k
    mislim da bih za dobar dio forumaša pogodio ili sam skužio po nečem koliko imaju otprilike, ali ti si mi režiser totalni misterij..

    Mogao bi, što se mene tiče, imati i 22 i 49 :lol:

    Ok, sad iz ovog upisa kužim da si gospon u godinama, ali dosad ni pod razno nisam lovio gdje si. :)
  • deda
    32.8k
    A u toj reinkarnaciji Mara Wölfl :lol:
  • deda
    32.8k
    Meni je u biti strašno žao novih generacija koji zahvaljujući situaciji u klubu nisu nikad ni stvorili pojam idola među Dinamovim igračima :fear:
  • Neki tip
    21.3k
    hm, nisam siguran, deda, da je to samo do situacije u klubu.. ima nešto i u drugačijim vremenima općenito. Igrači ranije odlaze iz kluba, prekratko se zadrže da bi se klinci uopće mogli identificirati s njima. Čim se evo zadržala generacija više od sezonu, Petković, Oršić i Olmo su itekako zvijezde u očima klinaca..

    Za primjer, sreo sam Olma sa svojim malim, fotkao sam ih zajedno, a ovaj moj se sav tresao od uzbuđenja.. samo je ponavljao - "Olmo. Dani Olmo. Tata, to je pravi Dani Olmo." :lol:

    Ok, ipak je do situacije u klubu, sam sam si odgovorio. :lol:
  • reziser
    6.8k
    Mogao bi, što se mene tiče, imati i 22 i 49 :lol:Neki tip sa Zapada

    Tak se i osjećam. A ti si misli .
    U najboljim godinama sam. :joke:

    Nego. Zapadnjak. Ideš u milano?
  • Neki tip
    21.3k
    nažalost ne. Zaredalo mi se poslovnih putovanja podosta plus bio u Slovačkoj s repkom, a doma bebač od niti godinu dana (plus stariji sin) = moram brak čuvat. ;)
  • reziser
    6.8k

    Rekoh ja da su na zapadu penzici s godisnjima koji ne idu u milano.. Šala mala.

    Naravno.. Ak se moze ic. Ide se. Protiv vise sile (žene) je već teže.
    A mislio ti platit pivu tamo.. :smile:

    Da nije tvoj sin ovaj Jakov :chin:
  • Majki2111
    3.2k
    Ajde ekipa da vidim. Najdraži vam igrač današnje momčadi? Baš me zanimaju odgovori.
  • Neki tip
    21.3k
    Nije Jakov moj, a kaj se pive tiče, budemo, bit će prilike..

    Kad smo kod toga, ne znam jel se ikad razmišljalo o nekom upoznavanju forumaša? Mnogi se ionak znaju, ali fora bi to bilo. Ne znam, neka humanitarka.. ili skupljanje za poboljšanja na Zoni, ili za grupu kaj se mene tiče. Ne mora ti nitko ni znat pravo ime, dođeš ko Neki tip sa Zapada, režiser, deda, tko god.. neš se prodaje, mi neš kupujemo, ili pijemo ili kako god. Ok, debeli off..
  • Majki2111
    3.2k
    Ne znam nikog sa foruma ovdje.
  • Neki tip
    21.3k
    Petković mi najveća faca, Olmo najsimpatičniji, ali najdraži igrač - Oršić.
  • Ero
    965
    Općenito dugo vremena nemam najdražeg igraca u Dinamu, al Oršića ću izabrat.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Trebali bi nešto organizirati. Naravno da su mnogi daleko i da neće svi doći ali pivo prije neke tekme se može popiti. Popričati ću ja sa momcima iz moderature pa vam predložiti neki datum.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.