• Nino Bule
    11.3k
    To što sam ljut da tovarčad puni stadion i pišu 'Grad je naš!' je šiza? Ne, u pravu si, u biti. Šizim na to! Itekako šizim!Dalmatinec

    Boli nas kurac, naslov teme je ulaznice aktualnosti u vezi DINAMA, tvoje psihicko stanje i koliko hajduk prodaje ulaznica nisu tema, štoviše hajduk je van teme 1.HNL i "nismo isti" zabranjena tema i ako bog da banirat ce te se ako ovako nastavis.
  • eol12
    330
    Mislim kaj se kiše tiče vrlo vjerojatno će je biti već u prvom poluvremenu. To je činjenica, al opet ne bi to trebao biti pljusak, već lagana lagana kisica.
    Al opet, zavrtila se lijepa priča; svejedno dal će biti 4800, 4500 il 5100 gledatelja, važno je da se pokreće grad i bit će sve bolje, pogotovo kad nam momci danas donesu pobjedu
  • plavac173
    2.6k
    Aj dobro je, danas igra Dinamo i to je jedino bitno i imate druge teme za ovakve razgovore
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Koliko je ostalo zapada?
  • Dalmatinec
    562
    Pa i komentirao sam prodaju karata. Je li bila priča još prekjučer o preostalih 300 karata? Je.
    Je li jučer cijeli dan nismo imali info koliko je ostalo karata? Nismo.
    Danas opet imamo info ponovno o nekih 300 karata.
    I onda dođe info da još nije sve prodano i to od same Lokomotive i da nema nikog. Eto, to me zasmetalo.

    Pa dajte ljudi, zgrabite to.

    Ovo ostalo što pišeš Bule je podlo do kraja.
  • Sad opet
    193
    Kao prvo ovo je jako loše "odigrano" od strane Lokomotive ( pretpostavljam). Ja osobno radim večeras noć i nisam ni probao organizirat dolazak do ZG jer sam mislio da karata sigurno nema s obzirom da je prekjučer ostalo 300. A sad ih još ima. Pa pretpostavljam da ih puštaju još po malo u prodaju ili kaj? Da sam znao sigurno bi bio tamo.
  • X0l
    16
    Ljudi ja brijem da oni karte jos prodaju jer su tovari pokupovali godisnje. Da zato nema obavjesti jer prodaju preko kapaciteta. Ja sam uzo za zapad kartu prije 10 minuta
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Ma decki nije ni bitno jeli stadion rasprodan ili nije, i ovaj ili neki drugi.

    Bitno je da nas je sve vise i vise iz tekme u tekmu.

    Kao sto je rekao @Neki tip čovjek po čovjek, utakmica po utakmica

    Vec protiv Varazdina ocekujem vecu brojku nego sto je bila protiv Gorice, ako to bude, to je uspjeh.
  • X0l
    16
    Nije nikaj bitno nego da jazavcima sprasimo petardu sad
  • Klipan
    35
    Reda za kratę doslovno nema, prodaju se i dalje, blagajnice negoduju ako nemate točan iznos
  • Dubbbrava
    151
    Nijednom Serbus dragi Zagreb moj?
  • Petar86
    572
    Imam osjecaj da su cekali gol za 2-3 pa da izgrme s tim, nazalost gol nikako nije dosao
  • M77
    445
    ⚽️ GNK Dinamo - NK Varaždin
    ️ Nedjelja 18. veljače
    17:10h
    Cijene ulaznica
    ✅ Zapad dolje 15€
    ✅ Sjever dolje 7€
    ➡️ ONLINE prodaja ulaznica počinje u srijedu 14. veljače u 11 sati i završava na dan utakmice, 18. veljače u 17:10 sati.
    ➡️ https://www.ulaznice.hr/gnk-dinamo/
    ➡️ VAŽNO! Ulaznice kupljene online putem printaju se kod kuće i s njima se ulazi na stadion. Nema zamjene ulaznica na ticket pointu.
    ➡️ Fizička prodaja ulaznica na ticket pointu:
    Subota 17.2. od 11 do 19h
    Nedjelja 18.2. od 11 do 17:55h
    Stadion se otvara u 16:10 h
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.