• Purger
    360
    Nadam se da sam u krivu, ali loša predstava u subotu i vjerojatno poraz (nadam se ne debakl) u četvrtak će smanjiti broj navijača u nedjelju.

    Imali smo euforiju i hype i sad je sve opet depresivno, začudilo bi me da imamo preko 5000 u nedjelju

    Nadam se da sam u krivu
  • Kepec
    4.8k
    smanjiti broj navijača u nedjeljuPurger

    F6y-Mya-HWo-AAauh-P.png
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Nadam se da sam u krivu, ali loša predstava u subotu i vjerojatno poraz (nadam se ne debakl) u četvrtak će smanjiti broj navijača u nedjeljuPurger



    Moje mišljenje je da će svi koji su bili na Gorici, doći i na Varaždin jer su tu bili zbog Dinama i bit će opet
  • Bernard
    362
    Momci pitanje.Klinac mi ima člansku ali je bebać još pa nemre na tekme,a pošto ima gratis 4 karte godišnje,dali je mogu uzeti na njegovo ime i dati nekome drugome?
  • Šteco
    530
    Momci pitanje.Klinac mi ima člansku ali je bebać još pa nemre na tekme,a pošto ima gratis 4 karte godišnje,dali je mogu uzeti na njegovo ime i dati nekome drugome?Bernard

    Ne. Možeš probati uć ali ako će provjeravati ime i prezime, ne bu ušao.
  • Bernard
    362
    e jebat ga,hvala.
  • ZgSt
    3

    Od kad na zapadu gledaju osobnu?
  • Šteco
    530
    Molim pročitati još jednom, piše ako.

    PS iskreno ni ne znam kako se ulazi na zapad.
  • deda
    28k
    Uglavnom ne.
  • luka modic
    609
    preuzmi kartu na sinovo ime isprintaj jednu tu,te ako znaš ili imaš nekog tko zna u fotošopu samo promjeni ime i datum rođenja na karti,na ulazu redarima pokaži kartu sa fotošopiranim imenom a kroz kentaur provuci pravu kartu jer moguće da fotošop pokvari barkod na ulaznici...
  • blackbully
    4.4k


    Sva sreća pa Zonu ne čitaju ljudi iz kluba...
  • Brusa
    729
    kako kad... Za belupo su recimo ove sezone gledali, al zato za hajduk nisu
  • Danko
    597
    Ne gledaju osobnu. Zapravo ni ne gledaju ulaznicu uopće, samo očitaju barkod
  • din
    232
    Ekipa, krenula je online prodaja za Varaždin, navalite!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.