• flexXy
    2.3k

    Zlobnici bi rekli da mozes ovu recenicu primjenit i na Dinamo, al dobro.
  • ksapi
    2.9k


    U određenoj mjeri imaš pravo, ali Cibona mi se čini kao puno ekstremniji primjer
  • flexXy
    2.3k

    Ma dode ti to na isto kad usporedis masovnost i pracenost nogometa i kosarke. Nazalost Zagrepcane i dalje pali samo rezultat i jaki eventi a ne sport sam po sebi. To je nazalost nes kaj necemo nikad promijenit. Bila je i na Ciboni nedavno krcata dvorana protiv Partizana, na finalima redovno puno, tak da je sve to ista prica. Iza KK Dinama stoje BBB koji imaju svoju stalnu bazu ljudi i to je jedina razlika. Izgubili smo duh grada nazalost i to je nes kaj ce se tesko vratit i Ciboni i nasem Dinamu
  • masacusec
    3.6k
    Pa ja sam prije 20ak godina, dok sam pratio Cibonu, u Ciboni vidio samo Dinamo!
    Stvar je percepcije.
  • Pop corn
    8.4k
    Bila je i na Ciboni nedavno krcata dvorana protiv PartizanaflexXy

    Jer su svi išli vidjeti Obradovicevu momčad koja je pri vrhu Eurolige

    Ta dva kluba se moraju ujedinit, mora se pronaci nacinDinamosaur

    Zašto bi jedan klub koji ima budućnost išao slepati onog koji ima prošlost, a u sadašnjosti samo teret?
  • Zagreb1992
    1.7k
    Dinamo i Cibona su izabrali da idu svojim putem kako misle da je najbolje i to treba poštivati ..Između ta 2 kluba ne treba biti nikakve zle krvi nego samo zdravi sportski rivalitet...Neka te utakmicu budu praznik košarke i da budu pune dvorane ...e to je onda pobjeda i jednih i drugih
  • Hillary Trump
    20
    4 Boysa potegnula na dalek put u visoke Tatre, podrzati desetkovane seniore u Alpe Adria kupu.
    Pohvale za navijace kao i borbenu igru te pobjedu sa golobradim momcima!
  • Revan
    62
    Znalci, pa kaj je ovo bio faul Brzoje 6 sekundi do kraja?
  • Gelipter
    3.7k
    Šteta. Previše neforsiranih pogrešaka je jednostavno presudilo protiv šugavih zadrana. Ok, nismo imali jednog Novačića danas, ali svejedno opet nismo izdržali utakmicu do kraja, a imali smo ih.
  • De Oliveira
    1.1k
    Koja steta za +18. Svaka cast decki.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Sad pogledao situaciju...ne izgleda mi čisti faul.
  • Pop corn
    8.4k
    Znalci, pa kaj je ovo bio faul Brzoje 6 sekundi do kraja?Revan

    ukrao je čisto loptu, tvrdi najčišće moguće....
  • Revan
    62
    Ako dobro gledam, mi smo nakon Kupa slobodni do 2.3.?

    EDIT: Aha, repka je

    6 ide u Ligu za Prvaka u Premijerki?
  • Revan
    62
    ide jos jedan krug lige ili odmah 1/4?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.