• Rex Ramae
    2.8k
    Ovaj članak je dokaz nemoći.

    Nemoj se obazirati na njih, uživaj u plavom vikendu i Dinamovom proljeću.
  • javolimtebejako
    1.5k
    ma nemoj to ni gledat ni otvarat, ja isto nekad to radim jer valjda volim mucit sam sebe, al najbolje blokirat na fejsu, di god i miran si...
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kako ih ne mrziti? Dok svi pisu o tome kako se Zagreb probudio kako je red prevelik za karte oni opet udaraju klontru... Ako oni budu prvaci sakriti cu se u misiju rupu 3 godineplavac173

    Zašto to čitaš?
  • Mandelinho
    376

    Objasnio im je Naukovic u direktu

    Nemoj se obazirati na njih, uživaj u plavom vikendu i Dinamovom proljeću.Rex Ramae
    Tak je.
  • plavac173
    2.6k
    Zašto to čitaš?Mali Zeus

    A ne znam hahah ali u pravu ste
  • Nino Bule
    13.4k
    Ovo ti je najbolji dokaz da i oni primjecuju lagane pomake kod nas pa ih hvata panika i moraju objasnjavat kako su bas oni najbolji, najglasniji, najbrojniji itd itd
  • Mali Zeus
    12.7k
    A ne znam hahah ali u pravu steplavac173

    Mislim to ti je razina kao kad je SD napisala da su na Maksimiru jače pustili Pipse na razglas nakon tekme da se ne bi čula pjesma Torcide. Prvo sam se dobro nasmijao, onda sam se osjećao jadno kaj sam uopće tako nešto pročitao.

    Sutra će Kranjča biti dupkom puna, čovjek na čovjeku, a tak bi trebalo biti i na Rudeš pa onda neka DP svira kurcu.
  • Droljo
    8k
    Zamisli, strastveni navijač HNK Gorice, Slaven Belupa, Istre, Varaždina… to postoji?Mandelinho
    Kako ne? Pa moja moslavina igra petu ligu pa cijeli grad navija za njih. Bude tekmi di se jebeno navija a zna se otići i na koje gostovanje.
  • Mandelinho
    376


    A dobro gle ja ga i razumijem.

    I ja sam jedan od tih koji ode na njihove portale, Facebook stranice i čita razmišljanja prosječnih navijača kojem kad otvoriš profli na fejsu vidiš da je priglup.

    Isto tako budite uvjereni da oni posjećuju Zonu koja je vidljiva bez obzira dal si simpatizer Dinama ili nisi.
  • Mandelinho
    376


    Ma sve pet razumijem ja to, ali eto zamisli situaciju.

    Igra se prva liga i dolazi Dinamo ili Hajduk.
    Nisam siguran kakva je situacija tamo, ali npr ako je grad pretežno “plavi” kao što ti jesi, navijat će se za Moslavinu protiv Hajduka, a protiv Dinama će se biti ajmo reći suzdržan.

    Kada igra Istra, protiv Dinama i Rijeke se ide na najjače, a kad dođe Hajduk, ne vrijeđaju se njihovi igrači i navijači, dapače. Uzmi također Šibenik kao obrnuti primjer. Naravno, to je moj dojam, neka me netko ispravi ako sam u krivu.
  • Mali Zeus
    12.7k
    I ja sam jedan od tih koji ode na njihove portale, Facebook stranice i čita razmišljanja prosječnih navijača kojem kad otvoriš profli na fejsu vidiš da je priglup.Mandelinho

    Ma naravno, naletim i ja, samo pokušavam to svesti na najmanju mjeru.
  • Oluja
    4.3k
    Te bitange s juga se nemaju za nista drugo uloviti nego stalno trube po broju gledatelja jer su jedino u tome iznad nas. Na nama je da priznamo da jesu, radimo na tome da u buducnosti ne budu i ignoriramo ih dok ne postanu dostojan suparnik. Ova sezona ih zavarava da su nam se priblizili rezultatski, a ustvari smo mi bili toliko losi da smo se mi priblizili njima.
  • Paggini
    19.8k
    Lako za index, yutarnji i slične koji prenose vijesti o redovima, ali kad tovari krenu sa defanzivom i pojašnjavanjem kako su oni bolji u redovima, onda znam da se nešto stvarno dobro događa u Zagrebu
  • Krizy
    43.2k
    Rudeš nije postigao gol u HNL utakmici od 01.10.2023. kada je Fran Topić u 90. minuti matirao Labrovića.
    Posljednji gol u gostima Rudeš je zabio Slaven Belupu, 05.08.2023.
  • GZomanid
    685
    pa onda neka DP svira kurcuMali Zeus

    Morat ćemo smisliti neku novu kraticu, ova već previše toga označava :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.