• Nino Bule
    12k
    Da nije ovo onaj kojeg je pandur nasao mamiću da radi fejk smsove sudaca.
  • Endeavour
    496
    Moram priznati da i ja, koji jako rijetko obraćam pažnju na "teorije zavjera", primjećujem nove profile na Zoni koji specifično propitkivaju motive samo jedne liste. Možda su izbori probutili strast kod ljudi koji su spavali desetljećima.
  • dumitrumitu
    880
    Meni je posao iz snova plaćeno trolanje na internetu.Gdje se mogu prijaviti za posao?
  • Bruh
    901
    Al botovi za izbore u dinamu urlam vjerovatno ih pol ni nemre glasat jer nisu članovi bili ikad
  • Kadzior
    19
    Na aukcije.hr postoje slike iskaznica tako da ako želiš manipulirati, možeš. Evo ti i za 2024. https://postimg.cc/nM01Krw4 Isprika nije potrebna.

    Ovo će biti moj zadnji post do izbora kada ću doći čestitati u slučaju pobjede jer ovdje vlada atmosfera linča prema onima koji misle drugačije.
  • Plavi-9
    464
    ovo dokazuje sve :lol:
  • Paggini
    10.2k
    vlada atmosfera linča prema onima koji misle drugačijeKadzior

    Molim te da pokušaje stvaranja ovog narativa na silu preseliš na neke druge portale, predlažem sportnet ili komentare na telesportu
  • superhik
    10.6k
    Gospodin troll je baniran pa možemo nastaviti dalje u duhu ove teme.

    Hvala kolega @rioda na razotkrivanju laži.
  • deda
    29.2k
    Kondore slušaj sad ti dedu šta će ti reći. Ja sam prošao u vojsci obavještajne edukacije i čitam te ko otvorenu knjigu. Mogu u dvije dlake fulat tko si. Ti si očigledno prošao neke slične edukacije, vjerojatno preko policijske linije. A vidiš tu ti je greška. Poruči onom koji te educirao da ponovi gradivo. Ne možeš biti hladnokrvni trol i kontraobavještajac na forumu, to moš bit u filmovima. Ovdje ljudi pokazuju emocije, a ti ih ne pokazuješ. To te odalo. Pozdravi edukatora, znamo se osobno. A sad si baniran, jer si loš učenik tj. loš trol.

    Eto nadam se da će ti moja edukacija pomoći da drugi puta uspješnije zaradiš plaću. Ovdje si pao na ispitu. Ćao.
  • Tercel
    428
    Hvala i napokon!
  • Mrvica
    3.6k
    Kakav lik! :lol:
  • Mlađi referent
    11.4k
    Neće general Tarik bit sretan kad se kolega Kadzior vrati u tabor s izvještajem
  • dzgkt
    151
    Haha, doslovno slika ima isti naziv i vidis po sjenama da se radi o identicnoj slici.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Možda je on taj koji baš tu člansku prodaje na Njuškalu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.